TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
..Otóż chcę poinformować wszystkich szczęśliwców (do których i ja się zaliczam), że po wczorajszej rozmowie z BOKiem dowiedziałem się, że od dnia 24.05.2012 obowiązuje promocja Multimedialni Kibicują Polakom w HD (regulaminu na stronie internetowej nie ma), która od poprzedniej różni się koniecznością zapłaty aktywacji za cyfrówkę, ale w zamian za to do końca lipca cyfrówka w pakiecie komfort + pakiety film, sport hd extra, kids i adult są gratis, później cyfrówka 5 zł, pakiety łącznie 10 zł za mc.
ta oferta za dobra jest aby była prawdziwa; póki nie zobaczę regulaminu nie uwierzę;
podejrzewam że to jest tylko taki news prasowy aby złapać klienta, a potem jak przychodzi co do czego to przedstawia się do podpisu umowę którą podpisałaś;
MM jest do wszystkiego zdolna
 

lechoo84

New member
@Snakeee - Sprawa już jest w toku, mają wezwanie z terminem ustosunkownia się do 11.06.2012 r., z zastrzeżeniem wystąpienia do UOKiK przy braku odpowiedzi lub negatywnym rozpoznaniu reklamacji. Pismo do UOKiK już nasmarowane także, jak coś to 12.06 wysyłam z załącznikami do UOKiK i do multimedii do wiadomości.
edit:
BOK już odpisał że sprawa jako pilna jest rozpoznawana przez Dział Reklamacji oraz poprosił o wstrzymanie się z wystąpieniem do UOKiK
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
1 czerwca weszła mi w życie nowa dwu letnia umowa na DTV w której cyfrowy komfort mam za 30zł(oferta STOP) podpisana była 10.05.2012r.Gdzieś po 20 maja przyszła do mnie kobieta z MM i zaprezentowała właśnie tą nową promocje tak samo do końca lipca za free potem do grudnia 2013r za 15zł a pakiety dodatkowe wyłączają z dniem 31.07.2012r.Potem ona do mnie wyskakuje z tekstem że mnie w BOK gościu oszukał i żebym szybko poszedł do BOK oddał sprzęt i zrezygnował z umowy do puki nie weszła jeszcze w życie i potem żebym do niej zadzwonił ona przyjdzie podpiszemy nową umowę o której tu mówimy i dostane nowiutki dekoder.Powiedziałem jej że się jeszcze zastanowię jak coś to dam jej znac.Od razu ta promocja wydawała mi się z byt piękna żeby była prawdziwa zostawiłem tak jak jest przynajmniej gosciu w BOK mi zagwarantował że za analog będę płacił 28zł a jak bym podpisał tą drugą umowę i za rok musiałbym bulic za analog 60zł(osobna umowa) żeby utrzymac DTV więc jednak wolę płacic 15zł więcej za DTV bez tych 2 miechów wszystkiego za free.
 

lechoo84

New member
@zenon20 - i to właśnie cała kochana multimedia, coś powiedzą, coś nie dopowiedzą a później to my mamy przesrane. Ja w tej chwili uważam że w stosunku do mnie miarka się przebrała, bo to już nie pierwsza akcja z "cud ofertą", wcześniej były inne przekręty, więc mówię stop i koniec. Ja mam zamiar walczyć o swoje i Wam też radzą, zajmie to tylko chwile na skrobnięcie papierka i koszt ewentualnego znaczka + koperty (2 zł), a jak trochę osób zacznie walczyć to może coś ugramy. Z innej beczki - z sygnatury mojej reklamacji dotyczącej oferty wynika, że jest takich reklamacji w tym roku już ponad 10.000, więc jednak ludzie coś walczą ws. dobrego i rzetelnego traktowania klienta.
 

masloww

New member
Bez reklam
wyścig Vectry z UPC trwa; MM pozostaje daleko w tyle
w MM potrafią tylko kłamać i oszukiwać
Aktualności - Multimedia Polska S.A.
SATKurier.pl / Programy w kablu / Polsat Sport Extra HD – 16 k. sportowy w Multimedia
"W ofercie Multimedia Polska znajduje się w sumie 16 kanałów sportowych – to najbogatsza oferta na rynku kablowym"
a z poniższego porównania wynika że MM ma najuboższą ofertę kanałów sportowych
Polskie sieci kablowe
zapewne tradycyjnie kolejne kłamstwo ujdzie im na sucho; gdzie jest UOKiK i UKE???!!!
 

lechoo84

New member
brawo masloww:) świetne słowa, no ale te sztuczki o których piszesz to w multimedii chleb powszedni, no bo przecież polsat sport i polsat sport hd to 2 różne programy... i tak by mnożyć można ...
 

lechoo84

New member
Jakoś ostatnio w sobotę przy okazji gali w boksu w Bydgoszczy i tu i tu było to samo, nawet teraz z ciekawości sprawdziłem i też to samo leci... zresztą na tą niewiedzę najlepszy program tv na necie i po problemie..
 

masloww

New member
Bez reklam
PSE jest w pakiecie Sport HD; MM pisze że PSE HD ma być w pakiecie Sport HD Extra dodając że zastępuje on program Polsat Futbol, który był w pakiecie Sport HD; cała MM;
zresztą dla nich sztuka jest sztuka o czym dobitnie świadczy program NG SD, którego odpowiednik w wersji HD jest w tańszym pakiecie
 

zenon20

New member
Oni już sami nie wiedzą co gdzie mają teraz wychodzi głupota z tworzeniem kilkunastu pakietów,pakiecików lepiej było stworzyc dwa ewentualnie trzy pakiety tak jak np: vectra złoty i platynowy czy UPC select i max i wyglądało by to bardziej po ludzku a tak niektóre kanały dublują się po pakietach czasami płaci się za jeden kanał 3 razy albo głupota z wciskaniem kanałów z analogu do dodatkowo płatnych pakietów tak jak jest to z Universal Channel i TVP Sport.
 

lechoo84

New member
Oni już sami nie wiedzą co gdzie mają teraz wychodzi głupota z tworzeniem kilkunastu pakietów,pakiecików lepiej było stworzyc dwa ewentualnie trzy pakiety tak jak np: vectra złoty i platynowy czy UPC select i max i wyglądało by to bardziej po ludzku a tak niektóre kanały dublują się po pakietach czasami płaci się za jeden kanał 3 razy albo głupota z wciskaniem kanałów z analogu do dodatkowo płatnych pakietów tak jak jest to z Universal Channel i TVP Sport.
Dodaj jeszcze, że tvp seriale jest w basicu i komforcie na różnych kanałach (bodajże 55 i 428 ), ale jako sztuka też się liczy... i obie to wersje sd, a i tak hit nad hity to ich pakiet hd, z którego w zasadzie większość stacji dubluje się po innych pakietach, albo nawet jest w komforcie (axn hd, discovery showcase), w sport hd extra tvp HD... paranoja i porażka.
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Ja dostałem ten pakiet HD za 15zł ale nie mam pakietu sportowego wiec jako tako doszło mi 6 kanałów ale dla tych co mają pakiet Sport HD Extra ten pakiet jest nie opłacalny bo tak AXN HD i Discovery HD Showcase jest w komforcie a TVP HD i nSport HD jest w sportowym więc zostają tylko 4 kanały za 19zł.
 

lechoo84

New member
UWAGA - kolejny przejaw "uczciwości" Multimedii. W dniu dzisiejszym na stronie internetowej pojawił się regulamin promocji o nazwie Euro z pakietem sport hd extra (regulamin datowany na dzień 01.05.2012 r.), a od dłuższego czasu widniał już regulamin Sport hd extra (datowany na 16.04.2012 r.). Oba pakiety skierowane są do tych samych klientów i dają promocyjne warunki na ww. pakiet, z tymże nowszy regulamin daje cenę 1 zł przez miesiąc i 15 przez kolejne 11, starszy 2 miesiące po 1 zł i kolejne 10 po 15 zł. Różnica - nowy regulamin daje prawo rezygnacji z pakietu w każdym czasie za wypowiedzeniem do 25-tego danego miesiąca ze skutkiem na koniec tego miesiąca, starszy regulamin w zasadzie trzyma abonenta przez 12 miesięcy stanowiąc o karze pieniężnej za zerwanie wcześniejsze umowy. Ilu klientów znowu zostało nabitych w butelkę?
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Różnica - nowy regulamin daje prawo rezygnacji z pakietu w każdym czasie za wypowiedzeniem do 25-tego danego miesiąca ze skutkiem na koniec tego miesiąca, starszy regulamin w zasadzie trzyma abonenta przez 12 miesięcy stanowiąc o karze pieniężnej za zerwanie wcześniejsze umowy.

Wszystkie te krzywe ruchy Multimedia Polska S.A świadczą tylko o jednym ...
... następuje powolny i coraz większy odpływ klientów do darmowej NTC DVB-T (docelowo będzie około 22 kanałów za friko w tym TVP1 HD i TVP2 HD) i firma chce nawciskać ludziom jak najwięcej tych zasranych pakietów i dekoderów.
"Promocje" są tylko wtedy gdy oni widzą w zestawieniach, że klienci rezygnują z usług.
Masz 100 - 120 kanałów, oglądasz max 15 - 20, bo reszta to pierdoły, firma zbiera hajs, a ty się cieszysz jak norka, że to "promocja".
Spodziewajcie się wkrótce i w następnych latach coraz więcej tych cudownych "promocji".
Rynek sam zweryfikuje tych paskarzy.
 
Ostatnia edycja:

lechoo84

New member
@Kleofas11 - mi chodzi o jedno, o uczciwość. OK powiedzmy że dziś podpiszę umowę a jutro wyskoczą z nową promocją, więc mój ból i morda w kubeł. Ale jak w jednym czasie robią dwie konkurencyjne oferty na tę samą usługę, przy czym o jednej informują miesiąc z okładem po jej wprowadzeniu???? Sorka coś tu nie tak....
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
powiedzmy że dziś podpiszę umowę a jutro wyskoczą z nową promocją, więc mój ból i morda w kubeł. Ale jak w jednym czasie robią dwie konkurencyjne oferty na tę samą usługę, przy czym o jednej informują miesiąc z okładem po jej wprowadzeniu ????

Oni robią to właśnie dlatego ...
... żeby zamotać i ogłupić klienta, nazbierać nowych umów 12 - 18 - a najlepiej 24 miesięcznych, pochwalić się przed szefostwem statystyką i przytulić premię za osiągi.
Każda firma tak robi. Stratny jest tylko ten ostatni w ich łańcuchu pokarmowym, czyli klient.
Już nie będę przytaczał przykładów, że w BOK stacjonarnym i na Infolinii zawsze gadają co innego ... ci swoje, tamci swoje. Czeski film.

Gdyby klienci nie odpływali albo nie rezygnowali z części usług, to oni nie robiliby żadnych nowych "promocji" bo i po co ?
 
Ostatnia edycja:

lechoo84

New member
Cóż, ja twardo stoję na swoim i po tym jak zrobili mnie w ciula nie informując o nowej lepszej ofercie którą mieli (na marginesie do dziś nie wrzucili regulaminu promocji na necie) i w zasadzie powodując podpisanie gorszej umowy, występuje we wtorek do UOKiK z zawiadomieniem o działaniu na szkodę konsumentów (pismo już gotowe, a dodatkowo przypadkiem pomyślałem sobie o codziennym drukowaniu strony internetowej multimedii z regulaminami na tv, więc widać co i kiedy się pojawia:D), a sam fakt jaki opisuje powyżej to kolejny tego przejaw i napewno się w zawiadomieniu znajdzie. Choć może akurat się państwo z multimedii przestraszą, bo ledwo wczoraj złożyłem reklamację to od razu BOK odpisał o pilnej weryfikacji reklamacji przez dział reklamacji a przed chwilką miałem już tela z BOKu, ale poprosiłem o późniejszy kontakt. A ogólnie - nie informowanie klienta o innej ofercie na usługę którą chcę to też zgodnie z prawem wprowadzanie klienta w błąd, bo nie daje mu prawa wyboru które przy uczciwym działaniu mógłby mieć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry