TV HD w polskiej TK Multimedia

krzylosiak

New member
W weekend startuje królowa sportów(nie tylko motorowych) F1,a PS HD jak nie było tak nie ma u mnie w mieście(Chełm)-szlag mnie trafi na miejscu,tym bardzie,że Bernie zapowiedział transmisje w prawdziwym HD
 

topsy

New member
Aktualizacja dekodera była po to żeby sam wyświetlał jeszcze więcej reklam przeterminowanych filmów.
Jeszcze trzy miechy i się pozbędę tego strupa :)
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Ja znalazłem sposób na reklamy taki, że mam odłączoną od prądu tą kostkę co idzie z modemu dtv. Włączam ją tylko wtedy gdy coś się zawiesi, albo do aktualizacji softu.
 

topsy

New member
Ja niestety mam oddzielny modem do netu i telefonu a do dekodera idzie bezpośrednio kabelek z rozgałęziacza.
Wychodzi na to, że dekoder pobiera dane tym samym kablem, co i DTV (cable in).
 

bourbon

New member
Bez reklam
Dopiero dzisiaj zauważyłem, że u mnie też zniknęło kilka kanałów z "mojej listy" i trzeba było je dodać na nowo.
 

pattro

New member
Bez reklam
Gorzów Wlkp (dzielnica Górczyn)

Dziś DTV samo mi się wyłączyło pobrało nowy sof i co widzę ... dwa nowe kanały w DTV ^^

kanał 313: TVP Sport - kanał testowy ---> brak dźwięku i EPG
kanał 410: AXN - kanał testowy ---> brak obrazu i EPG

tym samym z pozycji 700 i 701 znikły dwa testy o których pisałem wcześniej, mianowicie T i T1

no zobaczymy jak to dalej będzie :D
został jeszcze T2 ;]
 

kamilg23

New member
A u mnie nie ma zadnego nowego softu.Nowe kanały również się nie pojawiły.Za to pewnie zniknęły z listy i trzeba było je dodać.
 

Domer

New member
Jeszcze jedna zmiane zauwazylem. Po zresetowaniu za kazdymr azem wyskakuje blad, ze modem nie nawiazal polaczenia. Trzeba resetowac kilka razy.
 

Fruciak

New member
Gorzów Wlkp (dzielnica Górczyn)

Dziś DTV samo mi się wyłączyło pobrało nowy sof i co widzę ... dwa nowe kanały w DTV ^^

kanał 313: TVP Sport - kanał testowy ---> brak dźwięku i EPG
kanał 410: AXN - kanał testowy ---> brak obrazu i EPG

tym samym z pozycji 700 i 701 znikły dwa testy o których pisałem wcześniej, mianowicie T i T1

no zobaczymy jak to dalej będzie :D
został jeszcze T2 ;]

Możesz załączyć foto odnośnie tych kanałów, bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć że po pobraniu softy nowe kanały ci się pojawiły..
 
Do góry