TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Witam, właśnie oglądam mecz Lecha Poznań w TVP2, jakość delikatnie mówiąc średnia. Z tego co wiem to jest on też na kanale TVP HD....

Kiedy coś w końcu drgnie w MM? Mam na myśli nowe kanały, właśnie TVP HD, Eurosport / HD/ .... itp.

:(:(:(
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Drgnęło

No i drgnęło w Multimedia :

Tylko nie w tą stronę co trzeba !!!!!

Jak tam u Was drodzy abonenci?:(
 

Attachments

  • kaszana 002.jpg
    kaszana 002.jpg
    60,5 KB · Wyś: 201
  • kaszana 004.jpg
    kaszana 004.jpg
    39,9 KB · Wyś: 203
  • kaszana 005.jpg
    kaszana 005.jpg
    37,2 KB · Wyś: 197

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Cześć kOval ja chyba uczynię podobnie, płacę niemałą kasę MM.
Pomijając te "atrakcje" techniczne, to jeszcze kompletny marazm z nowymi programami. A w "N" ciekawa promocja...

Edit
oglądam właśnie film na NG HD, jak nie przycięcia obrazu to zaniki dźwięku...
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kamilb problemów z funkcjonowaniem MM cała masa także "nie martw się" nie przypuszczam aby nagle wszytko zaczęło działać, przybyło nam kilka kanałów w HD i żylibyśmy długo i szczęśliwie ...../ tak jak żyją w MM - twierdząc, że wszystko jest OK" i nic się nie psuje, jakość kanałów jest najwyższa z mozliwych i My abonenci się cieszymy super jakością za małe pieniądze..:D /

Pozdrawiam
 

pepe1

New member
Ja tez raczej jak skonczy mi sie umowe bede zmienial operatora. Jedyny problem jest na jakiego. Musze miec takiego zebym mogl podlaczyc kilka telewizorow. To co robi MM jest żenujace. Z taka oferta i jakoscia nie moga konkurowac na rynku. Jest to raczej oferta dla malo wymagajacych klientow, albo dla takich ktorzy nie maja innej alternatywy. Jak sobie porownam ile kanalow HD maja inni operatorzy w ofercie ( nie platnych dodatkowo) to MM jest chyba na szarym koncu. Najgorsze jest to, ze nie widac zadnych sygnalow zeby mialo byc cos lepiej.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Masz rację MM dobrze wystartowała i już.... na tym koniec.
To jest chyba polski narodowy mankament, że firmy nie liczą się z klientem, przecież to z naszych pieniędzy się utrzymują...
 

k0val

New member
mam do was pytanie- jakie macie modemy do dekoderów te takie leżące THOMSONA czy pionowe MOTOROLI?Pytam się ponieważ zauważyłem że wszyscy moi znajomi mają modemy THOMSONA a ja jeden MOTOROLI.

Pozdrawiam
 

k0val

New member
aha znaczy się że nie jestem wyjątkiem
może wiecie czym to jest uwarunkowane jaki kto dostaje modem a może to jest sprawa losowa i czy to prawda że modem wzmacnia sygnał w dekoderze?
 

ptr3009

New member
Mogę sie mylić, ale Thomsona dostają osoby, które mają też telefon w MM. Tak mi sie tylko wydaje, ale jakby co to zaraz mnie poprawcie ;)
 

k0val

New member
no ja mam od nich telefon i neta również mój kumpel też ma taką opcje i ma modem THOMSONA.Modem THOMSONA mam jeden ale ten stoi obok kompa i służy do neta i telefonu.A jak już wcześniej wspominałem modem od dekodera jest MOTOROLI.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja zwykle....

Koledzy ja telefonu od MM nie mam i mam Thomsona. Modem do internetu - Motorola.

Przy okazji, byli u mnie znajomi, którzy są zainteresowani DTV od MM. No i pytają się jak to chodzi i jaka jest jakość. No to włączam im C+ HD, żeby pokazać jakość a tu jak zwykle zonk.... / patrz załączone zdjęcie/
Chciałem dobrze a wyszło z MM jak zawsze. Ja oczywiście dzwonię, coś naprawią i stale jest tak samo. Oczywiście jestem informowany, że wszystko jest OK', że to tylko coś u mnie....

No trudno umowę mam do chyba do lipca 2009, rozglądam się za alternatywą. Jest Telewizja "N" a internet wezmę sobie od Netii VIMAX - chodzi super brat ma od ponad roku i bardzo sobie chwali.... / 2MB/

Pozdrawiam
 

Attachments

  • 10.11.08r. 001.jpg
    10.11.08r. 001.jpg
    40 KB · Wyś: 230
  • 10.11.08r. 002.jpg
    10.11.08r. 002.jpg
    35,2 KB · Wyś: 229

xolzok

New member
Bez reklam
U mnie na liście pojawiły się jakiś czas temu nowe kanały : Hustler TV, Blue Hustler i XXX Xtreme w miejsce XXL.

Dzisiaj dużo nie oglądałem ale wczoraj wiele kanałów się haczyło.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie od jakiegoś czasu obraz haczy się na wieku kanałach.... Zgłaszam do MM, ale niewiele to daje. Z tego co wiem to u innych abonentów jest podobnie.
Ja regularnie zgłaszam usterki, może jak inni też zaczną to w MM zauważą problem?!
 

piotdz

New member
Każdy z portem WAN ethernet 10/100 i wsparciem dla WPA2-Personal jeśli nie chcesz obdzielić swoim internetem całego osiedla :)

Ja osobiście używam Linksys WRT54GC, chodził na MM, chodzi na innym opie po tym jak olałem cudowny inet z MM. Jest mały i ma dobry zasięg na WiFi

pozdrawiam,
Piotr
 

macieksmol

New member
piotdz napisał:
Każdy z portem WAN ethernet 10/100 i wsparciem dla WPA2-Personal jeśli nie chcesz obdzielić swoim internetem całego osiedla :)

Ja osobiście używam Linksys WRT54GC, chodził na MM, chodzi na innym opie po tym jak olałem cudowny inet z MM. Jest mały i ma dobry zasięg na WiFi

pozdrawiam,
Piotr
dzięki ,a nie byłeś zadowolony z neta z MM ja właśnie podpisałem umowę:confused:
 
Do góry