TV HD w polskiej TK Multimedia

titus1974

New member
Wczoraj skończył mi się okres promocyjny. Dziś mam tylko tvp1 i tvp2. Programowałem telewizor od nowa, znalazł 181 programów, ale pokazuje brak dostępu.

I jak tu z nimi dobrze żyć?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
"Świetna" wiadomość.....
Czemu zmiany w MM zawsze muszą iść w złym kierunku? Szkoda tych kanałów, na FOX, kolejnych sezonów TWD już nie zobaczymy...
 

Kristop

New member
Dołączone będą Disney Channel, Disney XD, Disney Jr, Motowizja HD, Republika TV, Comedy Central HD, Polsat Romans i ma być jeszcze jakiś Polsat Viasat.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Chyba polsat viasat nature... znajomy z call center ma juz aktualna liste programow po zmianach, ale nie pytalem sie jak to bedzie wygladalo rozmieszczenie na jakich pozycjach w dekoderach. Ciekawi mnie co z History HD, H2 i Fokus TV czy po testach zrezygnowali, czy dolacza w innym terminie;) moze w lutym... :)
 
Ostatnia edycja:

peciak11

New member
Multimedia Polska, od 1 stycznia 2015r., wprowadza zmiany programowe.
Oferta telewizyjna wzbogaci się o 9 nowych kanałów:

W pakietach StartBox, MiniBox, SuperBox i MaxBox:

Disney Chanel

W pakietach MiniBox, SuperBox i MaxBox:

Polsat Romans, Disney XD, Motowizja HD

W pakietach SuperBox i MaxBox:

Disney Jr., Comedy Central HD, Polsat Viasat Nature, TV Republika

W pakiecie Sport Extra HD

Eurosport 2 HD

Jednocześnie zostaną wycofane programy:

FOX i FOX HD w pakietach StartBox, MiniBox, SuperBox i MaxBox National Geographic Channel, Nat Geo Wild oraz Fox Life w wersji standardowej i HD w pakietach MiniBox, SuperBox i MaxBox.

Od 1 lutego wzrośnie też liczba kanałów nadawanych w jakości HD. Włączone zostaną kanały TVN24 HD, TVN7 HD, TVN Turbo HD w pakietach StartBox, MiniBox, SuperBox i MaxBox.

źródło: Multimedia Polska
 

pawel1304

New member
Mnie naprawdę wzburzyla informacja o zabraniu National Geographic. Będzie on w ogole dostępny np w jakims dodatkowo płatnym pakiecie? Brak tego kanalu jak dla mnie dyskwalifikuje operatora. Czy w takim razie mam prawo zerwać umowę z winy MM? Wszak podpisywalem umowę na konkretny pakiet z konkretnymi kanałami, a oni wprowadzają zmiany, które mi nie odpowiadają.
 
Do góry