TV LG 50 PK 250+ Manta DVD 066

Adrian85

New member
Bez reklam
A jakie są wejścia audio w panasonicu?Może masz tam wejście coaxial?Przez euro to połączenie się nie sprawdzi,musisz z Manty do panasonica puścić sam dzwięk.
 

arek810316

New member
w Panasonicu mam AUX, VCR Audio,i LINE AUT... a w Mancie mam coaxial. Wejscie z Manty pod Aux juz mam zajete bo musialem puscic sam glos z manty na tv i mam pod component i audio w tv..
 

arek810316

New member
Dodam ze mialem z manty do panasonica puszczony sam dzwiek, w panasonicu mialem pod Aux a w mancie mialem pod ML i MR no ale niestety w mancie potrzebowalem to wyjscie na dzwiek pod component do tv..
 

arek810316

New member
A mozna to jakos polaczy np z Panasonica VCR audio in L I R czyli dwz wyjscia i do manty przechodzacy w jeden kabel pod wejscie coaxial?? Czy jeszcze inaczej??
 

arek810316

New member
Udalo mi sie to jakos poukladac...tylko nie wiem jak podlacze kino panasonica kablem Euro pod tv zby dzwiek z tv byl w kinie pod wyjscie AV2 to dzwiek jest a jak podlacze pod AV1 to dzwieku nie ma badz bardzo cichy jest nawet jak zrobie na maksa...Nie wiem czy tak ma byc??? ze dzwiek do kina aby idzie z jednego wyjscia???
 
Ostatnia edycja:

arek810316

New member
Zapytam tak; dzwiek z tv leci w kinie tylko pod wyjsciem AV2 a jak podlacze pod AV1 to dzwieku nie ma...tak ma byc??? polaczenie kablem Euro..
 
Do góry