TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
mil999 jeśli mogę coś doradzić to lepiej brać N niż TNK. Płacisz 59 zł i masz wszystko oprócz kanałów premium. Nie musisz martwić się czy dodadzą Ci nowe kanały czy nie tak jak w TNK.
 

mil999

New member
Właśnie bardziej jestem nastawiony na N bo ma National Geographic, BBC Knowledge i Polsat HD. Do tego dekoder który mnie nie obchodzi czy się zepsuje czy nie bo nie jest mój.
Zaleta TNK to brak umowy, tańsza i mogę mieć dekoder jaki chcę. Tutaj to ja ich trzymam za jaja i decyduję kiedy płacę. Za to ta oferta jest sztywna i wygląda jakby była zrobiona na siłę. Zobaczymy co będzie w sierpniu bo wtedy coś będę kupował.
 

tolesi

New member
Właśnie bardziej jestem nastawiony na N bo ma National Geographic, BBC Knowledge i Polsat HD. Do tego dekoder który mnie nie obchodzi czy się zepsuje czy nie bo nie jest mój.
Zaleta TNK to brak umowy, tańsza i mogę mieć dekoder jaki chcę. Tutaj to ja ich trzymam za jaja i decyduję kiedy płacę. Za to ta oferta jest sztywna i wygląda jakby była zrobiona na siłę. Zobaczymy co będzie w sierpniu bo wtedy coś będę kupował.

Pamiętaj ,że teraz wypowiedzenie usług w MM to aż 3 mce przed trzeba robić .
 
Ostatnia edycja:

Alundro

New member
Ja na początku maja też zrezygnowałem z cyfrowej TV w MM a szkoda że nie można z TP wziąć samej TV a trzeba Neostradę bo z MM mam umowę na rok.
 

flisu123

New member
15062011134.jpg



Mam nowe oprogramowanie z dnia 09.06.11 ale jak narazie nic sie nie zmienilo, chodzi mi miedzy innymi o regulacje glosu przez HDMI. Moze u was cos sie zmienilo???:niewiem:
 

bourbon

New member
Bez reklam
Mam nowe oprogramowanie z dnia 09.06.11 ale jak narazie nic sie nie zmienilo, chodzi mi miedzy innymi o regulacje glosu przez HDMI. Moze u was cos sie zmienilo???:niewiem:

Napisz jaki masz dekoder, bo są rożne rodzaje i rożne oprogramowania do nich. Ja mam standardowy MMCP-5800C i opr. w wersji 52 z 22 marca.
 

Alundro

New member
Czyżby akcja "Pełna moc co noc" zakończyła się dzisiaj ? Właśnie sprawdzałem testerem łącza że mam 6 MB/s czyli tyle na ile podpisałem. Ehh ręce opadają.
 
Do góry