TV HD w polskiej TK Multimedia

djgurek

New member
jak to nie ma :confused: jak odbieram i ostatnio ojciec gadał że bardzo ładna jakość :confused: SD mam na Cyfrze + ;) też świetna jakość ;)
dokładne parametry ;)
Hot Bird 8 (13.0ºE) na tp. 81 (12.322H SR=27500 FEC=3/4) ;]

A co ja pisałem ?

Niema wersji HD na HotBird, jest tylko SD
Widać czytanie ze zrozumieniem się kłania.

A luxe.tv sd nadaje na tych parametrach:
Hot Bird 9 (13.0ºE) na tp. 81 (12692.00H SR=27500 FEC=3/4)
Pozdro
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

A co ja pisałem ?

Niema wersji HD na HotBird, jest tylko SD
Widać czytanie ze zrozumieniem się kłania.

A luxe.tv sd nadaje na tych parametrach:
Hot Bird 9 (13.0ºE) na tp. 81 (12692.00H SR=27500 FEC=3/4)
Pozdro

człowieku nie denerwuj mnie ! nie masz to nie gadaj wiem co oglądam na N !!!! :fool:
od 3 lutego nastąpiła zmiana i Luxe.TV HD nadaje teraz z :
ASTRA 2C (31,5E)
12,012 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 9/10, DVB-S2/QPSK
kodowanie: FTA
 

djgurek

New member
człowieku nie denerwuj mnie ! nie masz to nie gadaj wiem co oglądam na N !!!! :fool:
od 3 lutego nastąpiła zmiana i Luxe.TV HD nadaje teraz z :
ASTRA 2C (31,5E)
12,012 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 9/10, DVB-S2/QPSK
kodowanie: FTA

W telewizji N masz możliwość odbioru tylko z pozycji 13E (HotBird) i 19.2E (Astra), a tam są tylko wersje SD kanału Luxe.tv

Astra 2C to całkiem inna pozycja (na potrzeby rynku Rosyjskiego i WNP)
 
Ostatnia edycja:

Vanish

New member
To Luxetv w mm to niejest nawet hd Luxetv hd ma przy logo napis hd a w mm nie ma
Nie wiedziałem że HD robi się przez dodanie napisu. Ale w tych MM kretyni - dodoali by napis HD na wszytskich kanałach i od razu było by super.
To przecież widać na oko co jest HD co jest upscaling HD a co SD.
 

Alundro

New member
W MM obraz nie jest zły tylko pewnie już przystosowany do 3D hehe.A jeżeli nie to pewnie prezesi by mówili tak jak Ferdek w Kiepskich kiedy to niby zrobili szopkę dla babki a tak naprawdę jej nie zrobili - na stole nie było szopki ale Walduś widzi,Pan Boczek widzi,Pan Paździoch widzi a babka nie widzi.Tak samo jest w MM Pan prezes widzi dobrą cyfrową jakość,Pan wiceprezes widzi,cały zarząd i wszyscy pracownicy a tylko klient nic nie widzi.
 

zenon20

New member
Nie wiedziałem że HD robi się przez dodanie napisu. Ale w tych MM kretyni - dodoali by napis HD na wszytskich kanałach i od razu było by super.
To przecież widać na oko co jest HD co jest upscaling HD a co SD.

Widziałem kiedys u znajomego Luxetv i Luxetv hd przy tym drugim widziałem napis HD
 

parysz2

New member
A w Inowrocławiu coś się "porobiło" prawie na wszystkich programach sygnał od 51 do 53 . Normalny siok , ciekawe jak długo to będzie?
 

masloww

New member
Bez reklam
siła sygnału tu nic nie pomoże jak bitrate jest ścinany przy wysokich wartościach i artefakty powstają; na DTV w SD idzie tylko oglądać programy publicystyczne gdzie obraz jest statyczny; nawet Canal+ ścinają tak że nie idzie spokojnie meczyka obejrzeć bo piłkarzy i murawę rozmywa;

na stronie MM w zakładce kontakt dostępny jest teraz formularz kontaktu z pomocą techniczną a w nim po wyborze „usługi DTV lub IPTV” można wybrać „symptom usterki”: „pikseloza”;
jak komuś doskwiera problem z jakością DTV to zachęcam do wypełnienia formularza, to nic nie kosztuje a może w końcu się ktoś tym zajmie
 

zenon20

New member
dzisiaj na amazingu w analogu pojawia sie normalnie dtv ktoś w mm steruje takim samym dekoderem i przerzuca kanały teras leci bbc knowledge he
 

spider1978

New member
Bez reklam
u mnie też nie działało, a dzisiaj nie sprawdzałem bo nie chciało mi się tv załączać:D ogólnie nic się znowu nie dzieje poprzerzucali z analogu troszkę programów do dtv dodali sportklub, nat geo, viasat history, canal+ sport 2, animal planet hd i to chyba wszystko pewnie w tym roku czego można się było spodziewać:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie a jak u Was wygląda w analogu kanał TVN Turbo? Bo u mnie coś ostatnio kiepściutko ( Inowrocław) jakaś kasza...
 
Do góry