TVP HD na Platformie N

jedrek_125

New member
mamy juz potwierdzenie na stronie N-ki , tvp HD wchodzi do pakietu podstawowego bez zadnych dodatkowych oplat , tak wiec n-ka stanela na wysokosci zadania i chwala jej za to. Potwierdzła jedynie fakt , ze jest najlepsza i najwszechstronniejszą platforma cyfrowa w kraju :)
 

Kyniol_73

New member
jedrek_125 napisał:
mamy juz potwierdzenie na stronie N-ki , tvp HD wchodzi do pakietu podstawowego bez zadnych dodatkowych oplat , tak wiec n-ka stanela na wysokosci zadania i chwala jej za to. Potwierdzła jedynie fakt , ze jest najlepsza i najwszechstronniejszą platforma cyfrowa w kraju :)[/quote

a myslisz ze inni nie beda tego mieli ?:) z tym brakiem oplat to bym sie kłócił...bo miesiac temu kazali sobie placic 6 zł za pakiet podstawowy ewentualnie mozna sobie 3 pakiet dokupić. Miedzy innymi dlatego zrezygnowałem z ich usług...]
 

jedrek_125

New member
Coż zostało wyznaczone minimum , jak zamowisz 3 pakiety po 16 zl - czyli 48zł
to pakiet informacja i rozrywka gratis , nie rozumiem Twojego rozgoryczenia , to najtansza oferta na rynku a Ty jeszcze narzekasz ???:)
Pozdro
 

Kyniol_73

New member
jedrek_125 napisał:
Coż zostało wyznaczone minimum , jak zamowisz 3 pakiety po 16 zl - czyli 48zł
to pakiet informacja i rozrywka gratis , nie rozumiem Twojego rozgoryczenia , to najtansza oferta na rynku a Ty jeszcze narzekasz ???:)
Pozdro

Narzekam bo majac 2 dodatkowe pakiety nie bardzo bylo co ogladać...mialem film i discovery. 3 pakiet hmm mozna bylo dowalic sobie style tylko wolalem zabrac neta i pakiet max z UPC gdzie mam wieksza różnorodnośc a w pakiecie jest to taniej. Dodatkowo moge teraz uzywac nagrywarki HD w N nie bylo to mozliwe ponieważ nie mam mozliwosci podpiecia 2 kabla (problem nie do przeskoczenia dla N:)).A wspominałem o 20 stacjach radiowych...prawdziwych a nie klamanych w stylu podłacz sobie Nboxa do N to dostaniesz internetowe radia. Dodatkowo sadze z eUPC zaoferuje niedługo prawdziwe VOD a nie pseudo VOD ala N. Ale tak naprawde wszystkim dobrze życze bo zdrowa konkurencja powoduje lepszą ofertę i nizsze ceny.
 

jedrek_125

New member
kazdy ma swoje preferencje , natomiast faktem jest ze za 48 zl n daje najwiecej kanalow HD i nie zmusza tak jak UPC, ze oferta z 3 kanalami HD kosztuje 100 zl . Rrozumiem ze nie mogles inaczej ( z uwagi na nagrywanie) ale nie konfrontuj UPC z N-ka bo mu jeszcze daleko :) , przypomner ze na chwile obecna juz sa mocno w tyle brak Eurosport HD i teraz tvp HD to zupelna ignorancja - a przeciez uchodza za najwieksza tv kablowa w Polsce .
Mam upc analogowe z uwagi na polsaty sportowe ale ,,wywalczylem takie upusty jak chcialem zrezygnowac , ze nie oplaca mi sie likwidowac kabla :)tym bardziej ze mam jeszcze internet , a w pakiecie z pelnym tv place 59 zl :).
 

Jedras

New member
A już marzyłem, że TVP HD będzie w Cyfrowym Polsacie :) Niestety 'pospólstwo' dalej musi się zadowolić 'aż' dwoma programami HD w pakiecie podstawowym ;(
 

Holt_

New member
Bez reklam
tego typu informacje zachęcają mnie do niepłacenia abonamentu.

Sygnał TVP jako sygnał nadawany przez telewizję publiczną powinien być sygnałem otwartym, dostępnym dla wszystkich platform cyfrowych i TV kablowych, co najwyżej za jakąś opłatą, jednakową dla wszystkich .

Negocjowanie wyłączności takiego sygnału to skandal.
 

jedrek_125

New member
i bedzie , sygnal HD otrzymaja wszystkie tv kablowe ktore wyraza ochote i to bezplaynie .
Dlaczego UPC nie ma , tego nie wiem , jakas ,,nieruchawa,, sie zrobila ta kablowka :)
 

Kyniol_73

New member
asoz napisał:
Zrozum mój drugi ból. Trzy telewizory = trzy pakiety :( Nie nadąże na kablówkę pracować :D

Wiec jezeli masz mozliwośc bierz HD TV z UPC, tam mozesz podpiąc 1 tv cyfrowo a pozostałe tv podpinasz analogowo. Kazdy tv wtedy pracuje niezaleznie.
 

Kyniol_73

New member
jedrek_125 napisał:
kazdy ma swoje preferencje , natomiast faktem jest ze za 48 zl n daje najwiecej kanalow HD i nie zmusza tak jak UPC, ze oferta z 3 kanalami HD kosztuje 100 zl . Rrozumiem ze nie mogles inaczej ( z uwagi na nagrywanie) ale nie konfrontuj UPC z N-ka bo mu jeszcze daleko :) , przypomner ze na chwile obecna juz sa mocno w tyle brak Eurosport HD i teraz tvp HD to zupelna ignorancja - a przeciez uchodza za najwieksza tv kablowa w Polsce .
Mam upc analogowe z uwagi na polsaty sportowe ale ,,wywalczylem takie upusty jak chcialem zrezygnowac , ze nie oplaca mi sie likwidowac kabla :)tym bardziej ze mam jeszcze internet , a w pakiecie z pelnym tv place 59 zl :).

Oczywiscie choc odpowiem tak...nie samymi kanałami HD sie żyje:). Generalnie moja zona w tych pakietach za 32 zł nie bardzo miala co ogladać. Wiec konfrontuj jezeli chcesz pakiet MAX UPC z pełnym pakietem N czyli 5 pakietów. Wtedy juz tak dobrze N nie wypada. TVN HD ma sie pojawić w UPC ale na poprzednim watku ktos pisze ze fatalna jakość jak na razie. Po drugie powiem ze N juz 1.5 roku i tylko maja tyle ile maja HD kanałow. UPC dopiero weszlo w cyfrowy sygnał wiec za rok kto wie jak bedzie:). I ciagle twierdze ze UPC ma wieksze możliwosci techniczne w dostarczaniu kanałów i innego rodzaju usług niż N
 

bejzbol

New member
Ludzie nie zapominajcie że niektórzy tu nie mają dostępu do kablówki ;) ja np mieszkam na wsi i moją jedyną możliwością jest satelita :) moim zdaniem n bardzo dobrze radzi sobie z kanałami w wysokiej rozdzielczości i nowinkami technicznymi i nie oszukujmy się... gdyby nie n ze swoimi tunerami z hdmi to nie wiem czy któraś z pozostałych platform cyfrowych poszła by już w HD. prawdopodobnie nadal siedzieli byśmy z cyfrowym obrazem i drogimi pakietami. A tak? pierwsze kanały HD już na każdej platformie. Konkurencja rośnie, dostępność kanałów HD też, a ceny spadają :) nie wiem jak Was, ale mnie to np cieszy :) obserwowałem rynek platform abonamentowych przed wejściem enki i nie było tak szybkiego rozrostu. Teraz co chwile mamy nowinki o nowych programach na wszystkich platformach. Jeśli chodzi zaś o różnorodność to... hmm gdyby zależało mi na różnorodnych programach a mało na HD to wybrał bym polsat jak większość ludzi w polsce. Miałbym te kanały które lubie oglądać po niższej cenie. Jednak postawiłem na n-kę i uważam że to ona najszybciej się rozrasta i poszerza swoją oferta, a pozostałe platformy ją ścigają. Tym lepiej dla nas bo mamy coraz lepszą telewizję za coraz nizszą cenę. Jestem bardzo zadowolony z wyboru n i chyba już bym jej nie zamienił na inną telewizje :) pozdrawiam
 

Siwyy

New member
Że tak zapytam... TVP HD jest na Astrze czy na HB? Dziś jest 6.,ale niestety nigdzie tego nie widzę, a mam n-ke i konwerter tylko na HB...
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
-> Siwyy
no bo chyba nadal nic nie nadają, przynajmniej na mojej kablówce przy TVP HD ciągle tablica informacyjna, że wkrótce (ale TVP Sport puszcza mecze z Pekinu)
 

asoz

New member
Kyniol_73 napisał:
Wiec jezeli masz mozliwośc bierz HD TV z UPC, tam mozesz podpiąc 1 tv cyfrowo a pozostałe tv podpinasz analogowo. Kazdy tv wtedy pracuje niezaleznie.

Jak ma się domek w "sypialni Gdyny" czyli w Koleczkowie to za bardzo nie wchodzi to w gre, po drugie, 50" analogowo ?! Napewno nie !!! Wole płacić :D
Ale wymyśliłem tak, bo jeden telewizor 50" stoi razem z całą resztą ( ampli, głośniki... ) w "specjalnym pokoju". Pozostałe 2 to w sypialni i telewizyjnym. Więc będe biegał z dekoderem pod pachą do sypialni i telewizyjnego. :D
 
Do góry