TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
co tu duzo gadac najdrozsza najgorsza kablowka o slabej jakosci tyle mozna powiedziec:). co czytam gdzie kolwiek jakies news mm to tylko biznesowe:) ilosc programow HD 12 gdy pewnie juz z 25 jest dostepnych na naszym rynku. brak najlepszych kanalow dla dzieci zig zap disney channel i disney xd. sportowych grupy polsat i eurosport 2 nie pogniewal bym sie gdyby pojawily sie viasat explorer czy nature. w cyfrowce jesli chodzi o programy muzyczne to koszmar jesli chodzi o dzwiek viva to juz porazka hehe eska tv i mtv rocks where? dobra i wszystko w tym temacie dziekuje za uwage:p
 

zxx

New member
Witam.Mam prośbę czy mógłby ktoś z Was sprawdzić z jaką prędkością będzie się Wam ściągał dowolny plik z rapidshare? Chciałem ściągnąć 1 plik i o 18.00 nagle siadł jakby rapid i do tej pory mam 6 kb/s.Zastanawiam się czy MM nie zablokowała możliwości ściągania z tego serwisu.

Też to zauważyłe. Mam mozliwość ściagania na dwóch różnych kopach przypietych do innych providerów i różnica jest ogromna. Jestem przkonany, że MM przycina ściąganie. To samo mam z torrentami. Mam 6Mb a maks wykorzystuje 1/4 tego.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dostałem odpowiedź.

"W odpowiedzi na maila z dn. 25 maja 2010 r informujemy, iż nie posiadamy informacji odnośnie włączenia kanału TVP HD na czas Mundialu w bieżącym roku."
 

masloww

New member
Bez reklam
nie będzie meczy na żywo na Eurosporcie; tylko inne okołomundialowe bzdety
http://media2.pl/media/64563-eurosport:-mundial-2010-prosto-ze-stadionu.html


TVP Sport w analogu mam od około miesiąca nadawany w 16:9 i w dodatku prawidłowo skalowany tj. programy nadawane w 4:3 lecą w 4:3 a programy nadawane w 16:9 lecą w 16:9; jedna z nielicznych stacji na której prawidłowo skalują obraz;
w DTV lepszej jakości na pewno nie byłoby a istnieje duże prawdopodobieństwo że byłoby gorzej
 

bourbon

New member
Bez reklam
MM chyba coś faktycznie przytyka Rapid - w tej chwili na koncie premium mam max 33 KB/s :x (łącze 6-8 Mb)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie ( odpukać) wszystko OK", w tej chwili prędkość ściągania z RS około 1MB/s. ( łącze 6MB)
Speedtest też w porządku.
Gdyby jednak faktycznie blokowali to by była masakra!!!
 

Attachments

  • 828640218.jpg
    828640218.jpg
    11,2 KB · Wyś: 62
Ostatnia edycja:
Też to zauważyłe. Mam mozliwość ściagania na dwóch różnych kopach przypietych do innych providerów i różnica jest ogromna. Jestem przkonany, że MM przycina ściąganie. To samo mam z torrentami. Mam 6Mb a maks wykorzystuje 1/4 tego.
u mnie działa bez problemu, z torrenta osiągam predkości max, czyli 1MB w dzień, 2MB w nocy (w moim przypadku)
 

Alundro

New member
Średnio chyba po 18 lub 20 zaczyna mulić.Rapid schodzi do 40-50 kb/s i strony bardzo powoli się otwierają. Teraz zrobili konkurs w którym można wygrać samochód ale trzeba oglądać ich beznadziejny Amazing więc wolę jednak nie wygrać tego samochodu. Ogólnie rzecz biorąc to każdemu za samo włączenie dekoderu to powinni dawać jakieś gratisy a przynajmniej jakiś lek na uspokojenie do rachunku.
 

masloww

New member
Bez reklam
znaczy ich łącza się zapychają w szczycie w niektórych miejscowościach i tną;
oszczędzają żydki na wszystkim co by się zyskiem pochwalić przed sprzedażą firmy;
a co byłoby jakby zapodali ludziom prędkości do 100 Mb/s?
 

topsy

New member
rapidshare download

Z rapidem to nie jest wina MM , rapid zwalnia jeżeli macie darmowe konta. Jeżeli macie problemy z transferem to spróbujcie z megauploadem. U mnie przy łączu 4mb/s przy pobieraniu mam transfer na poziomie 480 - 520 kb/s i to przez cały dzień
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jakbyś cofnął się dosłownie kilka postów to byś przeczytał, że koledzy mają problemy z prędkością na koncie premium....a nie darmowym.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
znaczy ich łącza się zapychają w szczycie w niektórych miejscowościach i tną;
oszczędzają żydki na wszystkim co by się zyskiem pochwalić przed sprzedażą firmy;
a co byłoby jakby zapodali ludziom prędkości do 100 Mb/s?


Moze to wlasnie przez to ze Wawie i chyba jeszcze kilku miastach zapodali wlasnie 120MB+ i ludzie przytkali siec.
U mnie transfer caly czas max. (torrent) ze stronami byl problem ale juz jest ok.
 
Do góry