TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pattro, ulotka to jedno a rzeczywistość to zupełnie inna sprawa. Oczywiście nie znam sytuacji w Twoim mieście, ale przerabiałem to u siebie...
Weszła konkurencja / i po stokroć chwała im!!!! /, ale.... no właśnie na ulotce wszystko super, ale to co jest na ulotce to w życiu będzie za jakiś czas.... / pełen pakiet cyfry z kanałami HD - na których mi najbardziej zależy!/
 

Abigor

New member
pattro napisał:
Abigor na Górczynie :D konkretnie oginskiego ;] wczoraj ulotke dostałem ;]

To niedaleko mnie (Paderewskiego - "Sady"), ale ja ulotek żadnych nie dostałem.
Ale zawsze to jakaś konkurencja, może niedługo wejdą na inne dzielnice.
 

Alundro

New member
Witam.Mam pytanie bo może jest tutaj ktoś z Łodzi i może wie czy w najbliższym czasie albo przynajmniej w przeciągu roku wejdzie do Łodzi jakiś nowy operator np.UPC? Jestem tez w MM i mam pełny pakiet.CO do internetu nie mam zastrzeżeń ale przydałoby się szybsze łącze niż takie jak mam teraz 1 mbit/s np w UPC są teraz nowe szybkości nawet 120 mb/s i oczywiście tragiczna jakość cyfrowej tv w MM to odstrasza.Pozdrawiam.
 

donio

New member
Dzisiaj wrzucili te nowe kanały co raklamowali jako cyfrowy komfort niestety są zakodowane. Chodzi jedynie TVN HD ale bez głosu. Wygląda dużo lepiej od analogowego tvn'u.
 

k0val

New member
donio napisał:
Dzisiaj wrzucili te nowe kanały co raklamowali jako cyfrowy komfort niestety są zakodowane. Chodzi jedynie TVN HD ale bez głosu. Wygląda dużo lepiej od analogowego tvn'u.
masz włączony może dźwięk 5.1 dlatego głosu nie ma? - tak jest na NG HD ,żeby był dźwięk przy tej opcji trzeba mieć kino włączone albo jeśli ktoś nie ma kina trzeba wyłączyć 5.1
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Wcale nie, nie ma fonii na tym kanale poki co, zreszta on tez bedzie zakodowany.
W tym pakiecie Cyfrowy Komfort jest tez Discovery HD, cena 24zl (kanaly z Basica + te wyzej wymienione Discovery HD tez), tak na hotline mowia.
 

masloww

New member
Bez reklam
i żeby mieć Cyfrowy Komfort to trza będzie latać do BOK-u aneks do umowy podpisywać?
cena 24 zł z Discovery HD nie jest taka tragiczna, myślałem że będzie gorzej; a mogłaby być lekko większa z TVP HD, że o Eurosportach nie wspomnę

p.s.
w takim przypadku pakiet HD z Discovery HD za 19 zł traci sens, chiba że coś z nim zamieszają;
jakby jeszcze NG Wild zamienili z SD na HD to byłoby super
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
i żeby mieć Cyfrowy Komfort to trza będzie latać do BOK-u aneks do umowy podpisywać?
cena 24 zł z Discovery HD nie jest taka tragiczna, myślałem że będzie gorzej; a mogłaby być lekko większa z TVP HD, że o Eurosportach nie wspomnę

p.s.
w takim przypadku pakiet HD z Discovery HD za 19 zł traci sens, chiba że coś z nim zamieszają;
jakby jeszcze NG Wild zamienili z SD na HD to byłoby super

Na hotline bedzie mozna wszystko aktywowac.

BBC Knowledge jeszcze, dzwonilem jeszcze raz, pakiet bedzie jeszcze rozszerzany. Aha nie bedzie dostepny od razu we wszystkich miastach :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie a wie ktoś może od kiedy te zmiany mają wprowadzić?
Bo u mnie w BOK nic nie wiedzą, miła pani powiedziała, że do końca roku żadnych zmian nie będzie, nie będzie żadnych nowych kanałów.../ kurcze czy oni tunera DTV nie mają tam w BOK :D:D:D:D ????/
 

ptr3009

New member
Miła pani w BOK powiedziała mi, że ten nowy pakiet ma wejść "w najbliższych dniach", a jeśli chodzi o TVN HD to na razie trwają testy z uruchomieniem tego programu i przez jakiś czas będzie to tylko wersja testowa więc wprowadzenie tego kanału na stałe może zająć trochę dłużej niż w przypadku pozostałych programów z pakietu "cyfrowy komfort". To wszystko czego się dowiedziałem.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
ptr3009 widać Twoja Pani w BOK musi być bardziej miła od mojej :D, bo moja nic nie wiedziała, a przeczcież kanały na liście są.....:p
 

ptr3009

New member
Moja też niewiele wiedziała, ale po moim pytaniu powiedziała, żebym poczekał, bo musi się skonsultować w tej sprawie. I tak zleciało ponad 2 minuty...
 

semezy

New member
ptr3009 napisał:
Miła pani w BOK powiedziała mi, że ten nowy pakiet ma wejść "w najbliższych dniach",...
A w Szczecinie nie ma ;-( I znając MM pewnie nie będzie (do tej pory nie ma tych czterech nowych kanałów co to na wiosne się pokazały). Za daleko im widać do Szczecina i kable im nie stykają :confused:
 

klisza79

New member
Pani w BOK powiedziała że od 1 października wchodzi pakiet Cyfrowy Komfort, cena prawdopodobnie 25 zł, ale będzie jakaś promocja coś koło 20 zł. W pakiecie będą te programy które są na kopercie z rachunkiem.... nie wiem tylko czy będzie sens opłacać pakiet HD, skoro Discovery HD będzie w pakiecie Cyfrowy Komfort :confused:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
No nie bedzie tych kanalow we wszystkich miastach, z tego co sie dowiedzialem to np. Lublin, Wroclaw beda pozniej. O Gorzowie, Szczecinie cisza, w Kaliszu (a Kepno jest pod Kalisz) bedzie.

Cena 24 zlote, bedzie PROMO na 12miechow, cena chyba 10zl w promocji :) (+10zl za dostep do DTV) jak wezme to wtedy deaktywuja Basic.

Aha zapytalem o to Discovery, w pakiecie HD zostaje, nie wszyscy beda chcieli ten nowy pakiet, takze jak ktos ma Pakiet HD to kanaly bedzie mial te same co teraz wlacznie z Discovery HD.
 
Ostatnia edycja:
Do góry