TV HD w polskiej TK Multimedia

Kenaz

New member
No badz troche powazny ;) Osobiscie badz poleconym, najlepiej za potwierdzeniem odbioru... Przeciez nie musisz z nia rozmawiac, tylko dac pokwitowac drugi egzemplarz, wiec bez bolu ;)

Czy wsrod was sa posiadacze lacza np 150Mbitowego, ale po koncentryku? Wiem, ze takie predkosci sa oferowane na osiedlach nowych, gdzie podciagniete sa swiatlowody do samych mieszkan. Ale np w UPC gdzie przynajmniej w samym mieszkaniu jest wspomniany przewod, mozna miec ponad100Mbitowe lacze.

Bardziej interesuje mnie posiadanie mozliwie duzego uploadu, tzn wslanie 10Mb, chocby przy obecnych 60Mbitach sciagania... :)
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy wsrod was sa posiadacze lacza np 150Mbitowego, ale po koncentryku? Wiem, ze takie predkosci sa oferowane na osiedlach nowych, gdzie podciagniete sa swiatlowody do samych mieszkan. Ale np w UPC gdzie przynajmniej w samym mieszkaniu jest wspomniany przewod, mozna miec ponad100Mbitowe lacze.

Bardziej interesuje mnie posiadanie mozliwie duzego uploadu, tzn wslanie 10Mb, chocby przy obecnych 60Mbitach sciagania... :)

Technologia DOCSiS 3, która jest obecnie wykorzystywana przez większość kablówek daje prędkości przekraczające 500 MB. Jak widać po moim przykładzie wysył przekracza 20 MB i nie jest to jego ostatnie słowo.
 

leszekkpl

New member
Witam
Otrzymałem e-mail od Multimedia Polska, że oferują oni następująca moduły CAM:
- Conax Techni-Crypt CX
- FinTec Neotion
- Conax @SMIT - menu po angielsku.
który z tych modułów będzie lepszy, który będzie szybciej przełączał kanały? - słyszałem że z tym to jest różnie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

neuroPL

New member
Dla przykładu mój kontrakt z kartami CAM:
Maxbox+ Pakiet HD+ Canal+prestige+ Multiroom+ Net 60Mbit+ telefon 200min.
Za to wszystko płacę 148 zeta. Mam ten zestaw do końca lutego 2016. Oczywiście składam wypowiedzenie, jak co roku. To najlepiej działa. Myślę jednak, że już nic więcej w cenie do 150 zeta nie wycisnę, a interesowałoby mnie jeszcze przyspieszenie neta do 120 Mbit i dołożenie HBO.
Co sądzicie? Jest sens walczyć?


Ja mam MaxBoxa - HD,Canal+,HBO,Cinemax, NET 60 mbs,Multiroom, PVR za wszystko place 140 PLN. Wysłanie wypowiedzenia to jest podstawa.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Już wiem, że w mojej lokalizacji nie ma możliwości przyspieszenia neta do 120. Pozostaje mi w takim razie walczyć o cenę i dołożenie HBO. Jak widać na przykładzie "neuroPL" można z nich jeszcze coś wycisnąć.
 

topsy

New member
Kończy mi się umowa, dostałem dziś ofertę, żeby płacić więcej za mniej :)
Net 30 mb/s + kablówka, której nigdy nie oglądałem + telefon 100. Wszystko to za 107 zeta :)
Teraz za trochę więcej płacę 90 zł
No nic, po sześciu latach czas zmienić.
Ktoś ma doświadczenie z innymi kablówkami? Mam w bloku jeszcze kilka do wyboru.
 

neuroPL

New member
Szykują się spore zmiany od 1 10.Będzie kilka kanałów HD i podobno nic nie wyleci. Niestety dalej bez Eleven; (

Przemo @możesz ugrac Cinemaxy i HBO oraz niższy rachunek o kilka pln.
 

flisu

New member
W moim bliku pojawila sie kablowka UPC i lokalny operator TELLION i zaczelo sie .Mimo ze umowa konczy sie ostatniego grudnia juz MM wydzwania z propozycjami i malo tego otwarci sa na negocjacie. Okazalo sie rowniez ze moga mi dac internet jakis nie osiagalny do tej pory (30 mega pobierania i 20 mega wysylania) dla mnie nowosc jesli chodzi o MM i jeszcze jakas wymiana modulu z tym zwiazana. Czy ktos ma taki internet aby byl wysyl taki duzy???
 

Wolfram

New member
W DOCSIS 3.1 będzie możliwość pobierania z prędkością 5 Gbps, a wysyłania 2 Gbps. :)

W miastach w których dokonali redukcji analogu dodali nowe kanały HD Cienemax, Cinemax 2, Puls, Puls 2, Polsat News, Republika.
Btw ktoś posiada rozpiskę miast w których dokonają usunięcia kanałów w analogu? Bo wychodzi na to, że nowych kanałów nie będzie dopóki nie zwolni się miejsce.
 

Alundro

New member
Witam. Zauważyłem na stronie MM nowe prędkości internetu 250 i 500 MB/s . Czy wiadomo jakie miasta już mają taką prędkość ? MM nic się u mnie nie reklamowała a jak Orange założyło światłowody z 300 MB/s to od razu pojawiły się ulotki z wielkimi obniżkami hehe. Pozdrawiam.
 

przemo73

New member
Bez reklam
W związku z kończącą się umową z MM, złożyłem stosowne wypowiedzenie. Biuro Utrzymania Klienta już się ze mną skontaktowało. Mimo, że koniec umowy przypada na 31 stycznia, to MM już od 1 grudnia chce mi dać nowe warunki.
Chciałbym Was poprosić o ocenę takiej oferty:
TV Maxbox z kartą CAM, Pakiet HD, Pakiet HBO, Multiroom, Internet 60Mb, Telefon podstawowy 120. To wszystko za 104,90 brutto.
Ewentualnie do tego pakiet Canal+ Prestige za 49 zł.
Także w sumie 153,90 za wszystko.
Dla porównania teraz mam to wszystko oprócz HBO za 147,60. Wychodzi, że dopłacając 6,30 miesięcznie mam dodatkowo HBO.
Czy można jeszcze coś wycisnąć? Do tego zyskuję jeszcze dwa miesiące wcześniejszej umowy...
 

przemo73

New member
Bez reklam
Po drobnych negocjacjach ostateczna oferta na najbliższe 12 miesięcy począwszy od 1 grudnia to: TV Maxbox z kartą CAM, Pakiet HD, Pakiet HBO, Pakiet Canal+ Prestige, Multiroom, Internet 60Mb, Telefon podstawowy 100. To wszystko za 149,90 brutto.
Myślę, że można być zadowolonym. Płacę zaledwie o 2 złocisze więcej niż teraz, a mam HBO. Zobaczymy za rok, kiedy znowu z nimi ponegocjuję.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
piotrk40
Jakość sygnału kanałów HD w MM jest bardzo dobra. Oczywiście tych, które nadawcy w dobrej jakości nadają, bo są takie kanały, które mają tylko znaczek HD - ale takie wiadomo wszędzie kiepskie.
Czy porównywalne z UPC - nie wiem nie mam możliwości ich porównania. Niemniej w MM o jakość HD nie musisz się martwić.
 

titus1974

New member
Oceńcie ofertę : Maxbox + 30GB za 73zł. Obecnie miałem Superbox + 30GB za 68zł. Dodatkowo dowiedziałem się, że nie mogę mieć internetu 60GB.
 
Do góry