TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
bourbon napisał:
Trochę zmienię temat...
Czy macie dostęp do "odczytywania" swoich plików poprzez www na serwerze od MM ?
Jedynie co można, to wejśc poprzez ftp, np. ftp.wroclaw.mm.pl
Zablokowali to, pisalem do nich maila w tej sprawie, teraz mozna przegladac pliki tylko przez ftp.
 

pozi ppp

New member
dostałem ulotkę od MM z oferta cyfrowy komfort a w nim-tvn hd,filmox family, domo,bbc lifestyle,tvp historia,id discovery,discovery historia-tyle nowości. nie wiem tylko co z dtv? bo tych kanałów tam chyba nie bedzie, to jest oferta idtv chyba
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No tak, miały być wielkie zmiany....Jak zwykle dużo szumu w MM a później jak to w przysłowiu z Wielkiej chmury mały deszcz!! :D

Zobaczymy jak to będzie.
 

masloww

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Wiem, że to już było, ale może warto by ponowić akcję mailową do MM w sprawie choćby kanału TVP HD !!!
"W odpowiedzi na maila z dn. 14 września 2009r informujemy, iż obecnie nie posiadamy informacji odn. zmian w ofercie programowej."

można sobie pisać, te dziady i tak wiedzą lepiej od nas co chcemy oglądać;
pewnie przeprowadzali wewnętrzną ankietę i nikt nie chciał TVP HD, tak samo jak z zamianą Eurosportu na TVP Sport
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No tak, czyli standardowo....., ciekawe co mi odpiszą, pewnie także to samo.

Edit

Odpowiedź na pytanie o nowe programy :

"Witamy,

Na wstępie dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

W odpowiedzi na maila z dn. 14 września 2009r informujemy, że program TVP HD nie jest dostępny w naszej ofercie.
Obecnie nie posiadamy informacji o jakichkolwiek zmianach.
Niemniej jednak skierujemy Państwa sugestie do Działu Marketingu. Staramy się cały czas sukcesywnie rozszerzać naszą ofertę programową.
Mamy nadzieję ,że nasza oferta zostanie wzbogacona o nowe ciekawe programy, które spotkają się z Państwa zainteresowaniem i akceptacją.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 0 801 706 666 lub z telefonu komórkowego 0 24 357 50 00.

Dziękujemy za wiadomość i zapraszamy do ponownego kontaktu. "

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
dostałem dzisiaj ciekawy rachunek od MM z gazetką "amazing" a na samej kopercie od rachunku reklama "nowy pakiet cyfrowy w ofercie MM" no i tu nowe kanały TVN HD , Film box FAMILY ,jakiś DOMO BBC, life style ,TVP HISTORIA , ID ,DISCOVERY HISTORIA :)
 

pozi ppp

New member
a wiadomo coś w sprawie canal plus sport 2 czy go włączą do oferty?meczy pełno live na tym kanale a w z......... MM KANAŁU BRAK-IDIOTYZM.
 

masloww

New member
Bez reklam
k0val napisał:
dostałem dzisiaj ciekawy rachunek od MM z gazetką "amazing" a na samej kopercie od rachunku reklama "nowy pakiet cyfrowy w ofercie MM" no i tu nowe kanały TVN HD , Film box FAMILY ,jakiś DOMO BBC, life style ,TVP HISTORIA , ID ,DISCOVERY HISTORIA :)
bardzo dziwny byłby to ten „nowy pakiet cyfrowy” ale MM jest do wszystkiego zdolna; Filmbox FAMILY w tym pakiecie zamiast w pakiecie Filmbox-a?; obstawiam 15zł/pakiet;
jeśli o pakietach HD nic nie ma to znaczy kicha, będą za rok, razem z programem interaktywnym :lol:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww z ust mi to wyjąłeś!!!!

Po drugie nic nie wiedzą o zmianach a na kanałach testowych a jest ich chyba z 10 zniknął napis, że błąd techniczny i że program niedostępny. Na dwóch bodajże jest telegazeta TVN7 i Style....

Naprawdę chyba mają nas za idiotów.....!!!!:p

Ale nic to Panowie ruszyła "darmowa" według prezesa platforma cyfrowa TVP!!! Z kodowaniem w jakimś dziwnym systemie.
Kupi się sprzęt za 1tys zł i będziemy oglądać darmowo....:eek: 5 kanałów....
 

ptr3009

New member
Też dostałem ten rachunek z MM wraz z listą kanałów w pakiecie cyfrowy komfort. Cieszę się jedynie z TVN HD i mam nadzieję, że wejdzie on jak najszybciej bez dodatkowych opłat. Wygląda na to, że pakiet Basic będzie się teraz nazywał "cyfrowy komfort", bo w zasadzie to są te same kanały + kilka nowych.
 

masloww

New member
Bez reklam
a swoją drogą to wcześnie dostajecie rachunki; do mnie przynoszą pod koniec miesiąca, czasami nawet po terminie płatności
 
Do góry