TV HD w polskiej TK Multimedia

pingpok

New member
Mam takie pytanko, jeżeli 31 maja kończy mi się umowa na tv kablową i cyfrową wypowiedzenie mam złożyć 30 dni przed zakończeniem umowy oczywiście promocyjnej czy zrobić to już teraz najlepiej, aby mieć pewność że napewno ta umowa się skończy 31 maja. Bo chyba 3 miesięczny okres wypowiedzenia na telewizję nie obejmuje umowy podpisanej w ramach promocji ??
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jak działa u Was dzisiaj Internet?
U mnie coś słabo maksymalnie do 2 Mbps......, gdzie powinno być 6Mbps ( o przyśpieszeniu do 20 nie wspominając...)
 

wielkigul

New member
Mam takie pytanko, jeżeli 31 maja kończy mi się umowa na tv kablową i cyfrową wypowiedzenie mam złożyć 30 dni przed zakończeniem umowy oczywiście promocyjnej czy zrobić to już teraz najlepiej, aby mieć pewność że napewno ta umowa się skończy 31 maja. Bo chyba 3 miesięczny okres wypowiedzenia na telewizję nie obejmuje umowy podpisanej w ramach promocji ??

Trzymiesięczny okres wypowiedzenia (dodatkowo ze skutkiem na koniec miesiąca) na telewizję obejmuje także umowy podpisane w ramach promocji, gdyż w MM umowa w ramach promocji tak naprawdę też jest umową na czas nieokreślony, tylko z klauzulą, że przez określony czas nie można jej rozwiązać bez kary.
 
Ostatnia edycja:

fuksq3

New member
Jak działa u Was dzisiaj Internet?
U mnie coś słabo maksymalnie do 2 Mbps......, gdzie powinno być 6Mbps ( o przyśpieszeniu do 20 nie wspominając...)

Wejdź na test.mm.pl Sprawdź szybkość Internetu z Multimedia Polska[/url] sprawdź prędkość jak masz złą, to na tej podstawie możesz składać reklamację bo z tej strony oni u siebie będą mogli sprawdzić wynik. Jak jest faktycznie zły to najpierw przyjdzie eksploatacja do ciebie z laptopem testowym, zmierzy na swoim sprzęcie i jak dalej u nich jest źle masz podstawę to składania reklamacji finansowej.

Mam jeszcze pytanie odnośnie rezygnacji z samej DTV. Chce zostawić TVK ale z DTV bym chciał zrezygnować. To jest usługa dodatkowa do TVK i czy tutaj też obowiązuje 3miesięczny okres wypowiedzenia ? Zna ktoś ten temat ?
Albo gdy chce zmienić pakiet z Komfort na np. Podstawowy to czy też 3 miesięczny okres wypowiedzenia jest stosowany przez MM ? Tutaj przecież żadnej rezygnacji nie ma tylko aneks do umowy ? Miał już ktoś z was taką sytuację ?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

pingpok

New member
Ja dziś zrezygnowałem z DTV tzn. zaniosłem wypowiedzenie, zostawilem tylko samą TVK. Dziś mamy 11 kwiecień, okres wypowiedzenia 3 miesiące na 31.07.2011 mi wyłączą. Lece teraz do cyfry+, akurat 3 miech dostane pierwsze za darmo, zaczne placic dopiero jak skonczy sie okres wypowiedzenia w MM
 

bourbon

New member
Bez reklam
No, ale ile będziecie płacić za samą kablówkę analogową, pewnie ze 60 zł bo rabatów nie dadzą...
Ta firma to z każdego by chciała wycisnąć ile się da. Jakbym chciał zamienić standardowy dekoder na taki z nagrywarką, to trzeba by im dopłacać ponad 20 zł miesięcznie do abonamentu za dtv i jeszcze do tego opłata jednorazowa prawie 100 zł. Ceny internetu, zamiast spadać to rosną :/
 

xolzok

New member
Bez reklam
Taaaaa, teraz trza myśleć o ewentualnym przedłużeniu umowy na 3 miechy przed końcem. Problem tylko taki, że może się przez ten czas pojawić lepsza lub gorsza promocja.
 

pingpok

New member
Ja zastawiłem tylko TVK bo mam na nią umowe promocyjna za 29,99 podpisana aż do 31.05.2012, bedę teraz liczyć na to że coś się zmieni w ofercie i bede mogl dac wypowiedzenie. Tak jak wczesniej pisalem olewam multimedie ich telewizje i lece do cyfry+. Glowny powod jakos kanalow widzialem u sasiada np. canal+sport 2 z cyfry a u mnie z multimedii jakbym czasm vhs ogladal !!!!
 

Domer

New member
Domer a możesz podać numery promocji jakie dostałeś tak atrakcyjną ofertę jak na MM ? Czy być może to jakaś lokalna promocja, bo aż wierzyć mi się nie chce że aż tak tanio masz :)

Promocja 2011/133 Telewizja z PVR - Gdynia, Lublin, Szczecin, Warszawa - Stop.

Rozpiska cen za poszczegolne uslugi wyglada tak:

Analog - 29zl
DTV komfort - 21zl
PVR - 19zl
Sport HD - 7zl
 
Ostatnia edycja:

jigaman

New member
Ja dziś zrezygnowałem z DTV tzn. zaniosłem wypowiedzenie, zostawilem tylko samą TVK.
Dziwne, w Szczecinie nie mogłem tego zrobić, przy próbie rezygnacji z samej DTV przesympatyczny pan powiedział, "ni da rydy"; albo rybka albo akwarium. Wiec zrezygnowałem z jednego i drugiego :) Dziwne dlatego, że umowy podpisywałem osobno, a rezygnować musiałem w komplecie - ot polityka... Ale poczekajmy, w takim tempie to klientów starczy im do następnego przedłużenia :)
 

pingpok

New member
jigaman, u mnie to trochę na innej zasadzie. jak rok temu podpisywałem umowe to TVK wziełem odrazu na 2 lata za 29,99 a DTV na rok wiec teraz się DTV pozbywam a żeby się pozbyć TVK bede liczyl na jakas zmiane oferty programowej i wtedy dam wypowiedzenie o ile przez kolejny rok doczekam zmiany, jesli nie 30 zl nie majatek sie pomecze ^^ I widzisz ja ze Stargardu Szczec. okolo 50 km miedzy nami a jak sie MM w miastach rozni :D
 

Frauka

New member
Bez reklam
DZiwne bo ja też musiałam zrezygnować z analogu przy okazji rezygnacji z DTV. Nie rozumiem takiego podejścia, skoro niektórzy chcą im płacić za analog a Ci nie chcą kasy brać :)
 

pingpok

New member
No, wczoraj stałem się bardzo szczęśliwym posiadaczem Cyfry+. Za pakiet Otpimum z canal+, paczke kanałow HD, dekoder peace na wynajem i usluga multiroom, (sagema hd kupilem na własność do 2 pokoju) bede placic od sierpnia 107zł a kwiecein-lipiec za freeko :D jak w multimedia sie zapytałem o multiroom , to Pani szanowna przedstawila mi oferte 2 dekodera w cenie takiej ze sie przerazilem w sumie za 2 dekodery kolo 160 zl , bo trzeba na oba placic 2 abonamenty za wszystkie pakiety podwojnie ^^ w multimedia zostaja tylko net i telefon
 

Frauka

New member
Bez reklam
Mi się kończy umowa na DTV po świętach rezygnuje z całej ich tv zostawiam tylko neta a w sierpniu witaj jakaś platformo sat.

I prawidłowo. Ja się tak bałam tego talerza, że będą zaniki sygnału, że nie zainstaluję. Okazało się, że instalacja anteny 15 minut i od tej pory mam piękną jakość.
Nigdy więcej tv z multimedii.
 

Domer

New member
No, wczoraj stałem się bardzo szczęśliwym posiadaczem Cyfry+. Za pakiet Otpimum z canal+, paczke kanałow HD, dekoder peace na wynajem i usluga multiroom, (sagema hd kupilem na własność do 2 pokoju) bede placic od sierpnia 107zł a kwiecein-lipiec za freeko :D jak w multimedia sie zapytałem o multiroom , to Pani szanowna przedstawila mi oferte 2 dekodera w cenie takiej ze sie przerazilem w sumie za 2 dekodery kolo 160 zl , bo trzeba na oba placic 2 abonamenty za wszystkie pakiety podwojnie ^^ w multimedia zostaja tylko net i telefon


Tez sie pytalem o "multiroom". Oferowali mi + 20zl za drugi dekoder z pakietem basic.
 
ojciec wraz z rachunkiem dostal ulotkę z reklamą www.mmtv.pl, taki VOD przez internet. Natomiast dla abonentów telewizji cyfrowej następujące kanały są za darmo: tvp1, tvp2, national geographic channel, discovery, animal planet, amazing, eurosport, tvncnbs, filmbox, universal channel
 
Do góry