TV HD w polskiej TK Multimedia

przemo73

New member
Bez reklam
Ten kanał zapewne będzie w ofercie. Jednak cena za jego włączenie może odstraszyć. Na platformie nc+ jest podobno za 19,90, a to jest nie do przyjęcia dla MM i jej klientów. Tak jak napisał kolega, negocjacje trwają...
 

samfisher74

New member
Dzwonił do mnie kosultant MM chciał mnie namówić żebym przedłużył umowę, oferował poszerzenie pakietów i obniżke ceny, ale stwierdził jednocześnie że Elevenów w najbliższym czasie nie będzie, i w ogóle nie potrafił podac jakich kolwiek terminów. Zrezygnowałem z MM i już od tego weekendu mam Netie, na razie wszystko rozkminiam ale minusów nie widzę, lepsza oferta programowa, niższa cena, dużo lepszy modem TV (nowocześniejszy i ładniejszy) szybszy internet, pakiet sport wraz kanałami eleven za 15 zł nie pamiętam ale coś koło 15 kanałów.
Mam teraz: pakiet podstawowy + pakiet sport+ pakiet prestige ( canal+) +pakiet dzieci starsze + multiroom + internet 50 mb bez limitu za 122 zł
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A jak z jakością obraz?
Też mam obecnie MM, a widzę, że Netia teraz wszędzie "szaleje", do mnie też się dobijali....
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dzwonił do mnie kosultant MM chciał mnie namówić żebym przedłużył umowę, oferował poszerzenie pakietów i obniżke ceny, ale stwierdził jednocześnie że Elevenów w najbliższym czasie nie będzie, i w ogóle nie potrafił podac jakich kolwiek terminów. Zrezygnowałem z MM i już od tego weekendu mam Netie, na razie wszystko rozkminiam ale minusów nie widzę, lepsza oferta programowa, niższa cena, dużo lepszy modem TV (nowocześniejszy i ładniejszy) szybszy internet, pakiet sport wraz kanałami eleven za 15 zł nie pamiętam ale coś koło 15 kanałów.
Mam teraz: pakiet podstawowy + pakiet sport+ pakiet prestige ( canal+) +pakiet dzieci starsze + multiroom + internet 50 mb bez limitu za 122 zł

Cena fajna, jednak ilość kanałów w MM jest większa. Kiedy przeprowadziłem symulację na stronie netii i zaznaczyłem wszytko to co mam w MM (pomijam sprawę częstotliwości oglądania niektórych kanałów) wyszło mi 150 zeta za samą telewizję (w tym eleven). Nie widzę niestety nSport, a dla mnie liga żużlowa jest ważna. Do tego musiałbym doliczyć internet minimum 60mega, multiroom i telefon. Wyszłoby sporo drożej. Oczywiście oferta fajna, bo mocniej podzielona na pakiety tematyczne.
Nie wiem czy oni mają kart CAM?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Cena fajna, jednak ilość kanałów w MM jest większa. Kiedy przeprowadziłem symulację na stronie netii i zaznaczyłem wszytko to co mam w MM (pomijam sprawę częstotliwości oglądania niektórych kanałów) wyszło mi 150 zeta za samą telewizję (w tym eleven). Nie widzę niestety nSport, a dla mnie liga żużlowa jest ważna. Do tego musiałbym doliczyć internet minimum 60mega, multiroom i telefon. Wyszłoby sporo drożej. Oczywiście oferta fajna, bo mocniej podzielona na pakiety tematyczne.
Nie wiem czy oni mają kart CAM?

Netia nie jest dla tych co z kalkulatorem liczą programy, tylko dla tych co chcą płacić za siebie a nie za innych. Nie mają kart CAM bo to technologia streamingowa. Zaletą jest natomiast dekoder podłączany do sieci np przez wi-fi. Przez co można oglądać kablówkę nawet w wannie...
Minus to opóźnienie programów względem naziemnej tv o ok 37 sekund a w stosunku do innych kablówek ok 30 s.
 

samfisher74

New member
Ja MM używałem 6 lat, teraz od kilku dni mam Netie i naprawdę jestem bardzo zadowolony, Nsport - nie oglądam tak że nie brakuje mi go, mam za to lepiej pogrupowane programy w pakietach po 5 - 10 zł. Nie muszę, tak jak w MM czy UPC kupować 140 kanałów tv z których i tak oglądam góra 20-30, opóźnienie programu tez mnie w sumie nie interesuje bo mam w domu dwa tv i oba z netią tak że nie będę widział tych opóznień. Na duży plus w stosunku do MM jest dekoder tv
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jeśli umowę masz do 1 kwietnia, to zachowując trzy pełne miesiące wypowiedzenia (styczeń, luty, marzec) składaj jutro wypowiedzenie które wejdzie w życie od 1 stycznia. Gwarantuję Tobie że jeszcze w grudniu ustalisz nowe warunki i od Nowego Roku będziesz miał nową umowę.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ile płacicie za taki składzik : superbox + HD + multiroom + internet 30Mb z wi-fi ??
Ja płacę 90 zł i uważam że przepłacam. Co o tym sądzicie ? Ile mogę jeszcze wytargować ?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Ja płacę 80 zeta (po odliczeniu pakietu C+Prestige i HBO HD Max) za Superbox+HD+Multiroom+Internet 60+telefon 100, więc faktycznie przepłacasz.
 

mkal1850

New member
Mam pytanie w kwestii doświadczeń z Multimedia Polska.Za 4 miesiące kończy mi się umowa na TV - wstępnie zapytałem tylko profilaktycznie przez formularz na stronie do kiedy mam umowę ponieważ chce zrezygnować z usługi TV.
Oto ich odpowiedz:" przykrością przeczytałam Pana informację odnośnie planowanej rezygnacji. Bardzo proszę o informację, co jest powodem tej decyzji?Mam jednak nadzieję, że decyzja odnośnie rezygnacji nie jest ostateczna, dlatego czekam na informację zwrotną z Pana strony."

Jaki proponujecie wykonać teraz ruch?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Złożyć wypowiedzenie, zachowując trzy pełne miesiące okresu wypowiedzenia. Skontaktują się z lepszą ofertą. Im bliżej końca wypowiedzenia tym oferty lepsze. Jednak można też od razu zgodzić się na nowe warunki ze startem od najbliższego miesiąca. Także skracasz dwa miesiące starą umowę. Robiąc tak co roku przez sześć lat masz rok gratis.
 

turek78

New member
Drodzy, potrzebuję pomocy a mianowicie jakiś czas temu zamieniłem moduł cam na dekoder ponieważ nie mogłem nagrywać jednego kanału a oglądać inny. Ale dzwoniłem dziś na infolinię i po przrłączeniu do działu technicznego miły pan powiedział że problem został już rozwiązany ale niestety nie brzmiał przekonująco czy ktoś z Was może to poteierdzić? Czy można oglądać jeden kanał (kodowany) i nagrywać inny (też kodowany).
 

mazzipl

New member
Witam. Mam mały problem. Może ktoś się spotkał z podobnym. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi.

Rodzice są abonentami MM Południe od kilku lat. Dotychczas za taką konfigurację = pakiet superbox + hd + sport hd opłata wynosiła 69 zł. Umowa skończyła się w październiku. Za listopad - automatyczne przedłużenie aktualnych warunków faktura przyszła na kwotę 73zł. W BOK w listopadzie została podpisana nowa umowa na takim warunku ustnym w BOK: likwidacja pakietu HD reszta zostaje bez zmian. Kwota ma wynieść max 65 zł. Pani w biurze rodzicom przytaknęła, że ok i dała do podpisania umowę + trzy miesięczne wypowiedzenie na likwidowany pakiet. Dziś przyszła faktura za grudzień w kwocie 85zł! Powariowali czy jak? Chcąc zmniejszyć rachunek za kablówkę o 10 zł likwidując pakiet o takiej opłacie to teraz muszą płacić jakąś karę? Jak wybrnąć z tej sytuacji? Można wymówić całkowicie umowę? Bo to jawne granie w kulki.

Pozdrawiam świątecznie.
 
Do góry