TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

konio68

New member
Opinia nie będzie obiektywna w wątku o D7000.
Ja wybrałem D8000 a Sonego tez brałem pod uwagę . Ale mozliwości do ceny i jakość obrazu w przedziale 6k moim zdaniem Samsung wygrywa.
 

Primer

New member
Mam do Was pytanie odnośnie funkcji 3D w modelu D7000.
Czy zaobserwowaliście taką zależność że kiedy ręcznie zwiększamy głębie 3D to powiększa się czarna ramka wokół obrazu,im większa głębia tym mniejszy obraz a większa czarna ramka i odwrotnie.Kiedy zwiększymy głębie 3D na 10 to ramka ma ok 1,5-2 cm.
 

robertss

New member
Witam.
Jest to mój pierwszy post więc wypada się przywitać :D
Przy zmianie głębi u mnie obraz też się zwęża ale ramka jest jakby przeźroczysta, ale jest to widoczny efekt. Przy ustawieniach na 10 obraz się rozszerza i ramka jest niewidoczna.
 

Primer

New member
Witam.
Jest to mój pierwszy post więc wypada się przywitać :D
Przy zmianie głębi u mnie obraz też się zwęża ale ramka jest jakby przeźroczysta, ale jest to widoczny efekt. Przy ustawieniach na 10 obraz się rozszerza i ramka jest niewidoczna.
Tzn dajesz głębie 3D na 10 i obraz wypełnia cały ekran bez czarnej ramki wokół:D
 

mezjash

New member
weksla Ty masz Samsung UE46D7000 + Samsung BD-D5500 - czy w BD-5500 masz pilota który obskakuje TV i BD? Przy moim BD cos sie poje#$#$ z pilotem i nie działa mi funkcja TV:/
Mogło sie cos rozkodować, albo poprzestawiać?
 

Tiger_

New member
Co polecacie do odległości 330cm. PS51D6900 czy 55D7000, a może 50 lub 55VT30 (ale ten problem 50Hz). Wiem rozrzut cenowy duży, ale nie o cenę tu chodzi. W tej chwili bliżej mi do 55D7000 (tylko ten clouding - ale można go chyba skorygować na akceptowalny poziom).

Darek
 

mule111

New member
Witam! mam takie pytanie czy telewizor samsung D7000 (55") z wbudowanym odbiornikiem wifi obsługuje sieć w standardzie 802.11n?
Pozdrawiam:)
 

konio68

New member
Tak. Do tego może postawić swoją sieć niezależną też 11n.
Posiada : Intel Advanced-N 6200 AGN
 
Ostatnia edycja:

komar751

New member
Witam. Gorąca prośba do posiadaczy 40D7000 - mógłby ktoś sprawdzić w menu serwisowym (factory menu) jak jest/powinien być ustawiony parametr "Front Color"? Przez zupełny przypadek przeglądając menu przestawiłem ten parametr i niby wróciłem do tego co było, ale pewności nie mam - chciałbym więc to zweryfikować. Jeżeli ktoś ma możliwość sprawdzenia tej rzeczy to bardzo bym prosił. Pozdrawiam.
 
Do góry