TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
tych poprawek softu było sporo a problem z jakością DTV ciągle pozostaje; te makrobloki zdaje się nie zależą od softu, nie na wszystkich programach one są;
miało być lepiej po zmianie modulacji, jest już QAM 256 i co?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A właśnie jeżeli chodzi o cyfrę. Moja mama przedłużyła umowę ( właściwie to złożyła rezygnację po moich wielkich namowach bo 10 lat już miała Cyfrę z dekoderem po wizji TV).
Dostała nawet ciekawą ofertę, ale....obiecano jej nowy dekoder PVR HD - wszystko pięknie, ale dekoder nieosiągalny!
W punktach Cyfry w naszym mieście wielkie oczy zrobili:niewiem: dekoderów od listopada brak i nie wiedzą kiedy będą....Matka zła ( oczywiście na mnie), że ją namówiłem a firma Cyfra Plus jak to określiła ją oszukała.
 

rosiaktotti

New member
dokładnie z cyfrą wcale nie jest aż tak super ! przedłużałem rodzicom którzy mieszkają w rzymie umowę, dostałem ładnie dekoder PVR... i nie miałem jak w pl sprawdzić , nie mam talerza ,a nie miałem czasu żeby pojechać do kogoś , u nich jak wgrywał soft tv działa, tego nie sprawdziłem , a mama ma teraz taki problem, że po 30sek nagrywania , nagrywanie się wyłącza:wink:

Zapomniałem napisać, że narazie nie mogę wymienić bo nie mają tych dekoderów na stanie...

co do mm, mam analog od 2003 roku kiedyś było coś innego, przez te 6/7 lat miałem 2x problem w tym raz spowodowany prze zemnie. DTV mam krótko ponad miesiąc i narazie też zero problemów i do tego ciesze się, że nie mam tego głupiego modemu dodatkowego jak niektórzy ! tylko dekdoer podpięty pod gniazdko i tyle :)
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
Polsatowi ładny pakiecik HD się zrobił: MTVN HD, Discovery HD, NGW HD, PS HD, ES HD, ES2 HD – za 15 zł; tylko pozazdrościć;
w MM można tylko sobie pomarzyć o takim pakiecie; w dodatku te programy zachodzące na siebie w pakietach, jak sobie przypomnę to znów mną telepie; co za debile w MM pracują

te kutasy jak stworzyli pakiet Sport zamiast PS HD to powinni w całości go dać do pakietu HD;
wtedy byłaby możliwość wyboru albo sam pakiet Sport albo cały pakiet HD; a tak to ni w pipe ni w oko
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
bogatsza oferta i 15 zeta a nie 19 :) i jak się ma pakiet sport i komfort to co za sens brać hd i tyle placić praktycznie za 2 programy animal planet hd i mtvn hd bo luxe tv hd nie licze bo to program ogólnie dostępny z satki za free i mało atrakcyjny;). kolejna sprawa ciekawe czemu przykładowo mtv2, zig zap, viasat explorer które są dostępne w iptv nie wrzucą do dtv;)
 

wskalski

New member
Luxe.tv HD jest z satelity za free???!!! kurcze a tu wyrzucili z pakietu basic i każą sobie płacić?! moja żona oglądała to całymi dniami, teraz chodzi wku...a.....!...:)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Luxe.tv HD niema na satelicie HotBird, jest tylko SD

HD jest na: Eurobird (9E, 28,5E) i inne...

jak to nie ma :confused: jak odbieram i ostatnio ojciec gadał że bardzo ładna jakość :confused: SD mam na Cyfrze + ;) też świetna jakość ;)
dokładne parametry ;)
Hot Bird 8 (13.0ºE) na tp. 81 (12.322H SR=27500 FEC=3/4) ;]
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
Luxe.tv HD jest z satelity za free???!!! kurcze a tu wyrzucili z pakietu basic i każą sobie płacić?! moja żona oglądała to całymi dniami, teraz chodzi wku...a.....!...:)

Ale luxe tv HD nie byl w pakiecie Basic, jesli dobrze pamietam to od razu jak sie pojawil wrzucili go do pakietu HD.
 

maciekalisz

New member
Luxe tv na hotbird jest na bank w SD i za free. Odbieram na dekoderze cyforwego polsatu SD - jeżeli było by to HD to by dekoder SD tego nie odbierał.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Kiedyś tutaj już pisałem o logo Luxe, ale chyba nikt nie zauważył...
Mam takie pytanie o logo kanału LUXE.TV - bo przeglądając tutejsze testy telewizorów można zobaczyć zdjęcia z tego kanału na innych platformach cyfrowych, który ma nieco inne logo niż w MM, czyli z dodatkowym napisem HD. Dlaczego więc, u nas w MM (a przynajmniej u mnie) logo to jest bez HD ?
 

zenon20

New member
scieme walneli choc ten kanał jakosciowo przypomina hd ale niejest hd tylko sd.Mysleli że nikt sie nie zorientuje.
 
Do góry