TV HD w polskiej TK Multimedia

blachy

New member
Witam
Proszę pomóżcie. Oczywiście naciąłem się na durne HDCP w MM i mój Samsung LE37M87BD za cholerę nie chce tego obsłużyć. Przełączałem już na DVI, trzymałem przycisk hd/sd i za żadnym razem nie udało mi się zobaczyć nawet przez sekundę obrazu. Cały czas durne info o HDCP. Prosże pomóżcie, gdyż jestem już bliski desperacji. Euro się zbliża a tu taki zonk po podłączeniu kabla HDMI. Dźwięk mogę sobie puścić przez amplituner, ale co z obrazem. Jak uruchomić to DVI? Z góry dziękuję za pomoc. A może są już jakieś sposoby na ominięcie HDCP?

Pozdro
 

blachy

New member
Udało się. W konfiguracji tunera należało przestawić na DVI oraz 1080i i wyłączyć kabel scart w celu potwierdzenia. Obraz na HD super. Dźwięk z amplituneta więc luzik.

Pozdro
 

Debuger

New member
lukashik napisał:
Ile zajmuje odkodawanie PS HD?Jutro bym zapłacił czy zdąże na euro2008 z kanałem?

PS.To ile zapłacę (+kara) za miesięczną przygodę z PS HD?
Późno się zdecydowałeś. Odkodowanie trwa do 5 dni, z reguły jednak trwa to ok. 2. Dzisiaj piątek, więc możesz liczyć na sygnał dopiero w poniedziałek lub wtorek.

Co do kosztów - przez pierwsze 2 m-ce płacisz 1zł, a przez resztę 7zł. Kara za zerwanie umowy ..... 6 zł :)
 

pepe1

New member
stogdy napisał:
Mi od tygodnia tak się zachowuje FilmboxHD (co minutę lub kilkanaście sekund), C+ HD nie mam, więc nie wiem.
Telefony do BOK guzik dają.
Rezygnuję z tego pakietu. Jak nie skaszaniony obraz to dżwięk, lub brak dźwięku. Czasami przesunięty dźwięk, często brak dźwięku 5.1. Ale nawet jak było "OK", to też trafiały się przycięcia, tyle, że dużo rzadziej.

U mnie tez tak jest przez caly czas. Na canal+hd to samo. Sprawdzali kilka razy u mnie nic nie znalezli. Pewnie maja u siebie jakies problemy albo dekodery nie daja sobie rady. Pewnie sa jakies najtansze. Nie wiem czy cos z tym robia. Jak sobie z tym nie poradza trzeba szukac czegos innego
 
N

neox

Guest
pepe1 napisał:
U mnie tez tak jest przez caly czas. Na canal+hd to samo. Sprawdzali kilka razy u mnie nic nie znalezli. Pewnie maja u siebie jakies problemy albo dekodery nie daja sobie rady. Pewnie sa jakies najtansze. Nie wiem czy cos z tym robia. Jak sobie z tym nie poradza trzeba szukac czegos innego

Ja sie dowiedzialem ze sprawdzili i taki sygnal dostaja od nadawcy?

Czy ktos ma znajomego ktory posiada N-ke z tym pakietem i moglby sie dowiedziec czy faktycznie te problemy sa od nadawcy?

To samo tyczy sie C+ sport HD i Film HD - w ciagu godziny raz czy dwa obraz przytnie i wyskocza piksele - jesli macie znajomych w innych sieciach spytajcie sie czy takie cos rowniez tam wystepuje


Moze faktycznie takie problemy sa od nadawcow? Gdyby to dekodery mialy problem to na innych kanalach byloby to samo, a np. taki NG HD (oczywiscie byly z nim problemy) jak juz dziala to dziala ok, to samo z Polsat Sport HD - poki co zadnych przyciec ale zobaczymy jak to bedzie przy transmisji live - studio euro 2008 rewelka ale juz byl taki dzien ze zanikal im obraz podczas tego studia i nie była to wina MM.
 

zxx

New member
Polasat Sport HD

Hej Forumowicze,

Mam pytanie do wszystkich co aktywowali PS HD w MM. Macie syganł? Jest 15,30 i mam czarny ekran. Aktywowałem usługe przez tel. parę dni temu i nie jestem do końca pewien czy to zrobili. A mecz tuż, tuż
 

pepe1

New member
neox napisał:
Ja sie dowiedzialem ze sprawdzili i taki sygnal dostaja od nadawcy?

Czy ktos ma znajomego ktory posiada N-ke z tym pakietem i moglby sie dowiedziec czy faktycznie te problemy sa od nadawcy?

To samo tyczy sie C+ sport HD i Film HD - w ciagu godziny raz czy dwa obraz przytnie i wyskocza piksele - jesli macie znajomych w innych sieciach spytajcie sie czy takie cos rowniez tam wystepuje


Moze faktycznie takie problemy sa od nadawcow? Gdyby to dekodery mialy problem to na innych kanalach byloby to samo, a np. taki NG HD (oczywiscie byly z nim problemy) jak juz dziala to dziala ok, to samo z Polsat Sport HD - poki co zadnych przyciec ale zobaczymy jak to bedzie przy transmisji live - studio euro 2008 rewelka ale juz byl taki dzien ze zanikal im obraz podczas tego studia i nie była to wina MM.



Ale podobno te problemy sa glownie w Gdynii. Jak ktos jest z innych miast niech napisze czy u nich jest to samo. Niestety nie znam uzytkownikow innych sieci. Glownie chodzilo by o kogos z UPC. Bo n-ka i Polsat maja oddzielne anteny satelitarne u odbiorcy. Nie tak jak my po kablu.
 

pepe1

New member
zxx napisał:
Hej Forumowicze,

Mam pytanie do wszystkich co aktywowali PS HD w MM. Macie syganł? Jest 15,30 i mam czarny ekran. Aktywowałem usługe przez tel. parę dni temu i nie jestem do końca pewien czy to zrobili. A mecz tuż, tuż

Lepiej zadzwon do BOT-u. Ja jak cos aktywowalem to ciagle cos namieszali i musialem dzwonic kilka razy, zeby zrobili to co zamawialem. Maja tam tam spory balagan.
 
N

neox

Guest
pepe1 napisał:
Lepiej zadzwon do BOT-u. Ja jak cos aktywowalem to ciagle cos namieszali i musialem dzwonic kilka razy, zeby zrobili to co zamawialem. Maja tam tam spory balagan.
Jak czegos sie nie wie to lepiej zgonic na MM nie??

To moze male wyjasnienie...Polsat Sport HD oficjalnie zaczal od godziny 16:00!!!! Od rana nie bylo obrazu, przez chwile byl, poten plansza tylko, i calkowity brak obrazu - Polsat robil ostatnie przymiarki do uruchomienia przekazu i to tyle:cool:

A druga sprawa ze jak ktos aktywowal "kilka dni temu" to z tego co wiem maja 7 dni na aktywacje - chociaz mowili ze trwa to zazwyczaj szybciej.

Obraz po pierwszym meczu.... REWELKA! Nie mam zadnych zastrzezen, jakies tam doslownie chwilowe zaklocenia byly ale wyraznie problem po stronie przekazu ze Szwajcarii/Austrii, wkoncu to wsyztsko na zywca leci.

Zaraz Portugalia-Turcja:cool:


pepe1 napisał:
Ale podobno te problemy sa glownie w Gdynii. Jak ktos jest z innych miast niech napisze czy u nich jest to samo. Niestety nie znam uzytkownikow innych sieci. Glownie chodzilo by o kogos z UPC. Bo n-ka i Polsat maja oddzielne anteny satelitarne u odbiorcy. Nie tak jak my po kablu.

No wlasnie nie, problem Filmbox HD czy C+ Film HD dotyczy wszystkich miast. Moze zapytamy w temacie UPC?:)
 

mac2003

New member
Aktywacja PS HD

Panowie i Panie aktywacja kanału PS HD trwa około 5 godzin, w Multimedia jest prykas na ten kanał więc nie ma się co martwić. U mnie uruchomili w przeciągu 3 godzin. Co do kanałów HD mam info przynajmniej z kanału FilmBox HD u innych operatorów jest to samo.
Pozdrawiam i życzę miłego oglądania Euro w HD :D
 
N

neox

Guest
mac2003 napisał:
Co do kanałów HD mam info przynajmniej z kanału FilmBox HD u innych operatorów jest to samo.

Serio? Skad masz takie info? U innych tz? N-ka? UPC? C+? u wszystkich jest to samo z Filmboxem HD?
 

pepe1

New member
neox napisał:
Jak czegos sie nie wie to lepiej zgonic na MM nie??

To moze male wyjasnienie...Polsat Sport HD oficjalnie zaczal od godziny 16:00!!!! Od rana nie bylo obrazu, przez chwile byl, poten plansza tylko, i calkowity brak obrazu - Polsat robil ostatnie przymiarki do uruchomienia przekazu i to tyle:cool:

A druga sprawa ze jak ktos aktywowal "kilka dni temu" to z tego co wiem maja 7 dni na aktywacje - chociaz mowili ze trwa to zazwyczaj szybciej.

Obraz po pierwszym meczu.... REWELKA! Nie mam zadnych zastrzezen, jakies tam doslownie chwilowe zaklocenia byly ale wyraznie problem po stronie przekazu ze Szwajcarii/Austrii, wkoncu to wsyztsko na zywca leci.

Zaraz Portugalia-Turcja:cool:

Ja nie zganiam czegos na MM. Ale poprostu pisze co bylo w moim przypadku. Nie wiem czemu komus czegos nie aktywowali ja pisze co mi sie przydarzylo. Po to wlasnie jest forum. Zdaje sobie sprawe ze nie wszystko jest wina MM.
 

zxx

New member
DTV padła wczoraj

hej czy u Was tez padała cyfrówka z MM zaraz po meczu z Niemcami? Do 23,30 cały czas na wszystkich kanałam miałem "brak sygnału".
 

Debuger

New member
U mnie tez chodziły i DTV i analog bez problemu.

Swoją drogą to jestem zachwycony jakością PS HD. Porównywać PS HD i PS SD nawet nie ma co. To trzeba zobaczyć :)
 

ss1973

New member
Polsat Sport HD w MM

Witam,zamówiłem Polsat Sport HD przez infolinie,promocja pierwsze dwa miesiace po 1PLN,następne 4miesiące po 7 PLN. Ku mojemu zaskoczeniu program odbierałem już po 10 min.Obraz żyletka LCD LG 32 LC2R.Pozdro z Łodzi.
 
Do góry