TV HD w polskiej TK Multimedia

exeqtor

New member
trochę ot ale w końcu dali coś za darmo.
Multimedia chyba ze względu na małe zainteresowanie włączyła za darmo na 2 miesiące MultiPOWER. Po 2 miesiącach opłata 4,99 zł (przynajmniej w moim przypadku). Trochę tylko nie fair, że robią to bez informowania. Gdybym nie zajrzał na ebok to bym nawet nie zauważył :)
 
Ostatnia edycja:

makson

New member
trochę ot ale w końcu dali coś za darmo.
Multimedia chyba ze względu na małe zainteresowanie włączyła za darmo na 2 miesiące MultiPOWER. (...)

Chyba raczej w ramach wypromowania nowej usługi a nie ze względu na małe zainteresowanie. Jak ktoś poczuje że widzi różnicę i jest mu to przydatne - to łatwiej się zdecyduje, a wręcz sam przyjdzie zamówić na stałe a nie trzeba będzie go przekonywać. Podobnie postąpiła ostatnio N-ka z kanałem history, najpierw dała za darmo wszystkim, ale kanał zostanie tylko u tych którzy są nim poważnie zainteresowani i będą płacić.. (chyba 1,5zł/m-c?)
 

thommy18

New member
Na wstępie chciałem zauważyć, że w Szczecinie oferta MultiPower jest niedostępna. Ja jednak postanowiłem napisać z nieco innym tematem, ale związanym rzecz jasna z firmą Multimedia i sposobem aneksowania umów promocyjnych na tzw. paczki.
Moja umowa kończy się z końcem sierpnia tego roku. Miałem już kilka telefonów od pracowników, którzy przedstawiali mi jakieś tam oferty, ale skrajnie niekorzystne dla mnie. Na przykład umowa na 36 miesięcy za 151 zł. dorzucanie do tego co mam pakietów HBO i Cinemax, gdzie nie jest mi to potrzebne. Jeżeli chodzi o opcje internetu to i 6 i 12 mbit jest po tej samej cenie - to jest dopiero absurd. W innej opcji też na 36 miesięcy zaproponowano mi dokupienie telefonu stacjonarnego (takowy już mam więc pomysł jest też chybiony) i wtedy cena 136 zł. przez 36 miesięcy.
Wygląda na to, że nie ma żadnych możliwości negocjacji, bo Pani, która telefonowała rozłączyła się mówiąc, że nie ma dla mnie oferty.
Ma ktoś jakieś dobre doświadczenia w negocjacjach z tą firmą, bo przyznam, że wydaje się to trudne. Dostawca nie pozwala mi zdecydować jakie usługi będę pobierał, więc to jest jakiś paradoks. Słyszałem, że firma ta ma tzw. umowy STOP, ale nie wiem jak to ugryźć, więc będę wdzięczny za jakieś porady w tym miejscu lub np. na GG. Wszystko rozbija się o to, że firma proponuje mi usługi drożej niż było to dotychczas dorzucając jakieś pakiety, które totalnie mnie nie interesują.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No tak to już jest niestety w MM....
Udaj się do BOK i pisemnie zrezygnuj z ich usług. Ja tak uczyniłem i zadzwoniono do mnie z działu utrzymania klienta ( być może nie dokładnie tak ten dział się nazywa) i otrzymałem dość atrakcyjną ofertę - chodziło o internet.
 

thommy18

New member
Ja takie wypowiedzenie wysłałem drogą elektroniczną, natomiast nie wiem czym to będzie skutkowało. Dostałem autoodpowiedź, że mają mi odpisać w ciągu 48 h, a do biura i tak się wybiorę, ale w przyszłym tygodniu bo wcześniej nie mam możliwości. Liczę, że zapewne dostanę jeszcze z 10 telefonów to może coś uda się negocjować, bo jak na razie to nic tu nie napawa optymizmem. Szkoda, bo jakość tych usług jest dobra przynajmniej w mojej lokalizcji.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
postanowiłem napisać z nieco innym tematem, ale związanym rzecz jasna z firmą Multimedia i sposobem aneksowania umów promocyjnych na tzw. paczki

Pakiety ť Pozostałe pakiety - Multimedia Polska S.A.

To są paczki dla nowych klientów.
Jeśli tego ci nie dadzą (bo starym "zawracającym dupę" abonentom ich nie dają), to może wytrzymaj parę tygodni bez ich usług i wejdź do gry jako "nowy kochany klient".
Te umowy są na 12 miesięcy, a nie 36 miesięcy (jak ci proponują, cwaniaczki ... za swoje zlewki spod kibla nieatrakcyjne i cenowo i ofertowo).

Umowy typu STOP (na zatrzymanie klienta) oczywiście są, ale to zależy na kogo trafisz na Infolinii lub w BOK.
Jedni ludzie z "MM" z którymi gadasz są normalniejsi, a inni nastawieni na ściemnianie.
Umowy typu STOP zależą też od tego, czy "MM" ma w okolicy konkurencję (i się jej boi) czy nie ma jej.
Umów typu STOP chyba nie ma w każdej lokalizacji, nie wiem tego.
 
Ostatnia edycja:

thommy18

New member
Jeśli chodzi o zawracających to ja do takich nie należę, bo rozmowy z tą firmą do normalnych nie należą. Inna sprawa, że akurat MM ma tu u mnie najlepszą ofertę programową, ale problem w cenach i we wciskaniu czegoś co klient nie chce. Co do umów, to z tego co się orientowałem MM może zaproponować inną ofertę klientowi, bo w tej firmie ponoć nie ma sztywnych ofert. Akurat paczki dla nowych są na 12 m-cy a to co mi proponowano na 24 miesiące lub 36 miesięcy dużo drożej jak do tej pory. Atutem mają być opcje, które mnie nie interesują typu telefon stacjonarny czy HBO, którego i tak bym nie oglądał czy stacjonarny telefon, który i tak juz mam. Rzekomo nie ma innej oferty dla mnie, ale złożone zostało wymówienie na wszystkie usługi, więc zobaczymy co będzie się działo dalej.
 

zenon20

New member
U mnie w mieście zawsze dostaję oferty typu STOP może dla tego że jest u mnie również UPC.I teraz żałuję że podpisałem z nimi umowę na dwa lata która obowiązuje od czerwca za te pieniące około 84zł (pakiety:analog,komfort,film,HD) które płacę MM w UPC (które ostatnio dobrze rozwinęło ofertę) dostałbym pakiet MAX Extra HD też za 84zł bez opłat za analog w skład którego wchodzą kanały ze wszystkich rozdrobnionych pakietów w MM (nie licząc premium) nawet więcej bo 147 w tym 26 HD a nie 13 jak mam teraz .Ale niestety trzeba się z nimi męczyc 2 lata chyba że wcześniej przejmie ich właśnie UPC.
 

thommy18

New member
Właśnie chciałem zauważyć, że dziś też dostałem umowę STOP generalnie lepszą niż chciałem. Cena 126,99 w tym Internet 20 Mbit+ kablówka max pakiet, DTV max pakiet + Canal + SD. Jest to bardzo dobra umowa, firma dowiedziała się, iż złożyłem wymówienie drogą elektroniczną i zaproponowano mi takie warunki bez żadnej dyskusji. Umowy STOP nie są więc wyjątkiem, a co do konkurencji to w mojej lokalizacji praktycznie nie ma takowej - jest Netia i jakiś tam lokalny operator SMS, Multimedia to najlepsza oferta w mojej okolicy.
Naciskajcie też, że chcielibyście szybszy Internet wtedy bez większych oporów dają opcje 20 mbit+, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Kobieta była w szoku, że dzień wcześniej proponowano mi oferty na 36 i 24 miesiące.
 

kamilb

Member
A ja mam problem z kablami od anteny. Coś nie łączy na analogu na niektórych kanałach śnieży a jak włączam dekoder to już wszędzie na analogu śniezy a w dekoderze tylko niektóre kanały działają a na reszcie wyskakuje błąd brak sygnału. Wczoraj to było jeszcze gorzej i nie łapało ani analogu ani dekodera, wyrzuciłem kabel który łączy dekoder z tv i kupiłem drugi ale nic nie dało to zacząłem się bawić kablami i się poprawiło na tak jak napisałem na początku. Już nie mam nerwów do tego..
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Internet ť szczegóły OFERTY - Multimedia Polska S.A.

Internet 30 Mb/s za 49 zł ... umowa na 36 miesięcy.

Uważajcie na naszą kochaną "Multimedię Polską S.A."
Chcą szybko nałapać klientów na 3 letnie lojalki.

Koniec długich umów z operatorami - wkrótce zmiany w prawie - Mac, Telekomunikacja, prawo telekomunikacyjne | media2.pl

"Rada Ministrów przyjęła nowelizację prawa telekomunikacyjnego.
Nie będziemy zmuszani do podpisywania bardzo długich umów.
Pierwsza umowa nie mogłaby być podpisana na dłużej niż 2 lata"


Jak się Parlament spręży, to te przepisy mają wejść w życie jesienią tego roku.
A umów dłuższych niż 24-miesięczne w ogóle nie będzie można wciskać (w całej sferze telekomunikacyjnej).
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Dziś doszły kanały HBO2 HD i HBO Comedy HD. Mam w pakiecie HBO HD, 2 i Comedy, ale te dwa dodatkowe kanały HD są zakodowane. Znając MM trzeba będzie dopłacić za to samo x2


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Kristop

New member
Dziś doszły kanały HBO2 HD i HBO Comedy HD. Mam w pakiecie HBO HD, 2 i Comedy, ale te dwa dodatkowe kanały HD są zakodowane. Znając MM trzeba będzie dopłacić za to samo x2


Sent from my iPad using Tapatalk

Stary pakiet HBO teoretycznie ma zniknac (zostanie tylko dlatego ze w niektorych miescinach nie ma mozliwosci technicznych na swiadczenie pelnej oferty), tak samo pakiet HBO HD.
Nowy pakiet to HBO HD Pack.

Aktualności - Multimedia Polska S.A.

Dla mnie powinni wywalić kanaly HBO w wersji SD i zostawić tylko w HD. Niektorzy jednak nie mieliby dostepu do HBO (wspomniany brak mozliwosci technicznych).
 

topsy

New member
Dostałem odpowiedź z Info MM. Przedłużając umowę ze starego pakietu HBO, dodatkowe programy HD właściwie dochodzą gratis. Tylko HBO GO jest za 10zł / miesiąc. Jest ok.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Bartek_PLRZ

New member
Witam, nie jest to pytanie związane bezpośrednio z TV, jednak byłbym wzdzięczny za udzielenie odpowiedzi. Otóż ostatnio pojawiły się dosyć spore prędkości internetu w ofercie. I tak za 69 zł mamy 60 Mb/s, co jest przystępną ceną - przy to co teraz płacę za 20 Mb/s. Okres umowy to 18 miesięcy, więc znośnie. I teraz pytanie czy ta oferta jest powiązana jakoś z TV czy niezależna od niej? Bo końcem roku wygasa mi umowa na cyfrową i nie zamierzam jej przedłużać, dlatego jeśli ktoś już korzytsał to prosiłbym o udzielenie rady ;)
Internet ť szczegóły OFERTY - Multimedia Polska S.A.
 
Do góry