TV HD w polskiej TK Multimedia

djh

New member
Nowe kanały w ofercie Multimedia Polska

oto czym szczyci się nasz kablówka, kłamcy kłamcy kłamcy

56 kanałów, a wśród nich nowości takie jak BBC Knowledge, BBC Lifestyle, Discovery Historia, Discovery ID, TVP Historia, Domo oraz nowe kanały HD – Discovery HD, TVN HD i National Geografic Channel HD, zawiera nowy pakiet Cyfrowy Komfort, który od teraz mogą mieć w swoich domach abonenci cyfrowej telewizji kablowej w sieci Multimedia Polska.

Stworzyliśmy dla naszych abonentów wyjątkową ofertę – mówi Edyta Bukowska, Content Manager w Multimedia Polska. W Cyfrowym Komforcie zawarliśmy prawie 60 kanałów o dużej różnorodności tematycznej: informacyjne, rozrywkowe, przyrodnicze, naukowe, historyczne, lifestyle’owe i poradnikowe. Zgodnie z oczekiwaniami naszych abonentów, do pakietu tego włączyliśmy kanały zupełnie nowe w ofercie Multimedia Polska, a także kanały w jakości HD.

Wśród nowych kanałów, w pakiecie Cyfrowy Komfort znalazły się kolejne z portfolio Discovery - Discovery Historia, prezentujący innowacyjne podejście do tematów historycznych oraz Investigation Discovery, skierowany do widowni zainteresowanej kryminalistyką. Kolejne nowości, które weszły do pakietu Cyfrowy Komfort to BBC knowledge, BBC lifestyle, TVP Historia, TVP Kultura, Film Box Family oraz Domo – kanał poświęcony urządzaniu wnętrz, architekturze i ogrodom. Z pewnością ogromne zainteresowanie wśród abonentów zyskają nowe kanały w jakości HD - Discovery HD, TVN HD i National Geografic Channel HD.

Cena pakietu Cyfrowy Komfort wynosi 24,00 zł. W promocji jest on dostępny już za 10 zł.

info za Sat Kurier
 

supczinskib

New member
djh napisał:
... nowe kanały w jakości HD ... National Geografic Channel HD ...
Kurde, jak NG HD jest nowe, to co jest stare ?

Mysle, ze dostepnosc programowa nie ma nic wspolnego z wielkoscia miasta. Grudziadz to miasto niespelna stutysieczne, a dostepne sa wszystkie programy DTV z listy. Aczkolwiek specyfika tego miasta polega na tym, ze przed Multimedia Polska, dzialala i dziala do dzisiaj lokalna telewizja kablowa, ktora ma wiaksza czesc klientow. Do tego w niektorych lokalizacjach, np. u mnie w budynku sa obie kablowki i konkuruja miedzy soba.
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
semezy napisał:
Ciekawostka, pokazał się wczoraj nowy spis programów DTV na 88 programów 14 ma ** czyli dostępny w wybranych lokalizacjach (a powinno być 24 z gwiazdkami bo część programów z Komfortu nie ma gwaizdek a powinno)

Zwroc uwage ze dwie ** sa na gorze, dostepny w pakietach: Komfort**
Czyli caly pakiet Komfort jest w wybranych lokalizacjach.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Troche dziwne, że włączyli do komfortu PolsatSportExtra, rozsądniejsze byłoby chyba dodanie TVP Sport (nieco inna tematyka, więcej relacji z polski). Ale pewnie: "kasa, misiu kasa" :eek:

Pytanie do posiadaczy cyfrowego komfortu. Czy na TV4 "wchodzą" pasma lokalne, tak jak w analogu ?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
bourbon napisał:
Pytanie do posiadaczy cyfrowego komfortu. Czy na TV4 "wchodzą" pasma lokalne, tak jak w analogu ?

Na tym kanale jest w ogole cos takiego jak pasma lokalne?
Niestety nie ogladam tego kanalu, takze nie wiem jak to wyglada w DTV.
Sygnal DTV idzie na cala Polske z jednego zrodla takze wszyscy beda mieli to samo.
 

bourbon

New member
Bez reklam
We Wrocławiu w pasmie lokalnym jest telewizja TEDE, ok. 17:20 lecą informacje wrocławskie. I w innych godzinach tez coś nadają. Na analogu oczywiście.
 
Ostatnia edycja:

cygan

Member
tolesi napisał:
Dzwoniłem na infolinię w sprawie darmowego VOD i dostałem informację , że taka promocja została przypisana do mojego konta. Nie podpisywałem żadnego aneksu ani nowej umowy.

Czyli mogę teraz wypożyczyć sobie film w jakości HD gratis? Jestem w MM już 17 miesiecy i mnie również dotyczy promocja czy tylko nowych?
 

bourbon

New member
Bez reklam
cygan napisał:
Czyli mogę teraz wypożyczyć sobie film w jakości HD gratis? Jestem w MM już 17 miesiecy i mnie również dotyczy promocja czy tylko nowych?

Ja dostałem informacje na infolinii, że pierwszy film, który wypożyczymy sobie w miesiącu jest darmowy.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Można zatrzymać się tylko na tym pierwszym darmowym. Kolejnych płatnych nie trzeba brać. Chociaż, cholera wie, każdemu mówią co innego:eek:
Tutaj, trzeba chyba jedynie uważać na pozycje, które kosztują już zero zł (demo filmy, gotowanie, itd). Jak się wypożyczy pierwszy film, który i tak jest za zero zł, to kolejny np. za 8 zł dopiszą już do rachunku.
 

masloww

New member
Bez reklam
o kant dupe rozbić ten VOD w MM; żeby nie można było wybrać oryginalnej ścieżki dźwiękowej w filmie HD?! to jakieś kpiny, tak jak cała ta posrana MM;
wziąłem Adrenalinę HD aby porównać ją z filmem na DVD; krótko pisząc to jest gówno nie HD, kontrast i kolory lepsze są na DVD; ten VOD HD tak samo mlekiem zajeżdża jak programy DTV
 

tolesi

New member
bourbon napisał:
Tutaj, trzeba chyba jedynie uważać na pozycje, które kosztują już zero zł (demo filmy, gotowanie, itd). Jak się wypożyczy pierwszy film, który i tak jest za zero zł, to kolejny np. za 8 zł dopiszą już do rachunku.

Też tak pomyślałem , rozmowy są nagrywane na infolinii i zadawałem to pytanie powiedziano , że liczy się pierwszy płatny film, za zero złotych nie wchodzą do tej promocji
 

mac2003

New member
masloww napisał:
o kant dupe rozbić ten VOD w MM; żeby nie można było wybrać oryginalnej ścieżki dźwiękowej w filmie HD?! to jakieś kpiny, tak jak cała ta posrana MM;
wziąłem Adrenalinę HD aby porównać ją z filmem na DVD; krótko pisząc to jest gówno nie HD, kontrast i kolory lepsze są na DVD; ten VOD HD tak samo mlekiem zajeżdża jak programy DTV

Kolego mylsz pojęcia jakość DVD jest dużo słabsza niż HD tego filmu. Ogladałem ten film i jest gitara - co prawda nie ma oryginalnej ścieżki ale mi to nie przeszkadza. Masz chyba problem z kabelkologią/ustawieniami bądź z telewizorem. Nawet słaba jakość HD będzie lepsza niż DVD - weź pod uwagę to że film musi być liczony do konkretnego formatu (tak naprawdę oznacza to pogorszenie jego jakości w stosunku do oryginału) a kompresja do formatu DVD jest znacznie większa niż do formatu HD. Pozdrawiam
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Ja generalnie tego filmu nie wypozyczalem ale ogladalem go u znajomego, ktory tez ma DTV. Odczucie - jak najbardziej OK! Wiadomo ze to nie to samo co z plyty blu-ray gdzie bitrate jest bardzo duzy ale jak na zwykla wypozyczalnie filmow VOD nie mialem sie do czego przyczepic. Wybor sciezki mnie nie rusza.
 

masloww

New member
Bez reklam
„jakość” jest pojęciem ogólnym składającym się wielu cech; jedne cechy takie jak ostrość, szczegółowość byłe lepsze w tym HD ale inne wymienione przeze mnie cechy wypadły gorzej w bezpośrednim porównaniu z DVD, co w materiale HD nie powinno mieć miejsca;
porównywałem na monitorze komputerowym T220HD, podłączonym kabelkiem HDMI
 

dark99

New member
Przejście z pakietu Basic na Komfort

Witam. Czy ktoś może ma jakieś świeże wiadomości odnośnie przejścia z Basic do Komfort dla osób związanych umową promocyjną?- Pakiet Basic był wzięty razem z internetem i telefonem w miesiącu lipcu br. Podobno w BOK znają ten problem i mieli przygotować jakieś rozwiązanie, ale jaq nie mogę się nic na ten temat dowiedzieć. To kuriozalna sytuacja, że klient chcę oglądać więcej i więcej płacić, a Multimedia nie che mu tego umożliwić. Jak to ma się do zasady gospodarki rynkowej? Skoro nie chcą wziąć od abonenta więcej pieniędzy, to może niech rozszerzą pakiet za darmo.............
 

Snakeee

New member
Bez reklam
dark99 napisał:
Witam. Czy ktoś może ma jakieś świeże wiadomości odnośnie przejścia z Basic do Komfort dla osób związanych umową promocyjną?- Pakiet Basic był wzięty razem z internetem i telefonem w miesiącu lipcu br. Podobno w BOK znają ten problem i mieli przygotować jakieś rozwiązanie, ale jaq nie mogę się nic na ten temat dowiedzieć. To kuriozalna sytuacja, że klient chcę oglądać więcej i więcej płacić, a Multimedia nie che mu tego umożliwić. Jak to ma się do zasady gospodarki rynkowej? Skoro nie chcą wziąć od abonenta więcej pieniędzy, to może niech rozszerzą pakiet za darmo.............

Na infolinii znajomy dowiedzial sie ze przygotowuja promocje dla takich abonentow, najwczesniej z poczatkiem listopada ma wejsc.
 

Vanish

New member
Blue-Ray jest 1080p a MM nadaje "tylko" 1080i - a to jednak jest różnica widoczna.
Jak ktoś nie widzi różnicy pomiędzy HD a DVD to albo porównuje na byle jakim sprzęcie (np. stary CRT), albo byle jak podłączonym (np. poprzez EURO), albo powinien się udać do doktora, takiego od oczu.

PS. Ja też słyszałem że promocja obejmuje pierwszy płatny film w miesiącu.
 

masloww

New member
Bez reklam
Vanish napisał:
Jak ktoś nie widzi różnicy pomiędzy HD a DVD to albo porównuje na byle jakim sprzęcie (np. stary CRT), albo byle jak podłączonym (np. poprzez EURO), albo powinien się udać do doktora, takiego od oczu.
przeczytaj jeszcze trzy razy to co napisałem, postaraj się zrozumieć (co w twoim przypadku może być trudne) a potem dopiero pisz;
czy ja gdzieś napisałem że obraz z DVD jest lepszy albo gorszy od VOD HD? napisałem tylko, że to VOD HD to jest gówno bo ma mleczne właściwości programów DTV; może to niektórym nie przeszkadza jak i brak możliwości wyboru oryginalnego dźwięku ale ale mi przeszkadza;
jeśli takie niskie mają być standardy HD w MM to ja dziękuję za takie HD
 
Do góry