TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

janunio

New member
Bez reklam
Właśnie spotkałem się z podobną sytuacją.
Taki XIAOMI MI BOX S (za 250 zeta) śmiga wszystkie pliki 4K (ripy 4K BD do 85GB) a LG UBK90 4K kaprysi i połowy plików nie akceptuje.
"Chinol" startuje w ułamku sekundy (niesamowite !!!) zaś LG miętoli, miętoli i czasami łaskawie po 30 sek zaczyna grać. Rośnie mój szacun dla projektantów ChRL.

Na Twoim miejscu:
[1] udał bym się do SONY CENTER z nośnikami i dokonał próby ...
Później udałbym się (z własnym kablem HDMI) do jakiegoś LG CENTER/OPPPO CENTER/PANAS CENTER ...
[2] to może być także problem kabla HDMI. Pewność dają podobno certyfikowane kabelki z odpowiednim logo. Poszukaj w necie info w sprawie.

ps. Droga Kamo, piszesz o godz. 5.21. W Twoim wieku zalecam już więcej snu.
 
Ostatnia edycja:

mr_roba

Member
Cały urok firmowych odtwarzaczy. Ich po prostu nie warto kupować. Chińczyki biją je na głowę jeśli chodzi kompatybilność. Z tymi kablami HDMI to ściema. Powinno odtwarzać zarówno na kablu za 7 zł jak i za 100 zł. Jedynie przy dłuższych kablach lepiej kupić coś dobrego.
Ja bym ten odtwarzacz zwrócił jeśli jest taka możliwość i kupił jakiś chiński kombajn na Allegro a najlepiej na Ali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Pietruk

New member
Witam,

Panowie, mam problem z WIFI 5Ghz w telewizorze, czyli standard 802.11ac.
O ile w 2,4Ghz telewizor i wszystkie urządzenia w domu działają jak trzeba.
To w 5GHz działa wszystko w domu oprócz telewizora.
Routery to Mikrotiki w których próbowałem różnych ustawień i SSID oparte na 5GHz widzą tylko laptopy i telefony, telewizor wyświetla tylko sieci 2,4.
Oczywiście telewizor ma najnowszy update.

Może trzeba gdzieś kliknąć aby uaktywnić 802.11ac w Androidzie?
 

M.K.

Member
Tv obsługuje tylko 4 pierwsze kanały wifi standardu Ac (jeśli dobrze pamiętam 36,40,44,48) musisz jeden z nich na stałe wybrać w routerze. Inaczej jak router wylosuje jakiś inny to wifi dla telewizora będzie niewidoczne.
 
Do góry