TV HD w polskiej TK Multimedia

zenon20

New member
U mnie w Chełmie pewnie nie włączą nowych kanałów bynajmniej nie teraz bo nawet Polsatu Sport HD nie mogą wprowadzic to co tu mówic o10 kanałach w tym 4 HD może za rok oczywiście w innych miastach dadzą odrazu.
 

Fenix01

New member
ja mam pakiet cyfrowy komfort (nie mam pakietu HD), Pojawiły się już wszystkie kanały oprócz AXN HD i TVP Seriale (na tych kanałach jest nadal brak sygnału i napisy Test_10 i Test_11).
Wg info ja nie mając pakietu Cyfrowego HD powinienem mieć AXN w Cyfrowym Komforcie a jego nie mam, czy jest tylko w Cyfrowym HD?
 

kamilg23

New member
No według tego co jest w internecie VH1 Europe, VH1 Classic, Rebel.tv, TVP Seriale, AXN HD, Kino Polska Muzyka dostępne są w pakiecie Cyfrowy Komfort. Jak do tej pory VH1 Europe, VH1 Classic, Rebel.tv i Kino Polska Muzyka sa w pakiecie komfort(czyli rowniez u mnie).TVP Seriale i AXN HD to nadal testy.
 
Ostatnia edycja:

sneeker

New member
Witam,

w jakim pakiecie mają być TVP HD i Viasat HD?
U mnie pojawiły się na liście ale nie świecą.
Reszta już jest z wyjątkiem AXN HD i TVP Seriale (brak ich na liście kanałów).
 

pingpok

New member
Tvp hd, viasat hd - cyfrowy hd za okolo 20zł
fox life hd - cyfrowy film za 10zł
nick jr - cyfrowy kids za okolo 10zł
reszta kanalow: Axn hd, rebel tv, kino polska muzyka, vh1 classic, vh1 europe, tvp seriale - cyfrowy komfort u mnie za okolo 20zł
 

xolzok

New member
Bez reklam
U nie są już VH1 Classic, VH1 Hits, Kino Polska Muzyka. Na liście widzę też TVP HD i dwa kanały TEST.
 

Fruciak

New member
Witam,

w jakim pakiecie mają być TVP HD i Viasat HD?
U mnie pojawiły się na liście ale nie świecą.
Reszta już jest z wyjątkiem AXN HD i TVP Seriale (brak ich na liście kanałów).

U mnie działają wszystkie z wyjątkiem AXN HD i TVP Seriale, mam je na liście jeszcze jako Test_10, Test_11 czyli nad czymś jeszcze trwają prace.
 
Do góry