TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

weksla

New member
Bez reklam
Wiesz co ja teZ nie mam takiej opcji aby ustawiać parametry video (nie wiem czy taka jest) mi się wydaje że odtwarza mi obraz w 720p ponieważ jest bardzo dobrej jakości, i zachowana jest pełna płynność obrazu. A co do obszaru kamery to chyba się manualnie ustaiwa tylko góra - dół (albo ja o czymś nie wiem) ale wszelkie opcje w skype które moge edytować i zmieniać to tylko autofocus.

Aha mam jeszcze jedno pytanie czy w naszej przeglądarce można aktualizowac program adobe \flash player, ponieważ na jednej ze stron pisze że nie mam najnowszego i przez to nie wyświetla mi filmików. Da się to zmienić?
 

robsoniqe

New member
Wciąż walczę z problemami z siecią.. tvn ciągle wyrzuca, że rozłączono sieć..wymuszam standart n ale tam przepustowość spada ze 130 do 50 i się wiesza..nie wiem może wina tego, że jednocześnie do sieci podłączone jest 5 urządzeń 2x laptop 2x telefon 1x tv.. może kiepski router kupiłem.. polecili mnie go w sklepie dlink dir-615.. chciałem kupic linksysa cisco ale w saturnie gdzie mam bony do wykorzystania to go nie mają..może w cenie do ok 200zł w saturn poznań jest ktoś wstanie polecić mnie coś lepszego? ;) brak mi sił powoli do tego wifi.. bo i na laptopie i na przeglądarce speedtesty pokazują około 25/5 mb do 30/6 mb.. więc tak jak mam w rzeczywistości..
 

vegeta87

New member
Ja mam podłączony pendrive Patriot Rage 8GB i wszystko śmiga ale też czasami nie chce mi przejść testu, wtedy robię tak:
formatuję go na kompie na Win7 z opcją "przywróć ustawienia domyślne urządzenia" potem na TV i zazwyczaj przechodzi test za pierwszym razem czasem za drugim i jest ok.

Jest może widget książka kucharska po polsku na D7000 bo gdzieś czytałem że na D8000 jest ale nie mogę znaleźć.

a jaka masz predkosc zapisu i odczytu ? moze moj jest za wolny bo to w koncu sony :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Pytania...

1. Czy jest aplikacja na telefon Samsung Galaxy do wyświetlania przychodzących SMS'ów na ekranie właczonego telewizora. Po wejściu w Smart Hub w telewizorze, w dolnym rogu ekranu wyswietla się mój adres mailowy. Czyli do swojej poczty mailowej jestem zalogowany.

2.Dlaczego zdjęcia po zalogowaniu się na moje konto w Picassa są bardzo małe po wyswietlwniu ich na ekranie TV ?

3. Czy można wywołać zegar na ekran TV podczas oglądania programu ?

4. Czy jest jakaś aplikacja aby TV pobierał e-maile na ekran ?

5. Czy ten TV ma Gorilla Glass ?

Proszę stałych bywalców i właścicieli o odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
koledzy, jaki my mamy system operacyjny w tv (chodzi mi o przeglądarkę) bo chce pobrac najnowszy adobe flash player i tam mi pokazuje że mamy jakiś 32 bitowy linux safari, tam na stronie są 3 te 32 bitowe linuxy i każdy z innym rozszerzeniem, ale nie wiem który można zainstalować, może ktoś to przerabiał?
 

robsoniqe

New member
Ach dziewczyna mi się skarży. Wiem ze nie każdy lubi ale cz u ktoś może sprawdzić czy nba tvn player serial julka odcinek 10 bez przerwania przeleci mu do końca? dzięki

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

weksla

New member
Bez reklam
Czyli twierdzicie że adobe flash player najnowszy można wgrać tylko jeśli producent w nowej aktualizacji przeglądarki to uwzględni tak?
 

mlx

New member
Czyli twierdzicie że adobe flash player najnowszy można wgrać tylko jeśli producent w nowej aktualizacji przeglądarki to uwzględni tak?

nie twierdzimy - wgrywaj - ja trzymam za Ciebie kciuki
a jak Ci się uda to wrzuć tutaj opis

ps. już nie takie rzeczy ludzie robili - może i jest sposób kto to wie...
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
Ja bym próbował wgrać któryś z dostępnych jednak nie wiem jaki my mamy dokładnie system w tv, a później jak coś schrzanię to mogą być różne przykre skutki...:D Więc prekursorem raczej nie będę:D
 

QbaQbaPL

New member
Witam. Szukałem trochę, ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi.
Chcę podłączyć dysk zewnętrzny 2,5 cala do ue46d7000, ale wyczytałem, że jak dysk będzie pobierał dużo prądu, to tv go nie wykryje. Czy ktoś z Was ma podłączony dysk 2,5 cal, bez dodatkowego zasilania do tego tv?? Dzięki za odpowiedz.
 

rapik

New member
Nie ma żadnego problemu. Mam tak podłączone 2,5" 1TB oraz 3,5" 2TB na dodatkowym zasilaczu. Telewizor ma jedno wejście USB dedykowane dla HDD, gdzie jest 5V do zasilania dysku.
 

shyha

New member
Witam. Szukałem trochę, ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi.
Chcę podłączyć dysk zewnętrzny 2,5 cala do ue46d7000, ale wyczytałem, że jak dysk będzie pobierał dużo prądu, to tv go nie wykryje. Czy ktoś z Was ma podłączony dysk 2,5 cal, bez dodatkowego zasilania do tego tv?? Dzięki za odpowiedz.

Jeżeli dysk masz na przedłużaczu USB to kup porządny kabel. Polecam przedłużkę USB firmy Hama.
 

QbaQbaPL

New member
Nie ma żadnego problemu. Mam tak podłączone 2,5" 1TB oraz 3,5" 2TB na dodatkowym zasilaczu. Telewizor ma jedno wejście USB dedykowane dla HDD, gdzie jest 5V do zasilania dysku.

Czyli reasumując, mogę podłączyć każdy dysk 2,5 cala i będzie śmigał? Pytam, gdyż chce kupić takowy, w nie chce wywalić kasy i nie osiągnąć zamierzonego celu.

Czy może to być dysk z USB 3.0????

Czy są jakieś dyski, które się poleca do tego sprzętu, czy wystarczy wybrać jakikolwiek?? :popcorn:
 
Ostatnia edycja:
Do góry