TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No Eurosport 2HD jak najbardziej mile widziany. Co do posunięć MM to ..... no właśnie brak słów!!!
Kombinują z tymi pakietami i kombinują.....:?

Przy okazji transmisja na TVP1HD EURO 2012 jakość bardzo dobra.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Do usunięcia. (przepraszam za dwa zbędę posty, coś mi się dziwnego z komputerem dzieje - jakiś szpieg czy co?)
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
teraz można całkowicie bezkarnie wzorem TVP posługiwać się zwrotem „oszuści” wobec MM;

Kolejni oszuści to Dialog, w komentarzu na media2 jest info, że dali 1 i 2 w HD to pakietu wyższego.

W Dialogu TVP1 HD i TVP2 HD jest w pakiecie dodatkowo płatnym PAKIET DOMOWY + HD . Oszusci !!!!!

Witamy w Polsce :)

Euro w HD to jest, na wszystkich 3 kanałach jakość ideał! Aż chce się oglądać każdy mecz! :D
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego TVP HD ma jakiś lag. W analogu był już gol a ja czekałem....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

spider1978

New member
Bez reklam
Jak dla mnie to ktoś powinien się też zająć sprawą HBO i Canal+ chyba powinno też nadawcą zależeć żeby abonenci mieli dostęp do pełnej oferty a nie tak mocno okrojonej przecież płacimy tyle samo jak inni którzy mają full ofertę czy to nie jest według was też oszustwo?.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
TVP 1 i 2 SD w DTV też ma opóźnienie względem 1 i 2 w analogu, normalna rzecz.

Jak dla mnie to ktoś powinien się też zająć sprawą HBO i Canal+ chyba powinno też nadawcą zależeć żeby abonenci mieli dostęp do pełnej oferty a nie tak mocno okrojonej przecież płacimy tyle samo jak inni którzy mają full ofertę czy to nie jest według was też oszustwo?.

W tej sprawie watpie zeby cos sie zmienilo. Wystarczy ze kablowka ma po prostu taka umowe z HBO i koniec. To jest zupelnia inna sytuacja niz z TVP.
 
Ostatnia edycja:

thommy18

New member
Dzisiaj tez znalazlem u siebie TVP 1 i 2 w HD a wcześniej nie było. Czy to jakieś testy czy tylko włączone na czas euro ? Nie ma tych kanałów w normalnych pakietach tylko w sport hd extra, którego ja nie mam. A mimo to odbieram TVP 1 i 2 HD.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Dzisiaj tez znalazlem u siebie TVP 1 i 2 w HD a wcześniej nie było. Czy to jakieś testy czy tylko włączone na czas euro ? Nie ma tych kanałów w normalnych pakietach tylko w sport hd extra, którego ja nie mam. A mimo to odbieram TVP 1 i 2 HD.

Przeczytaj kilkanaście ostatnich postów w tym temacie :)
 

lechoo84

New member
Kant się nie udał :)
Udał się udał, ilu ludzi przez ten kant wzięło super hiper ekstra pakiet Sport HD Extra??? A teraz to w tym pakiecie jedynie inne stacje jak w zwykłym sportowym to: TVP HD (po co komu skoro ma TVP1 HD i TVP2 HD, gdzie też te same transmisje będą, z wyjątkiem finału euro w 3d) i TVP sport (który mają w analogu), ale płacić jak podpisali umowy na pakiet muszą....
 

krzyjak

New member
...... ale płacić jak podpisali umowy na pakiet muszą....

Jak nic nie zrobią to muszą.
Zawsze jednak można reklamować, że zostali wprowadzeni w błąd - przecież decydowali się na pakiet, bo to była jedyna możliwość odbioru TVP1 i TVP2 w HD. Im szybciej zgłosi się reklamację, tym lepiej.
 

lechoo84

New member
Jak nic nie zrobią to muszą.
Zawsze jednak można reklamować, że zostali wprowadzeni w błąd - przecież decydowali się na pakiet, bo to była jedyna możliwość odbioru TVP1 i TVP2 w HD. Im szybciej zgłosi się reklamację, tym lepiej.
Tylko że poza listą programów jaka dostępna jest na stronie MM z podziałem na pakiety nigdzie nie było napisane, że programy te wchodzą w skład pakietu sport hd extra, a sama MM swego czasu pisała że tvp1hd i tvp2hd jest w tym pakiecie dodane za darmo w ramach promocji, więc za te kanały nie płacili ludzie. Niemniej jednak prawda jest taka, że na moment podpisania umowy na pakiet mogła to być dla danej osoby jedyna możliwość odbioru ww. programów tvp, więc zgadzam się z Tobą że powalczyć z cwaniakami trzeba!
 

topsy

New member
Oglądam właśnie TVP2 HD, obraz żyleta, chyba najlepsza jakość ze wszystkich kanałów razem wziętych :)
Czy te dwa kanały TVP1HD i TVP2HD zostają na stałe w MM we wszystkich pakietach?


Sent from my iPad using Tapatalk
 

topsy

New member
Przecież to są kanały ogólnodostępne za free. Bardziej opłaca się dokupić zwykłą antenę dla tych kilku kanałów HD, niż brać dodatkowy abonament.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
przemo73
W BOK MM to się już dawno pogubili....sami nie wiedzą co mają i po ile...
Niech wycofają TVP1i2 HD to się zdziwią jak im się znacznie zwiększy odpływ klientów. Tak jak napisał topsy są to kanały ogólnodostępne (choć z TVP2 HD na razie jest trochę gorzej, ale to się wkrótce zmieni) i jeżeli MM by je wycofała po Olimpiadzie to nie byłby to nawet strzał w stopę, ale w głowę...
 
Do góry