TV HD w polskiej TK Multimedia

Pixeel

Member
Kolejny raz potwierdza się, że dobrze zrobiłem przechodząc z tego dziadostwa do N-ki. Co nie oznacza, ze nigdy nie będzie odwrotnie.

A o RTL analog w MMP pytam grzecznościowo dla znajomych.
 

casanova07

New member
ja mam pytanie z innej beczki. Posiadam kablówke MM wraz z telewizją cyfrową i myśle jeszcze nad ich netem. Moje pytanie, czy po tym samym kablu co idzie kablowka da sie podlaczyc modem/internet lub itp., czy zakladają tylko po lini telefonicznej?
Podłaczyłbym sobie wtedy po kablu TV i XBOX i inne bajery, bo z bezprzewodowymi połaczeniami to bywaja kłopoty, a ciagnąć kabel od gniazdka telefonicznego (nie posiadam tel stacjonarnego) nie wchodzi w gre.

Pozdrawiam i przepraszam, że troszke od biegłem od tematu, ale liczę, że połowa z Was oprócz kablówy ma neta i jest zorientowana w tym.
 

casanova07

New member
Witam, mam pytanie do tych co posiadają od Multimedii oprócz kablówki internet. Czy jest on zakładany pod ten sam przewód co kablówka czy pod linie telefoniczną?
 

bourbon

New member
Bez reklam
Witam, mam pytanie do tych co posiadają od Multimedii oprócz kablówki internet. Czy jest on zakładany pod ten sam przewód co kablówka czy pod linie telefoniczną?

U mnie jest jeden kabel do "głównego" rozgałęźnika sygnałów tv, z którego to wychodzi osobny kabel skrętowy do modemu kablowego od internetu (telefon mam podłączony pod właśnie ten modem, standardowym kablem telefonicznym).
 
Ostatnia edycja:

fuksq3

New member
Witam, mam pytanie do tych co posiadają od Multimedii oprócz kablówki internet. Czy jest on zakładany pod ten sam przewód co kablówka czy pod linie telefoniczną?

Wszystko zależy czy masz IPTV czy DTV ? Jak te drugie to masz sieć na HFC czyli podłączany jest pod kablówkę a jak te pierwsze to pod linie telefoniczną.
 

Stupa

New member
No nie przesadzajcie, że przypomina HD owszem jest to coś pomiędzy mm SD a HD ale nie porównujcie tego z HD no chyba, że oglądacie telewizje na 32 calach to może macie takie złudne wrażenie ;)
 

Stupa

New member
No to nie wiem jak możesz porównywać... ja też oglądałem na 46 LED i jakoś mnie ta jakość tak nie ujęła. Za to Eurosport HD jak ostatnio oglądałem mecz Djokovicia z Tipsareviciem to była dopiero klasa jakość :D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Na kanale RTL faktycznie dobra jakość w SD, ale porównywanie z HD to jednak trochę przesada....
Co do samej walki Adamka, szkoda, że przegrał, serce ma wielkie, ale to chyba nie jego waga...Lepiej żeby boksował w półciężkiej a nie na siłę przybierał masę....
 

fuksq3

New member
ulala.. i znów MM podnosi ceny.. tym razem na dostęp do DTV.. więc jak ktoś ma umowę bez gwarantowanej ceny za dostęp to może śmiało zrywać umowy bez ponoszenia konsekwencji.. informacja pewna bo przy rachunku..
 
Do góry