TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kanały w HD prezentują się bardzo dobrze, ale reszta w DTV woła o pomstę do nieba!!!
Kiedy MM zacznie poważnie traktować abonentów i popracuje nad jakością?????
 

semezy

New member
Prośba do kolegi Kovala : czy mógłbyś zmniejszyć, skompresować, cokolwiek z animacją ze swojego podpisu. Strasznie łącze zamula, kompa spowalnia i layout się rozjeżdża. Z góry Dzięki
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

i co macie cos juz na kanale 738 ? bo ja dalej brak obrazu i dzwieku ;/? a wy ? i moze macie jakies info na ten temat lub cos ?:hmm:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

czy multimedia oferuja cos takiego np jak szukanie kanałów fta ? wiecie przez czestotliwosc te co so nie kodowane ?:hmm:
 

semezy

New member
Przecież to kablówka nie platforma satelitarna tu nie ma kanałów FTA. Co MM wpuści w kabel cyfrowo to będzie w dekoderze.
 

mac2003

New member
pattro napisał:
czy multimedia oferuja cos takiego np jak szukanie kanałów fta ? wiecie przez czestotliwosc te co so nie kodowane ?:hmm:
Możesz sobie przeszukać ale w analogu, kanały cyfrowe są szyfrowane i niezrozumieałe dla tunera TV. Wszystkie kanały MMP nadawane cyfrowo są dostępne poprzez dekoder.
Pozdrawiam;)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

kiedy wkoncu jakies nowe kanaly ?! rozumiem jak by mieli juz ich ponad 100 i by mieli np Disney Channel C+Sport2 Eurosport ( 2 i HD ) ale oni tego nie maja wiecie cos moze na temat nowych kanalow ?:hmm:
 

DarekGdynia

New member
marciniozo napisał:
W tej chwili nie.
U mnie sa, głównie TV1000 i PolSat protrafi a na kilku kanałach zauważyłem brak synchronizacji obrazu z dzwiękiem..doś irytujące jest to podczas ogladania . Jakieś sugestie czym to może by spowodowane ? dot. TV1000 - kilka krotnie wieczorem zauważyłem pojawiające się kwadraty podczas emisji filmu
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Darek u mnie też czasami, można by powiedzieć okresowo zdarza się brak synchronizacji obrazu u dźwięku. Najczęściej na kanale kuchnia TV. Ja go nie oglądam, ale żona to często... i później suszy mi głowę!!! :(

Ale jak pisałem wcześniej ostatnio jest OK", ale to OK" to w odniesieniu co do tych przycięć. Bo generalnie jakość w DTV to jakby coraz gorsza. Kiedyś miałem ją widocznie lepszą od tej po analogu, teraz te różnice się jakoś zatarły. Obraz z tunera cyfrowego jakiś mniej ostry, taki jakby bardziej mleczny.... Po prostu ręce opadają. Generalnie w BOK twierdzą, że wszystko jest OK" nie ma żadnej usterki, niby tak, ale obraz gorszy. Kanały w HD są super, ale jak się przełączy na te SD to :(:(:(... a płacić trzeba...
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

umnie jakos jest rewelacyjna :) oprcz Vivy to jest wszystko rewelacja :) wiec nie wiem czemu uwas tak jest :hmm: umnie nie ma zadnych przyciec itp :)
 

bourbon

New member
Bez reklam
Kanały sd najlepsze nie są. Ale to tez zależy od konkretnego kanału, na niektórych występuje przysłowiowe mniejsze bądź większe "mydło"

Czy ktoś ma np. porównanie jakości obrazu dtv MM do N-ki, jak na tej platformie jest z jakością kanałów (w szczególności na LCD) ?
Dekoder w N-ce jest chyba taki sam.
 
Ostatnia edycja:

DarekGdynia

New member
marciniozo napisał:
Darek u mnie też czasami, można by powiedzieć okresowo zdarza się brak synchronizacji obrazu u dźwięku. Najczęściej na kanale kuchnia TV. Ja go nie oglądam, ale żona to często... i później suszy mi głowę!!! :(

Ale jak pisałem wcześniej ostatnio jest OK", ale to OK" to w odniesieniu co do tych przycięć. Bo generalnie jakość w DTV to jakby coraz gorsza. Kiedyś miałem ją widocznie lepszą od tej po analogu, teraz te różnice się jakoś zatarły. Obraz z tunera cyfrowego jakiś mniej ostry, taki jakby bardziej mleczny.... Po prostu ręce opadają. Generalnie w BOK twierdzą, że wszystko jest OK" nie ma żadnej usterki, niby tak, ale obraz gorszy. Kanały w HD są super, ale jak się przełączy na te SD to :(:(:(... a płacić trzeba...


Rozumiem, o czym mowisz, ja jednak jestem zadowolony (oczywiscie daleki od popadania w euforie :) ogolnie oceniajac DTV, bo mieszkam w domu, gdzie z bloku mam ponad 15 m. koncentryka poprowadzonego i tym samym bardzo duze stary w sygnale na analogu stad moja decyzja aby "wejsc" w DTV bo nie mam propblemu z zarnistym obrazem i etc. ale draznia mnie te zaciecia obrazu...Jestem juz po rozmowie z MM, wysla technika aby obejzal na miejscu ten problem, twierdza ze nie jest to do zlikwidowania z poziomu centrali tylko prawdpodobnie za slaby sygnal do dekodera dociera...
 
Do góry