TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
No poki co PS HD to JEDEN WIELKI TEST ze strony Polsatu:mrgreen: i nic wiecej.
Narazie cisza czy ten kanal bedzie platny od startu Euro czy tez nie.
Odnosnie Eurosportu HD to :confused:
 

cygan

Member
Też jestem ciekaw jak Ty :) Po weekendzie montują mi MM, więc czerwiec i wszystko będzie wiadomo. Zapewne wrzucą płatny pakiet sportowy HD z PSHD i Eurosport HD - nareszcie się "dogadali". PS HD "test" już jest. W sumie ,to trochę się spóźnili, bo szanujący kibic nie czeka na okazje kilka dni przed, ale chyba nie dało rady, bo asy rozdaje Eurosport i Polsat. Kasa, kasa, kasa...
 

piotdz

New member
Polsat Sport HD free?

Witam,
Byłem dziś z konieczności w MM w centrali w Gdynii i nic nie wiedzieli na temat pakietu sportowego czy też zrobienia Polsatu Sport HD płatnym. Troche mało czasu im zostało więc wygląda na to że przynajmniej Euro będzie free :)
Szczególnie że widziałem ulotki reklamujące sport w MM (ogólnie) oraz Euro w Polsacie Sport (bez HD na ulotkach)

pozdrawiam,
Piotr
 

Debuger

New member
..no własnie - wszystko wskazuje na to, że Polsat Sport HD na EURO 2008 będzie dla wszystkich za darmo, jako forma promocji w DTV dla tegoż kanału.

Faktycznie, zostało zbyt mało czasu na formowanie pakietu i przygotowywanie jakiejkolwiek oferty. Technicznie niemożliwe.
 
N

neox

Guest
Debuger napisał:
..no własnie - wszystko wskazuje na to, że Polsat Sport HD na EURO 2008 będzie dla wszystkich za darmo, jako forma promocji w DTV dla tegoż kanału.

Faktycznie, zostało zbyt mało czasu na formowanie pakietu i przygotowywanie jakiejkolwiek oferty. Technicznie niemożliwe.

No jednak nie, bedzie platny, z tego co wiem 7 zyla. Ma byc jakas promocja ze miesiac aktywacji i nastepny chyba 1zl przy umowie na czas okreslony.
EURO 2008 to niezly tort i wszyscy chca na nim zarobic:cool:

Faktycznie pojawila sie paczka HBO. Nigdy nie przepadalem za tymi kanalami.
 

Debuger

New member
Nie widziałem nigdzie informacji co do odpłatności za PS HD. Ale wcale mnie nie zdziwiła ta informacja, tyle tylko że został tydzień do Euro i zapewne przy możliwościach MM niektórzy będą mieli aktywowany PS HD dopiero "po" mistrzostwach.

Oprócz pakietu HBO pojawiły się Cinemax i Cinemax 2.
 

piotdz

New member
Pakiety

Trochę ponosi MM z tymi pakietami.
Niedługo będzie 100 pakietów płatnych i basic za 19PLN z 1 kanałem HD i resztą w miernej jakości :(
 

jtd

New member
Bez reklam
Dlaczego nie mozna sterowac sila glosu z pilota cyfrowej multimedii po HDMI? Musze zawsze siegac po pilot od telewizora...
 

Debuger

New member
PS HD w MM Polska

No to się wszystko wyjaśniło:

"Skorzystaj z wyjątkowej oferty telewizji cyfrowej DTV w Multimedia Polska. Specjalnie dla kibiców piłki nożnej już teraz uruchamiamy Polsat Sport HD w rewelacyjnej cenie 1 zł miesięcznie przez całe mistrzostwa! Zobacz więcej!

Posiadasz Telewizję Cyfrową Kablową DTV?
30a9ce069b806f564a0212a26807c73d
przez pierwsze 2 miesiące za pakiet Cyfrowy Polsat Sport HD zapłacisz tylko 1 zł miesięcznie, a przez kolejne 4 miesiące tylko 7 zł miesięcznie
30a9ce069b806f564a0212a26807c73d
umowa jest zawierana tylko na 6 miesięcy"

cyt.za: multimedia.pl
 

Debuger

New member
Cwaniactwo !

Nie do wiary, w ciągu godziny zmienili zasady promocji - oto jak brzmi po zmianach:

"Oferta dla KLIENTÓW TELEWIZJI CYFROWEJ DTV:

30a9ce069b806f564a0212a26807c73d
przez pierwsze 2 miesiące za pakiet Cyfrowy Polsat Sport HD zapłacisz tylko 1 zł miesięcznie, a przez kolejnych 5 miesięcy tylko 7 zł miesięcznie!
30a9ce069b806f564a0212a26807c73d
umowa jest zawierana na 6 miesięcy (plus miesiąc podpisania umowy).


..... pozostawiam bez komentarza ! :???:
 

Debuger

New member
Zainteresowanym, którzy już od 07.06 chcieliby oglądać EURO w HD radziłbym się pospieszyć - czas aktywacji do 5 dni.

Na temat Eurosport-u dowiedziałem się na infolinii, że .... rozmowy trwają.
 

michael_s

New member
Debuger napisał:
Zainteresowanym, którzy już od 07.06 chcieliby oglądać EURO w HD radziłbym się pospieszyć - czas aktywacji do 5 dni.
w Szczecinie 2 dni - mi w środę podłączą.

jtd napisał:
Dlaczego nie mozna sterowac sila glosu z pilota cyfrowej multimedii po HDMI? Musze zawsze siegac po pilot od telewizora...
mam ten sam problem. ktoś wie jak to rozwiązać?
 

CuraC

New member
Ja PS HD zamawiam dzisiaj, w Rzeszowie aktywacja usług trwa do tygodnia :???: ale będę dobrej myśli


A tak swoją drogą moja od początku nienajlepsza opinia o Multimedia DTV z dnia na dzień staje się coraz gorsza.

Zaczęło się od kompletnie niekompetentnej ekipy montażowej. Przyszło dwóch cebrów: fizyczny i umysłowy, i zabrali się do roboty. Fizyczny zabrał się do montowania gniazdka ale że przewód w ścianie był krótki i niezbyt wygodnie montowałoby mu się "rozgałęźnik" więc dosztukował na chamca 10cm na którym teraz z ziejącej w ścianie wielkiej dziury po gniazdku dynda białe ustrojstwo. W tym czasie umysłowy popijał herbatkę. Kiedy już fizyczny uporał się z przeciwnościami losu i pospinał wszystkie kable do kupy do akcji przystąpił umysłowy i zaczął konfigurować sprzęt. W tym czasie fizyczny popijał herbatkę. Kiedy już wyszli odpaliłem cyfrową telewizję i przeżyłem wstrząs! Okazało się że nie dość że oferta programowa na DTV jest nędzna (to był grudzień 2007) to jeszcze jakość fatalna!!! Po analizie ustawień dekodera i sposobu podłączenia wyszło że panowie fachowcy dekoder podpięli do TV przez euro (jak się pytałem w biurze w Rzeszowie dlaczego akurat tak uzyskałem odpowiedź że takie podłączenie jest najlepsze i tak trzeba :mrgreen: ) a co za tym idzie konfiguracja dekodera była dostosowana do tego typu podłączenia. Kiedy już skończyłem poprawiać po fachowcach jakość obrazu zdecydowanie wzrosła co było szczególnie widoczne w jedynym w tamtym czasie kanale HD czyli NGC HD.
Firma Multimedia nie ustaje w staraniach aby jej abonentom było coraz lepiej i oferta programowa DTV jest coraz obszerniejsza. Tylko co z tego skoro bez mała każdy pojawiający się nowy kanał jest składnikiem nowego pakietu!!! Ja aktualnie mam wykupione pakiety: Basic, C+ i C+ HD, dodatkowo płacę za analoga bo na DTV nie ma mojego ulubionego kanału (Comedy Central). Teraz dojdzie mi jeszcze PS HD. Lubię fantastykę i jestem fanem filmów typu Star Trek czy Star Gate więc wypadałoby dokupić pakiet z AXN Sci-Fi, mam małe dziecko które lubi oglądać bajki (a które nie lubi;), kłania się zatem następny pakiet: Kids ..... i tak można długo. Jestem tym już ciężko wkur....... i jakbym miał gdzie zamontować tależ już dawno zainwestowałbym w "dream'a" a tak niestety nie chcem ale muszem korzystać z usług MM bo na osiedlu na którym mieszkam innej opcji nie ma :(

Przepraszam za ten przydługi wywód ale info o następnym płatnym jednokanałowym pakiecie przepełniła czarę żalu i musiałem to wszystko z siebie wyrzucić;)
 
Do góry