TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

moh7

New member
Za tyle był. Jak ostatnio dzwoniłem w Świętokrzyskim to mówili już 5300 a jak dzwonili do magazynów to w ogóle że ciężko dostać i trzeba by czekać z 1,5 tygodnia. Ogólnie to jakoś średnio dostępny jest ten model, pojeździłem trochę i nie mogłem znaleźć. Dołożyłem i kupiłem 46d8000 i jestem zadowolony :)


EDIT- nie zauważyłem że Tobie o 40'' chodzi i przeczytałem też 4999 ;p
 

weksla

New member
Bez reklam
Ja swojego testuję od czwartku, już wisi na ścianie na oryginalnym uchwycie. Super wygląda, super odbiera HD w "N" o blue ray juz nie wspomne, z DS trochę gorzej, ale i tak jest nieźle. Trailery 3D sa bajeczne:D
Czy wiecie gdzie moge pobrac z netu więcej materiałów 3D?
Chodzi mi o takie najbardziej efektowne, bo chcąc nie chcąc wiele jest takich nudnawych z małą ilością bajerów.
I kolejne pytanie, you tube działa super jeśli ma się szybkiego neta. MÓj śmiga fajnie więc nie mam problemów poza jednym. wiele filmów na yt jest w jakości hd, jednak mi wyswietla je chyba w najniższej i nie mogę znaleźć opcji zmiany jakości na najlepszą. Czy jest taka opcja wogóle?
Wiem że mnogo pytań, jednak jestem póki co zajarany tymn tv:D
Muszę jeszcze blue raya 3d dopaść.
pozdro
 

Martinii

Member
Nie ma takich cen w Media Expert, o ktorych tu wspominano. 40" kosztuje 4499 zl, a 46" nie bylo, a byl 51" po 5999 zl.

Jakby ktos znalazl jakas ciekawa oferte na 40" D7000 to bede wdzieczny za informacje.
 

weksla

New member
Bez reklam
Martini po pierwsze to nie ma 51'' tylko 55''
Po drugie ja jeszcze w czwartek w zeszłym tygodniu zapłaciłem 4999 za 46''D7000 + 2 okulary i pilot multimedialny. To była bardzo korzystna oferta. teraz wiem że jest drożej ale chyba nie aż tak dużo, no i nie ma pilota
 

TBA2

New member
Czy dobrze zrozumiałem, że w Media Expert telewizor 55 cali 55D700 kosztuje 5999 zł?
Czy w komplecie są 2 paty okularów i pilot bezdotykowy?
 

weksla

New member
Bez reklam
Czy wiecie gdzie moge pobrac z netu więcej materiałów 3D?
Chodzi mi o takie najbardziej efektowne, bo chcąc nie chcąc wiele jest takich nudnawych z małą ilością bajerów.
I kolejne pytanie, you tube działa super jeśli ma się szybkiego neta. MÓj śmiga fajnie więc nie mam problemów poza jednym. wiele filmów na yt jest w jakości hd, jednak mi wyswietla je chyba w najniższej i nie mogę znaleźć opcji zmiany jakości na najlepszą. Czy jest taka opcja wogóle?
 

maxdar

New member
satelita

Ruszyły komuś programy satelitarne cyfry+ przez moduł Astona i ewentualnie czy jest możliwość dogrania listy kanałów przez usb?
 

weksla

New member
Bez reklam
Koledzy ponawiam pytanie czy można na D7000 korzystając z youtube oglądać materiały w rozdzielczości 1080? czy tylko w najniższej? Jeśli można to jak zmienia się rozdzielczość?
 

weksla

New member
Bez reklam
ano właśnie w ten sposób to logiczne:D
Jednak szkoda ze nie można zmieniać rozdzielki przez youtube w smartHUB. Mam nadzieję że to kiedyś poprawią.
 

tdx

New member
Bez reklam
ustaw w ustawieniach "Zawsze odtwarzaj w jakości HD (jeśli jest dostępna) po przełączeniu na pełny ekran" i nie trzeba zmieniać ręcznie rozdzielczości
 
Do góry