TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
1 listopada do oferty cyfrowej Multimedia (DTV oraz IPTV) dołączy kanał BBC Knowledge. Cyfrowi abonenci Multimediów będą mogli oglądać go za darmo do końca tego roku.

Pasma programowe BBC Knowledge:

Świat - poprowadzą je podróżnicy i odkrywcy, m.in.: Michael Palin czy Ray Mears. Nauka i technologia - obejrzymy m.in. najnowsze odcinki „Top Gear”. Człowiek, historia i biznes to pozostałe pasma BBC Konwledge.

info: media2.pl
 

kamilb

Member
A u Mnie przycisk Info dalej się chrzani. Jak leci Shrek 3 lub Szklana Pułapka 4.0 to opis jest pod Shreka 1 i Szklaną Pułapke 1. Dalej nie moge też zobaczyć opisu programu mającego być po obecnie lecącym. Niby to tylko szczegóły ale jeszcze dorzucić te zacięcia na C+ to robi się naprawde wkurzające.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
nowy kanał

Xolzok napisał :
"1 listopada do oferty cyfrowej Multimedia (DTV oraz IPTV) dołączy kanał BBC Knowledge. Cyfrowi abonenci Multimediów będą mogli oglądać go za darmo do końca tego roku."

Czy ktoś ma ten program? Bo u mnie jakoś go nie widać....
 

piotdz

New member
k0val napisał:
jakie macie u siebie rozdzielczości?
w instrukcji od dekodera pisze że najlepsza jest 1080i
ale po przeczytaniu tego(http://laki.dvhk.pl/faq/hdtv_1080p.htm) artykułu mam poważne wątpliwości.Może ktoś robił testy z dekoderem od multimedi jeśli chodzi o rozdzielczości 1080i vs. 720p.

Masz oczy? Masz ;) To sam sprawdź co Ci lepiej odpowiada. U mnie mimo plazmy 'tylko' HD-Ready jednak z pełnym przetwarzaniem 1080p obraz lepiej wygląda w 1080i. Teoria teorią, sposób przetwarzania sygnału przez TV też ma sporo do powiedzenia. Najlepsza metoda to własne oczy :)

pozdrawiam,
Piotr
 

k0val

New member
a wiecie może do czego służy port usb w dekoderze próbowałem podłączyć do niego ten modem co dostarcza neta do vod przez kabelek usb ale nie działa.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
nowy kanał

Ponawiam pytanie o nowy kanał w DTV MM - BBC Knowledge.

Czy Ktoś go ma? Ponawiam dlatego, ze nowe kanał w MM to rzadkość....
 

k0val

New member
ja też go nie mam myślę że w poniedziałek będzie bo wczoraj i dziś święto i nie pracują
 
Ostatnia edycja:

piotdz

New member
Doświadczenia z VOD

Postanowiłem spróbować tej promowanej usługi i obejrzeć promowany skarb narodów. Pierwsze podejście w czwartek... brak wolnych zasobów, pan powiedział żebym zaczekał godzinkę :) i zapewnił mnie że jak nie odtworzy się to nie zapłacę... mam nadzieję bo się nie udało. Udało się w sobotę wieczorem. Niestety nie od razu, po zakupie błąd SV01 i komunikat aby dzwonić. Zadzwoniłem po 20 w święto i ... ktoś odebrał :) i nawet naprawili zdalnie i udało się wydać te 9zł. Jakość była przyzwoita, jedynie od czasu do czasu widać było zakłócenia w postaci niebieskich drobnych kreseczek na ciemnych tłach. Mieliście podobne atrakcje? Poza tym przycina trochę mniej niż na C+HD :) tu przynajmniej cofnąć można.

pozdrawiam,
Piotr
 

k0val

New member
jeśli chodzi o ten nowy kanał to ja już go mam całkiem fajne programy na nim są ;)
miałem racje że w poniedziałek go dadzą :D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jest

No miałeś rację, kanał jest zobaczymy co można tam obejrzeć. Zapowiada się ciekawie.

Pozdro

Edit
No i oczywiście ma stronie MM cisza o nowym kanale ani słowa, ach ta MM....
 
Ostatnia edycja:

Misiek_Kw

New member
Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczów!
Otóż mam pytanie do osób korzystających z DTV w sieci Multimedia. Planuję wykupić sobie u nich takową usługę i czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, jak to jest z oglądaniem kanałów na TV? Kanały cyfrowe to wiadomo - przez HDMI, a analogowe którędy są puszczane? Widziałem w instrukcji obsługi DTV (jest dostępna na stronie MM), że kabel antenowy z gniazda w ścianie wchodzi do dekodera przez CABLE IN, a z CABLE OUT można puścić sobie analoga do TV. Tylko teraz na jakiej zasadzie to działa? Trzeba wyłączyć dekoder, żeby można było puścić sygnał analogowy, czy też może w dekoderze jest jakiś tuner wbudowany, że można obsługiwać wszystkie kanały (cyfrowe i analogowe) jednym urządzeniem. Ważne jest to dla mnie, ponieważ TV oglądają głównie rodzice, a wiem, że do szału doprowadzałoby ich ciągłe przełączanie między analogiem a cyfrą (np. w DTV brak wielu kanałów, które często są oglądane - TVN CNBC powiedzmy). Dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry