TV HD w polskiej TK Multimedia

klosz007

New member
Mnie wyłączenie NatGeo HD kompletnie załamało. Poza kanałami sportowymi (ES/ES2/Polsat) był to najczęściej oglądany przeze mnie kanał. Pojawienie się ES2 HD to minimalna rekompensata. Zresztą nie wiem dlaczego go mam - piszą, że jest dla abonentów pakietu Max Sport HD (czy jakoś tak) a ja mam tylko MaxBox.
Muszę chyba wybrać się z flaszką wódki do sąsiada, żeby pozwolił mi założyć na swoim balkonie antenę (ja niestety nie mam bezpośredniej widoczności południa). Z kablowych operatorów poza MM mam w budynku do wyboru tylko Orange (tam TV jest po IP czy przez talerz, zresztą to i tak nc+ ?) i Netię (tu jest na pewno IP TV ale po światłowodzie). Generalnie realną konkurencję dla MM mam tylko przez talerz, gdyż od dawna na terenie Łodzi Toya i MM nie wchodzą sobie w drogę, zresztą Toya nie lepsza niż MM...
 

klosz007

New member
Przekręciłem nazwę pakietu. Tak czy inaczej w oficjalnym komunikacie:

"W pakiecie Sport Extra HD:
Eurosport 2 HD"

Ja mogę oglądać ES2 HD ale mam tylko pakiet MaxBox, nie mam Sport Extra HD (albo o tym nie wiem - które kanały należą do tego pakietu ?). BTW, dziwne bo w EPG ES2 HD jest pusty - nie ma żadnych programów, coś nie działa poprawnie. ES2 ma normalnie listę programów.
 
Ostatnia edycja:

klosz007

New member
To ciekawe, muszę chyba zadzwonić na infolinię i spytać o co come on z tym EPG dla ES2 HD.

Możecie mnie oświecić jak w ogóle rozegrać przedłużenie umowy (to jest moja pierwsza umowa z MM, wcześniej w innym mieszkaniu miałem osiedlową kablówkę) - mam jeszcze sporo czasu do końca obecnej (początek maja) ale muszę się już szykować do tego, szczególnie że zabrali moje ulubione NatGeo więc albo dadzą w zamian do tego co mam coś naprawdę ekstra albo do widzenia. Mam pakiet MaxBox + Internet 60Mbit + PVR + telefon stacjonarny z umową na 12 miesięcy za 122zł/mc. Obecnie czegoś takiego nie oferują, są inne pakiety które mnie nie interesują. Jeżeli miałbym zostać to będę chciał też przejść z ich zgrzebnego PVR na CAM i wcale nie mam ochoty za to znów płacić (tj. za aktywację).

Wypowiedzieć umowę (kiedy ?) i czekać aż zaproponują coś lepszego niż mam obecnie (i najlepiej w niższej cenie) ?
 

Wojtaas

New member
Okres wypowiedzenia masz trzy miesięczny więc w lutym złóż wypowiedzenie i czekaj na telefony z ofertami. Ja po negocjacjach dostałem MaxBox + HD + Canal+ platinum + PVR + Internet 60Mb + telefon stacjonarny za kwotę 120zł. Poprzednio miałem wszytko poza HD i Canal+ Platinum i płaciłem 119 zł więc za 1 zł dostałem pakiet HD i Canal+ Platinum. Warto z nimi negocjować bo można sporo zyskać.
 

dominvip

New member
Okres wypowiedzenia masz trzy miesięczny więc w lutym złóż wypowiedzenie i czekaj na telefony z ofertami. Ja po negocjacjach dostałem MaxBox + HD + Canal+ platinum + PVR + Internet 60Mb + telefon stacjonarny za kwotę 120zł. Poprzednio miałem wszytko poza HD i Canal+ Platinum i płaciłem 119 zł więc za 1 zł dostałem pakiet HD i Canal+ Platinum. Warto z nimi negocjować bo można sporo zyskać.
No to faktycznie dobre negocjacje. Ja place 121 pln i nam maxboxa z 60 mb i Cam. Negocjacje za pół roku...
 
Do góry