TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
brodacz
To bardzo źle, że "klepnięte"!!! Jak to zwykle firma MM pokazuje, gdzie ma swoich klientów..., zero informacji, mało tego dezinformacja! Dopiero co przedłużałem umowę i nikt o takich zmianach słowem nie wspominał a pytałem właśnie między innymi o nsport HD:x!
 

przemo73

New member
Bez reklam
Cóż z jednej strony taka informacja, z drugiej inna. Pozostaje poczekać do nowego roku. Na szczęście w grudniu złożyłem wypowiedzenie i z końcem marca mogę pożegnać się z MM. Chyba, że mnie skuszą czymś rewelacyjnym.
 

ogluszek

New member
ES2 HD za nSport HD to bym rozumiał ale tak to granie w ....Ciekawe co oni zamierzają dalej robic z TV.TV analog kopalnia pieniędzy(komf. 65zł) a z drugiej DTV i brak możliwości rozwoju bez ogranicznia analogu.Hipokryzją jest promowanie cyfrowej jakości gdy niedługo tylko w kablówkach będzie można obejrzec analogową TV.Gdy w NTC zaczną wchodzic płatne kanały to będzie ciekawie.
 

spider1978

New member
Bez reklam
No będziemy emocjonować się kolejnym genialnym kanałem obok FightKlub czyli FightBox HD który to nie ma nic wspólnego z HD bo jakość materiałów tam puszczanych jest krótko mówiąc kiepska
 

thommy18

New member
Rzeczywiście jeżeli usunięty zostanie Nsport to ta oferta DTV będzie do niczego szczególnie jeśli idzie o sport. Tak naprawdę jedynym sensownym rozwiązaniem będzie rezygnacja z tej platformy. Mi zdecydowanie doskwiera brak C+ Weekend, podczas gdy płacę tak jak za pełną ofertę C+ u innego operatora, a tak naprawdę mam niepełną ofertę. Mam jednak nadzieję, że Nsport z cyfrówki nie zniknie, bo byłby to ze strony MM strzał we własną stopę.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Mi doskwiera jeszcze brak w pakiecie C+ takich pozycji: Canal+HD; Gol HD; oczywiście Weekend HD i C+3D.
Ja nie wiem, inni mogą to mieć, a MM daje ciała.



Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

d6500

New member
Rzeczywiście jeżeli usunięty zostanie Nsport to ta oferta DTV będzie do niczego szczególnie jeśli idzie o sport. Tak naprawdę jedynym sensownym rozwiązaniem będzie rezygnacja z tej platformy. Mi zdecydowanie doskwiera brak C+ Weekend, podczas gdy płacę tak jak za pełną ofertę C+ u innego operatora, a tak naprawdę mam niepełną ofertę. Mam jednak nadzieję, że Nsport z cyfrówki nie zniknie, bo byłby to ze strony MM strzał we własną stopę.
Ja właśnie czekam na start nc+ .Podobno ich celem będzie pozyskać klientów kablówkek .
Oferta mm jest naprawdę mocno kiepska.
 

Rokersik

New member
a ja mam pytanie, jak to jest z tym c+,c+ gol i c+ sport? bo mam pakiet komfort w dtv i wczoraj zauważyłem, że mam odkodowane te programy....orientuje się ktoś na jak długo włączyli ? mieszkam w Płocku ;)
 

thommy18

New member
Nie wiem jakim sposobem masz odkodowany Canal+, bo o takiej promocji nie słyszałem. W MM dzieją się ostatnio różne cuda. Czarę goryczy przelewa brak Nsport'u. W to miejsce jest ES 2 i jakieś kanały CBS (prawdopodobnie dawniejsze BBC po zmianie nomenklatury), zysk z tego będzie taki sam jak z dołączenia TV6 czy ATM. W tej firmie zaczęto iść na ilość nie na jakość. Tak więc jestem z nimi wyłącznie do końca obowiązującej umowy, bo kanały, które najczęściej oglądałem to c+ oraz Nsport, gdzie była liga europejska oraz mistrzów. Teraz będę mógł to oglądać jedynie przez internet.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Pozdrawiam niedowiarków. Uprzedzałem o zmianach blisko 2 tygodnie temu. Dziś mogę napisać nieco więcej. Od stycznia w W-wie ruszy pakiet MiniBOX (78 programów), który zastąpi ofertę analogu i będzie kosztował tyle co analog. Kolejny pakiet to SuperBox (109 programów) w cenie o 10 zł wyższej i Max Box (128 programów) o kolejne 10 zł droższy. do tego net 12 Mb za 11 zł lub 30 Mb za 28 i mamy całkiem sprytne paczuszki. A to nie wszystko z niespodzianek... o nich może w środę.
Pakiet analogowy zniknie z cennika, będzie jako gratis przy zakupie DTV.
Jeśli zmiany spotkają się z akceptacją klientów to najdalej od kwietnia ruszą w całym kraju.
 
Do góry