TV'ka pod PS3 Slim

ratyo1

New member
Takich nielogicznych wniosków już dawno nie czytałem.:p
To nie są żadne wnioski tylko opis tego co widzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jestem jakimś pieprzonym teoretykiem, we wszystkich swoich psotach opisuję to co zaobserwowałem.

ratyo1: wg mnie to był odbity obraz z przysłoniętego okna za graczem ;/
jamessmith no niestety muszę Cię zmartwić, ale w w praktycznie każdej strzelance która działa w 25-30 fps widać taki efekt (przynajmniej na tych modelach które testowałem).
 

jamessmith

New member
Kurcze... co za sieka ;/ To jest masakra i tyle.
Chciałem jedynie 37" (nie mniejszy, a większy nie da rady) TV do 2000zł, na którym (przez najbliższe 3 lata) będę tylko grał na PS3. Nie ma naprawdę jednomyślności, czy tam uniwersalności w wyborze? Panowie, pomóżcie..
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Miałem niedawno 26 cali HD ready w pokoju 4x4,5, wystarczał mi spokojnie do ps3, obraz żyleta nie to co na 40 czy 42 calach jakie miałem, używałem go tez często też jako monitor komputerowy. Jeśli wiec nie masz za bardzo kasy lub masz mniejszy pokój to polecił bym zamiast tej plazmy jakiegoś 26 calaka lcd HD ready sony tudzież w ostateczności philipsa, i oczy i portfel ci za to podziękują jeśli siadacsz blisko tv. Same zaś gry co by nie mówić (po mimo iż do filmów zachwalam PDP) to na LCD wyglądają czytelniej niż na PDP, pomimo lekkiego rozmazywania obrazu przy szybkich ruchach kamery, wciąż robią lepsze wrażenie z uwagi na jasność a sam komfort psychiczny pt. realny brak problemu pół widoków też swoje robi (napisałem realny bo jak byś wyświetlał tą samą plansze non stop przez kilka miesięcy czy lat to mógł byś coś wypalić :). Nie zależnie jednak od tego czy wybierzesz LCD czy PDP to do gier polecił bym zawsze wyłączyć tworzenie nowych klatek, dodaje to duży input lag.
 

jamessmith

New member
..jeżeli chcę TV nie większy niż 37" to mam zrezygnować z plazmy? A jeżeli już plazma w tym rozmiarze, to jednomyślnie zostajemy przy Panasonic TX P37 X20 E?
 

marecki6

New member
Bez reklam
heh tez sie przymierzam powoli do zakupu plazmy tyle ze 50cali m.in. do ps3 i dobrze ze mi sie nie spieszy bo bylem nastawiony na panasa x20 jednak kiki bardzo przekonywal mnie do modelu FHD czyli s20 albo u20 a widze ze do ps3 model s20 jest znacznie gorzej oceniany od x20 ... u mnie dylemat polega na tym ze oprocz grania planuje tez wykorzystywac bluray zawarty w tej konsoli no i tutaj zastanawia mnie jak duza roznica w jakosci obrazu zobacze z odleglosci 3,5m miedzy x20 a s20 ... no i jeszcze kwestia ktora podobno dotyczy przede wszystkim panasonica czyli rozmywanie konturow przy szybkich scenach (juz kilkukrotnie przeczytalem ze problem dotyczy praktycznie kazdego panasa gdzie u innych producentow problem ten nie jest az tak powszechny) wiele osob jako alternatywe dla panasa wysuwa lg ja jednak nie moge sie przekonac do tej marki - mam kontakt z ich serwisem w mlawie tyle ze telefonow komorkowych i serwis jest tragiczny dlatego boje sie ze podobne problemy moga byc w przypadku serwisowania ich tv
 
Ostatnia edycja:

Palpiboy

New member
@marecki6
Jest tak, że każdy poleci Ci coś innego. Najczęściej coś, co sam używa. Dlatego albo trzeba się kierować opiniami tych forumowiczów, którzy mają szerokie rozeznanie w sprzęcie TV i są w stanie porównać kilka/kilkanaście odbiorników albo, to jest chyba rozwiązanie optymalne, samemu na własne oczy przekonać się, jak poszczególne telewizory "świecą" z PS 3.

Pozdrawiam
 
Do góry