TV HD w polskiej TK Multimedia

Wolfram

New member
Zamiast Nsport macie Novela TV: http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oid/34845ddc82d1ae78945b3d20fcf9ccab
Z naszych wewnętrznych badań wynika niezmiennie, że abonenci lubią telenowele, więc zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie programowej nie zabrakło tego typu seriali. I kolejna dobra wiadomość – ustaliliśmy z dystrybutorem, że niektóre z nich będą emitowane od pierwszego odcinka tak, aby widzowie mogli zapoznać się z bohaterami oraz wciągnąć się w ich historie – mówi Edyta Bukowska, Dyrektor Departamentu Progammingu Multimedia Polska.
:popcorn: :p
 

Kenaz

New member
Podpisałem dzis umowe z MM na pakiet super box. Dam sobie pare dni na spawdzenie ich usług. Szczegolnie interesuje mnie jakosc obrazu w MM.
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Facet z BOK w MM poinformował mnie, że nSport na razie pozostanie na wyłączność w nc+. No większych bredni nie słyszałem. Konkurencyjna kablówka w Toruniu (Petrus) ma nSport i mieć będzie.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Jak oni zamierzają to w ogóle rozwiązać technicznie? przykład Ci co mają umowę na C+? do jakiego pakietu ich zaliczą bo nie przypuszczam że do platinum:p tym bardziej że niektórzy dopłacają teraz do wersji HD a teraz mają dostęp dostać wszyscy? i jedni będą płacić o 6 zeta więcej? nie kumam jak to będzie wyglądało
 

przemo73

New member
Bez reklam
Aby być w porządku wobec nas, klientów C+HD powinni zakwalifikować do pakietu Platinum. W końcu płacimy za C+ i C+SportHD, a nawet C+FilmHD który znika z oferty. Jeśli karzą nam dopłacać, będzie to powód do rozwiązania umowy, albo przynajmniej złożenia zażalenie do UOKiK tak jak to jest w przypadku nc+.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Jestem po rozmowie z partyline. Konsultantka zaznaczyła, że jeszcze może się coś zmienić.
Wszystko sobie ładnie odnotowałem.

Jest w planach (podkreśliła że jeszcze do końca nie wiedzą) od 5.04 do końca maja odkodowanie pakietu Platinium. Po tym okresie promocyjnym osoby, które obecnie posiadają C+ otrzymają nowe wersje kanałów w miejsce dotychczasowych.
Programy Canal+ HD oraz Canal+ Sport HD nie wejdą w ich skład, one są tylko w Platynie, czyli osoby które nie przejdą z obecnego pakietu Canal+ do Silver, Gold, Platinium będą miały: Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Family, Canal+ Family 2. Jak ktoś ma dodatkowo pakiet Canal+ HD to będzie miał jeszcze: Canal+ Family HD, Canal+ Family 2 HD

Ma być też promocja 49zł za Platynę 12 m-cy, potem cena 59zł (standardowa jest 69zł).
Dotyczy to miast gdzie jest pełna oferta, tam gdzie nie ma możliwości technicznych będą tylko kanały w wersji SD.
Ceny promocyjne:
Silver: 39zł (standard 49zł)
Canal+ Family HD
Canal + Family 2 HD

Gold: 49zł (standard 59zł)
Canal+ Family HD
Canal + Family 2 HD
Canal + Film
Canal + Film 2

Platinium: 59zł (standard 69zł) - przez jakiś czas promocja 49zł na 12 miesięcy
Canal + Sport HD
Canal+ HD
Canal+ Family HD
Canal + Family 2 HD
Canal + Film
Canal + Film 2
 
Ostatnia edycja:

Kristop

New member
Podziękuj NC+, wykupili prawa chyba do wszystkich najważniejszych sportowych transmisji (oprócz siatki), mogą sobie dyktować ceny jakie im się podobają (nawiasem mówiąc tak właśnie robią).
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Podziękuj NC+, wykupili prawa chyba do wszystkich najważniejszych sportowych transmisji (oprócz siatki), mogą sobie dyktować ceny jakie im się podobają (nawiasem mówiąc tak właśnie robią).

... i mam nadzieję, że przejadą się na tym.
Jeśli odpływ klienteli będzie duży, tzn. że przeinwestowali ... licząc głównie na setki tysięcy amatorów płatnego oglądania sportu.
---------------------------------------------------------
A cen to nie za bardzo mogą sobie dyktować ... to klient jest panem i decyduje czy płaci kasę korporacji ... czy pokazuje jej wała rezygnując z jej usług.
A wtedy każda korporacja na świecie pada na pysk w ciągu 1 roku.
Tyle, że mamy jeszcze sporo obywateli, którzy w roku 2013 usilnie chcą płacić za oglądanie TV powyżej 50 zł miech w miech.
Co samo w sobie jest już kuriozalne.

---------------------------------------------------------
Zresztą ... nc+ to podobny biznes jak chińskie szmaty w butiku.
Najpierw daje się ceny wysokie, a potem robi "sale" i "promocje" (przy użyciu różnych sztuczek i kombinacji z kanałami i cenami), żeby utwierdzić klientelę w przekonaniu, że kupuje coś cudownego prawie za friko, he he.
 
Ostatnia edycja:

thommy18

New member
Aż żal ściska dolną część pleców. Wykupiłem Canal + do końca września 2013 roku i teraz się okazuje, że zniknie mi c+sport i film, czyli tak czy siak najbiedniejszy pakiet c+ jaki jest, a ciekawe ile za to będę płacił ? Podejrzewam, że zrezygnuję z tego akurat pakietu bo nie interesuje mnie posiadanie canal+ family czy film. Ciekawy jestem jaki będzie cyrk przy próbie rezygnacji, a jeśli zniknie mi c+sport to na pewno na moją rezygnację już mogą się szykować. Przedłużenie reszty też już raczej nie wchodzi w grę, gdyż mało jest sportowych kanałów, a i te co są znikają i są zapychane kanałami z dvb-t (TV 6, ATM i itp.) Kwestia opłat za pakiet c+ nawet w wersji SD (o HD ciężko mówić bo dekodery MM są tak słabe, że i tak można HD nie zauważyć) to jakiś horror. Praktycznie max pakiet to tyle co obecnie cała paczka DTV, więc gdzie tu jest sens i kogo stać na to ? Pewnie kogoś stać, ale osobiście od września opowiadam się za DVB-T i serwisem weeb.tv. Tam za 70 zł. na rok są dostępne transmisje sportowe tyle tylko, że oglądane za pośrednictwem internetu. Teraz tylko czekać jak większość platform kablowych poupada, bo na ponoszenie takich kosztów chyba mało kogo stać...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
thommy18 a te kanały z DVB-T to też nie dla wszystkich...tylko dla nowych. Ci co podpisali niedawno umowy mogę sobie...I jak tu żyć Panie premierze?

A firma nie upadnie, spokojnie, gro klientów wykupuje niskie pakiety i żyje. Nie interesuje ich Canal plus, pakiety HD itp.
 

thommy18

New member
Może i narazie nie upadną, ale trzeba zauważyć, że dostawcy zarabiają na pakietach premium. Cena pakietu podstawowego jest ustalona na takim poziomie, że jej większość i tak trafia na pokrycie licencji na dostarczanie sygnału.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Tak jak wczoraj pisałem, konsultantka podkreślała że jeszcze mogą być jakieś zmiany, czekają na ostateczne potwierdzenie oferty. Co do tych co mają teraz Canal+ to ceny pozostają bez zmian.
 
Ostatnia edycja:

Zlakos

New member
Dzisiaj dzwoniłem do nich i pani nie była w stanie powiedzieć nic o nowej ofercie bo trwają negocjacje z NC+ i twierdzi że trzeba poczekać jeszcze tydzień czasu na oficjalną ofertę.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jak tydzień? Przecież jutro wyłączają C+Gol. Jeśli w jego miejsce nic nie wstawią to będzie można wypowiedzieć umowę. Tak myślę...
 

przemo73

New member
Bez reklam
Post pod postem, ale dotyczy oferty u konkurencji.
Byłem w biurze Petrus w Toruniu. Pani poinformowała mnie, że aktualnie pakiet C+ (C+, C+Film, C+Sport, C+Gol, C+Weekend, C+3D) cały w jakości HD jest w cenie 42,90. Od jutra (5.04.2013) zostanie zastąpiony C+, C+Sport, C+Film, C+Film2, C+Family, C+Family2. Cena nie ulegnie zmianie aż do końca maja 2013. Wszystkie w HD.
Do tego czasu klient będzie musiał się zdeklarować jaki pakiet Canal+ wybiera. Ceny od 1 czerwca będą wyglądały:
Silver (Family, Family2) - 29zł
Gold (Silver+Film, Film2) - 39zł
Platinum (Gold+Canal+, Sport) - 49zł
Oczywiście wszystkie w jakości HD
Można zrobić dobrą ofertę? Można! Petrus gwarantuje cenę przez cały czas trwania umowy.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Post pod postem, ale dotyczy oferty u konkurencji.
Byłem w biurze Petrus w Toruniu. Pani poinformowała mnie, że aktualnie pakiet C+ (C+, C+Film, C+Sport, C+Gol, C+Weekend, C+3D) cały w jakości HD jest w cenie 42,90. Od jutra (5.04.2013) zostanie zastąpiony C+, C+Sport, C+Film, C+Film2, C+Family, C+Family2. Cena nie ulegnie zmianie aż do końca maja 2013. Wszystkie w HD.
Do tego czasu klient będzie musiał się zdeklarować jaki pakiet Canal+ wybiera. Ceny od 1 czerwca będą wyglądały:
Silver (Family, Family2) - 29zł
Gold (Silver+Film, Film2) - 39zł
Platinum (Gold+Canal+, Sport) - 49zł
Oczywiście wszystkie w jakości HD
Można zrobić dobrą ofertę? Można! Petrus gwarantuje cenę przez cały czas trwania umowy.

Pozostaje mi tylko zapytać dlaczego nadal jesteś abonentem MM? :cool:
 
Do góry