TV HD w polskiej TK Multimedia

ogluszek

New member
Nie ma to jak konkurencja.Przez ostatnie dni wysyp promocji i zapowiedzi z każdej platformy większy niż przez ostatnie długie miesiące.Zastanawia mnie dlaczego MM nie może się ułożyc z gościami od Solorza jeżeli chodzi o POLSAT HD.Vectra od pażdzernika ma wziąc paczkę od nich i dostają POLSAT HD a MM ma polsatów od groma a tego akurat brak.
 

krzylosiak

New member
Nie chce być złośliwy....ale wydaje mi się,że bez tej szmirowatej telewizji(Polsat) da się żyć.Jak dla mnie to jakość HD tej stacji nie pomoże.Oferta programowa i debilne seriale dyskwalifikują ją na całej linii.
 

ogluszek

New member
Nie chce być złośliwy....ale wydaje mi się,że bez tej szmirowatej telewizji(Polsat) da się żyć.Jak dla mnie to jakość HD tej stacji nie pomoże.Oferta programowa i debilne seriale dyskwalifikują ją na całej linii.
To fakt ,ale czasami zdarza im się coś puścic na żywo co można luknąc.A skoro kanał będzie po wsze czasy to niech już dadzą to pseudo HD zawsze to lepiej wygląda.
 

lechoo84

New member
Cyfrowa telewizja i kanały tematyczne za 0 zł – taką promocję przygotowały dla swoich abonentów Multimedia Polska - drugi największy operator kablowy.

Spółka Multimedia Polska zaoferowała swoim klientom cyfrową telewizję i pakiety tematyczne w promocyjnych cenach. Oferta ucieszy m.in. kibiców, którzy przez dwa miesiące będą mogli przetestować pakiet kanałów sportowych za 0 zł.

W ramach oferty promowanej pod hasłem „Multimedialni kibicują Polakom w HD” operator oferuje:
- telewizję cyfrową w pakiecie Cyfrowy Komfort (90 kanałów) za 0 zł przez dwa miesiące, a następnie za 5 zł (plus 10 zł za dostęp do pakietów porgramowych DTV) do końca trwania umowy.
- możliwość przetestowania pakietów tematycznych Sport HD Extra, Film, Kids oraz Adult za 0 zł przez dwa miesiące.

W pakietach tematycznych, dostępnych w promocyjnej ofercie znajdziemy 30 kanałów:
- Sport HD Extra: TVP Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport HD, Eurosport HD, nSport HD oraz TVP1 HD i TVP2 HD
- Kids: Jim Jam, Duck TV, KidsCo, CBeebies, Nickleodeon, Nick Junior, Da Vinci Lerning
- Film: AXN Crime, AXN SciFi, Universal Channel, TV1000, Fox Life, Sci-Fi Universal, Zone Romantica, Polsat Film, Fox Life HD.
- Adult: Adult Channel, Private Spice, Hustler TV, Blue Hustler, Daring TV.

Promocyjne umowy można podpisywać do 30 czerwca. Oferta skierowana jest do abonentów telewizji analogowej.
ŹRÓDŁO: Aktualności - Multimedia Polska S.A.

I znowu ludzie zrobieni w balona... Jakoś jeszcze wczoraj pisało, że 15 PLN za cyfrowy komfort plus pakiety: film, kids, sport hd extra i adult, co przy braku regulaminu promocji Multimedialni kibicują Polakom w HD na stronie MM powoduje, że znów pewnie grom ludzi zrobiony w balona...
 

Fruciak

New member
Cóż, ja twardo stoję na swoim i po tym jak zrobili mnie w ciula nie informując o nowej lepszej ofercie którą mieli (na marginesie do dziś nie wrzucili regulaminu promocji na necie) i w zasadzie powodując podpisanie gorszej umowy, występuje we wtorek do UOKiK z zawiadomieniem o działaniu na szkodę konsumentów (pismo już gotowe, a dodatkowo przypadkiem pomyślałem sobie o codziennym drukowaniu strony internetowej multimedii z regulaminami na tv, więc widać co i kiedy się pojawia:D), a sam fakt jaki opisuje powyżej to kolejny tego przejaw i napewno się w zawiadomieniu znajdzie. Choć może akurat się państwo z multimedii przestraszą, bo ledwo wczoraj złożyłem reklamację to od razu BOK odpisał o pilnej weryfikacji reklamacji przez dział reklamacji a przed chwilką miałem już tela z BOKu, ale poprosiłem o późniejszy kontakt. A ogólnie - nie informowanie klienta o innej ofercie na usługę którą chcę to też zgodnie z prawem wprowadzanie klienta w błąd, bo nie daje mu prawa wyboru które przy uczciwym działaniu mógłby mieć.

Generalnie odnoszę wrażenie że Tobie to każdy dostawca to powinienen najlepiej za darmo dawać, skoro masza takowe problemy z operatorem takim jak MMP to bo co bierzesz od niego usługi, myślisz że pismo do UOKiKu ci coś pomoże ?
 

abaddon72

New member
W ramach oferty promowanej pod hasłem „Multimedialni kibicują Polakom w HD” operator oferuje:
- telewizję cyfrową w pakiecie Cyfrowy Komfort (90 kanałów) za 0 zł przez dwa miesiące, a następnie za 5 zł (plus 10 zł za dostęp do pakietów porgramowych DTV) do końca trwania umowy.
- możliwość przetestowania pakietów tematycznych Sport HD Extra, Film, Kids oraz Adult za 0 zł przez dwa miesiące.



I znowu ludzie zrobieni w balona... Jakoś jeszcze wczoraj pisało, że 15 PLN za cyfrowy komfort plus pakiety: film, kids, sport hd extra i adult, co przy braku regulaminu promocji Multimedialni kibicują Polakom w HD na stronie MM powoduje, że znów pewnie grom ludzi zrobiony w balona...

Może żle zrozumiałem Twoją wypowiedź ,ale czy te 5zł plus 10 zł za dostęp to nie to samo co 15 zł ??
 

lechoo84

New member
Może żle zrozumiałem Twoją wypowiedź ,ale czy te 5zł plus 10 zł za dostęp to nie to samo co 15 zł ??
teraz to te 15 PLN za sam cyfrowy komfort... a jeszcze przedwczoraj pisało że za cyfrowy komfort i 4 pakiety...
@Fruciak - pokaż mi bardzo proszę w jakim miejscu domagam się żeby mm dała mi coś za darmo??? Jak zacytujesz i pokażesz mi mój post to cie przeproszą, a jak nie to nie insynuuj pod moim adresem czegoś czego nie mówię. Napiszę jeszcze raz tak żebyś miał możliwość zrozumieć - skoro mm oferuje na swojej stronie internetowej coś dla swoich klientów to mają oni prawo wierzyć że to dostaną podpisując umowę, a taka zagrywka z ich strony to łamanie prawa. Więc ja walczę o to co obiecali. A jak tobie pasuje że ktoś powie proszę pana za 100/mc dam panu internet 100 mb, cyfrówke 1000 programów w tym c+, hbo i inne bajery, a później powie ze no generalnie tak, ale to nie 100 zł a 100 euro i miesiąc nie ziemski a z planety wenus, internet z ograniczeniem poboru danych do 100mb rocznie, a cyfrówka to nie jakość telewizji tylko aparat fotograficzny którym programy kręcono - i uznasz że wszystko wporzo to wolna droga, nikt nie karze walczyć ci o swoje prawa, ja nie będę cię oceniał i ci tego bronił.
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Zamówiłem dziś przez kanał 59 ten ich super pakiet sportowy przez czerwiec i lipiec za 0zł z możliwością rezygnacji najpóżniej do 25.07.2012r. bez żadnych opłat mają 24h na włączenie zobaczymy jak to będzie wyglądało na wszelki wypadek spisałem nazwę i numer promocji w razie jak by gościu w BOK lub na infolinii mieli jakiś problem.
 

Fruciak

New member
teraz to te 15 PLN za sam cyfrowy komfort... a jeszcze przedwczoraj pisało że za cyfrowy komfort i 4 pakiety...
@Fruciak - pokaż mi bardzo proszę w jakim miejscu domagam się żeby mm dała mi coś za darmo??? Jak zacytujesz i pokażesz mi mój post to cie przeproszą, a jak nie to nie insynuuj pod moim adresem czegoś czego nie mówię. Napiszę jeszcze raz tak żebyś miał możliwość zrozumieć - skoro mm oferuje na swojej stronie internetowej coś dla swoich klientów to mają oni prawo wierzyć że to dostaną podpisując umowę, a taka zagrywka z ich strony to łamanie prawa. Więc ja walczę o to co obiecali. A jak tobie pasuje że ktoś powie proszę pana za 100/mc dam panu internet 100 mb, cyfrówke 1000 programów w tym c+, hbo i inne bajery, a później powie ze no generalnie tak, ale to nie 100 zł a 100 euro i miesiąc nie ziemski a z planety wenus, internet z ograniczeniem poboru danych do 100mb rocznie, a cyfrówka to nie jakość telewizji tylko aparat fotograficzny którym programy kręcono - i uznasz że wszystko wporzo to wolna droga, nikt nie karze walczyć ci o swoje prawa, ja nie będę cię oceniał i ci tego bronił.

Tak jak napisałem, "odnosze wrażenie" masz rację pisz do UOKiKu i walcz... ;-)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Dzwonił właśnie do mnie kuzyn i mówi, że odbiera TVP1 HD oraz TVP 2 HD a ma pakiet Basic w DTV!!??
Nie wierzyłem, dzwonie na partyline i co się okazało? 1 i 2 w HD w tej chwili dostępne są w pakietach, Basic, Komfort, HD, Sport HD Extra. Wychodzi na to, że ludzie aktywowali sobie Sport HD Extra dla dwóch kanałów TVP Sport i TVP HD (Ci co mają pakiet HD dla jednego kanału, bo TVP HD już mieli)????
Cała Multimedia, no to składamy masowo rezygnacje z pakietu Sport HD Extra, ja już złożyłem.

No to już wiem dlaczego tak szybko wrzucili te kanały do wszystkich pakietów:
TVP.INFO
Przewińcie na 11 minutę! Hhahahahahahaha :D
 

djpielgrzym

New member
Dzwonił właśnie do mnie kuzyn i mówi, że odbiera TVP1 HD oraz TVP 2 HD a ma pakiet Basic w DTV!!??
Nie wierzyłem, dzwonie na partyline i co się okazało? 1 i 2 w HD w tej chwili dostępne są w pakietach, Basic, Komfort, HD, Sport HD Extra. Wychodzi na to, że ludzie aktywowali sobie Sport HD Extra dla dwóch kanałów TVP Sport i TVP HD (Ci co mają pakiet HD dla jednego kanału, bo TVP HD już mieli)????
Cała Multimedia, no to składamy masowo rezygnacje z pakietu Sport HD Extra, ja już złożyłem.

No to już wiem dlaczego tak szybko wrzucili te kanały do wszystkich pakietów:
TVP.INFO
Przewińcie na 11 minutę! Hhahahahahahaha :D

Nie w tym rzecz. Nie uwierzysz ale "dy*mają" cię podwujnie.

Otóż w wiekszości kraju od niedawna TVP zaczęła puszczać cyfrowo swoje kanały w HD, więc MM pcha je dalej w HD bo to nic ich nie kosztuje. Nie były w HD mm nie miała ich w HD, lub za dopłatą.

Więc jeśli masz pakiet sport - płacisz za kablówkę + pakiet sport, a możesz to samo mieć z cyfrowej telewizji naziemnej, w ramach abonamentu radiowo-telewizyjnego który powinieneś oplacać.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Nie w tym rzecz. Nie uwierzysz ale "dy*mają" cię podwujnie.

Otóż w wiekszości kraju od niedawna TVP zaczęła puszczać cyfrowo swoje kanały w HD, więc MM pcha je dalej w HD bo to nic ich nie kosztuje. Nie były w HD mm nie miała ich w HD, lub za dopłatą.

Więc jeśli masz pakiet sport - płacisz za kablówkę + pakiet sport, a możesz to samo mieć z cyfrowej telewizji naziemnej, w ramach abonamentu radiowo-telewizyjnego który powinieneś oplacać.

DVB-T nie spełnia moich oczekiwań pod kątem programowym i nie będę z tego korzystał.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No ładne jaja! Jak to się kiedyś mawiało - to się nadaje do prasy...., no ale media już o tym wiedzą...:sad:
Z drugiej strony niby TVP udostępnia za darmo, ale dla przykładu Polsat do tej pory w ogóle nie dołączył do swojej oferty przedmiotowych programów.
 

masloww

New member
Bez reklam
No to już wiem dlaczego tak szybko wrzucili te kanały do wszystkich pakietów:
TVP.INFO
Przewińcie na 11 minutę! Hhahahahahahaha :D
teraz można całkowicie bezkarnie wzorem TVP posługiwać się zwrotem „oszuści” wobec MM;

p.s
naród wybrany od wieków słynie z tej cechy; sami sobie na tą opinię pracują a potem biadolą że antysemityzm narasta
 

Fruciak

New member
No ładne jaja! Jak to się kiedyś mawiało - to się nadaje do prasy...., no ale media już o tym wiedzą...:sad:
Z drugiej strony niby TVP udostępnia za darmo, ale dla przykładu Polsat do tej pory w ogóle nie dołączył do swojej oferty przedmiotowych programów.

Dostarcza do abonentów można powiedzieć "za darmo" ale nie dla operatorów kablowych i satelitarnych.
 

piotreksuchy

New member
No to multimedia dostała kopa w dupe, a już miałem wczoraj przejsc z pakietu Sport HD na Sport Extra HD.

Tak się kończy cwaniakowanie naszej firmy wobec klientów :d
 

_szymar_

New member
Jakieś dwa miesiące temu chciałem zmienić pakiet Basic na pakiet Komfort i trochę się za tym nachodziłem. W biurze obsługi klienta we Wrocławiu Pani uprzejmie powiedziała, że takiej opcji nie ma, następnie to samo powiedziała mi Pani na infolinii ale zasugerowała, żebym wrócił do biura obsługi i poprosił o odstępstwo. Tak zrobiłem i po rozmowie z Panem okazało się, że można to zrobić na indywidualnych warunkach - nawet napisał mi oświadczenie, że żadnymi kosztami z tego tytułu mnie nie obciążą. Płacę teraz 20 zł więcej a mam pakiet Komfort, Pakiet Canal+ i dwa razy szybszy internet. Umowa jest na ten sam okres, na który obowiązywała stara.
Oczywiście nie chcę ich bronić bo też jestem średnio zadowolony z tej firmy. Ale warto z nimi powalczyć, szczególnie przez biuro obsługi bezpośrednio bo coś można ugrać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry