TV HD w polskiej TK Multimedia

Vento

New member
Kiedy zaczynam szybko przełączać kanały to strasznie mozolnie je zmienia, czasem zatnie się na amen i musze zresetować STB...

Tak samo jak włączam Guide, czekam jakieś 45 sekund na załadowanie.
 

masloww

New member
Bez reklam
coś masz walnięte Vento, ja czekam na Guide 5sek., zmiana kanału u mnie nie jest szybka ale też nie tragiczna;
może słabą masz siłę sygnału; miałem podobnie jak wpiąłem przed STB rozgałęźnik antenowy i osłabiłem siłe sygnału do 43, musiałem go przepiąć na wyjście z STB, teraz mam średnią siłę sygnału - 50
 
Ostatnia edycja:

ptr3009

New member
Vento coś musisz mieć nie tak, bo u mnie czeka się na Guide ok. 5-6 sekund, a kanały przełączają się wolniej niż na analogu przy wyłączonym dekoderze, ale nie jest to jakoś bardzo zamulająco. I nie mam takich przycięć jak ty, żeby trzeba było resetować DTV. Siła sygnału wynosi 43, a jak jest u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:

Vento

New member
Aż nie mogę uwierzyć.... 99.0

Dodałbym zdjęcie ale jakieś ograniczenie jest.

img165.imageshack.us/img165/2654/dsc01398ko6.jpg wpiszcie sobie w przeglądarkę.
 
Ostatnia edycja:

Vento

New member
Mam zamontowane dtv na starych kablach jeszcze od firmy którą przejeła MM, więc może dlatego taki odstęp(...) jest.

Mam jeszcze pytanie co do guzika na pilocie z tym M, działa u kogoś ?
 

ptr3009

New member
Ten guzik "M" nie działa, a i jeszcze jedno...nie działa mi od jakiegoś czasu VOD mam błąd S1 czy coś takiego (nie używam i tak tego, ale chciałem ostatnio przejrzeć jakie mają filmy).
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
awaria VoD

Co do VoD to też miałem problem z jakimś tam błędem.... maile do MM nic nie dały, ale telefon i owszem / za radą jednego z forumowiczów ;)/. Poprosiłem miłą panią z infolinii / bo miła to była, ale niewiele wiedziała!!!/ o połączenie z technikiem i problem usunięty od ręki!!! Nawet nie czekałem długo na połączenie z infolinią!

Pozdrawiam
 
N

neox

Guest
Wczoraj wieczorem pojawil sie problem z VOD, bledy SI01, SI14 i SI18, dzisiaj od rana sprawdzali co sie dzieje i do chwili obecnej problem jest weryfikowany;)
 

Vento

New member
U mnie raczej działa, ale tak jak wszystko inne strasznie długo się ładuje...

Więc, wracając do poprzedniego problemu, mam dzwonić do MM i się pytać co i jak ? Czy to raczej normalne ?
 

ptr3009

New member
Mam nadzieję, że nasz kochany operator postara się teraz o TVN HD i wraz z kanałem TVP HD stworzy pakiecik za niewielką opłatą. Bardziej zależy mi na TVN, bo jesienią ma być sporo pozycji w HD, a Walter mówił, że max za 1,5 roku wszystkie programy będą nadawane w HD.
 
N

neox

Guest
ptr3009 napisał:
Mam nadzieję, że nasz kochany operator postara się teraz o TVN HD i wraz z kanałem TVP HD stworzy pakiecik za niewielką opłatą. Bardziej zależy mi na TVN, bo jesienią ma być sporo pozycji w HD, a Walter mówił, że max za 1,5 roku wszystkie programy będą nadawane w HD.

Narazie cisza... oby przed burza:wink:
 

masloww

New member
Bez reklam
US Open się zaczyna a nasz kochany operator ma nas dalej w dupie;
Eurosportu nie ma i nie bedzie bo urażona duma bosów z MM bardziej ich obchodzi niż nasze preferencje
 
Do góry