TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
czyli też coś nie tak; materiał nagrany w formacie 4:3 powinien mieć tylko czarne pasy po bokach a nie u dołu i u góry; na ESPN America hokej czasami puszczają w formacie 4:3 z pasami firmowymi po bokach; albo na TVN 24 jak jest jakiś materiał w 4:3 to czarne pasy po bokach zostają i nic więcej;
w takim razie zwracam honor MM; opiernicz należy się TVP; choć TVP Kultura dobrze nadają – nawet z sygnałem automatycznie dostosowującym zmianę formatu w telewizorze
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

nie wiem czy to plotka czy nie ale wczoraj doszły nie słuchy ze MM pada, że nie przedłużenie umowy z Polsatem to efekt tego że mają ogromne straty finansowe, dlatego też ostatnio wzięli kredyt, ponoć ludzie masowo rezygnują z usług MM i przechodzą do konkurencyjnych sieci kablowych czy tez platform satelitarnych. Z dniem pierwszego stycznia nastąpiła zmiana dyrektora w MM. Rok 2010 ma być ponoć trudny dla MM gdyż kończą się im umowy między innymi z Discovery, czy tez AXN.
 

k0val

New member
nie wiem czy to plotka czy nie ale wczoraj doszły nie słuchy ze MM pada, że nie przedłużenie umowy z Polsatem to efekt tego że mają ogromne straty finansowe, dlatego też ostatnio wzięli kredyt, ponoć ludzie masowo rezygnują z usług MM i przechodzą do konkurencyjnych sieci kablowych czy tez platform satelitarnych. Z dniem pierwszego stycznia nastąpiła zmiana dyrektora w MM. Rok 2010 ma być ponoć trudny dla MM gdyż kończą się im umowy między innymi z Discovery, czy tez AXN.
a to ciekawe ;) udało mi się od nich poniekąd uwolnić został telefon i mam podpisać nową umowę promocyjną na neta bo wypowiedziałem kanały cyfrowe i analogowe korzystny email(po długiej wymianie mailowej) w mojej sprawie przyszedł od biura prawnego MM 31 grudnia o 12 i zaznaczyli mi że mam do tego czasu możliwość bezkarnego zerwania umowy ja nic tylko to wydrukowałem i do BOK na szczęście zdążyłem :D
 

masloww

New member
Bez reklam
nie wiem czy to plotka czy nie ale wczoraj doszły nie słuchy ze MM pada, że nie przedłużenie umowy z Polsatem to efekt tego że mają ogromne straty finansowe...
z tymi stratami to plotka
http://www.bankier.pl/inwestowanie/...we/MMPPL-skonsolidowany-raport-kwartalny.html

p.s.
z TVP Sport to jest różnie u różnych operatorów, u niektórych jest dobrze u innych tak jak w MM; pewnie nie wszyscy zdążyli zmienić ustawienia;
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=29&t=343&start=825
w MM leci w tej chwili w formacie 4:3 z letterbox-em;
tak jak TVN CNBC i TVN Meteo z pewnością nie będziemy mieli w analogu formatu 16:9 a w DTV nie ma tych programów a jak się pojawią to do Cyfrowego Komfortu dadzą i znów mnie w wqr...
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
nie wiem czy to plotka czy nie ale wczoraj doszły nie słuchy ze MM pada, że nie przedłużenie umowy z Polsatem to efekt tego że mają ogromne straty finansowe, dlatego też ostatnio wzięli kredyt, ponoć ludzie masowo rezygnują z usług MM i przechodzą do konkurencyjnych sieci kablowych czy tez platform satelitarnych. Z dniem pierwszego stycznia nastąpiła zmiana dyrektora w MM. Rok 2010 ma być ponoć trudny dla MM gdyż kończą się im umowy między innymi z Discovery, czy tez AXN.

Tak jak Ci napisal masloww to plotka.
A plotka nie jest to ze N-ka przynosi straty:p Akcjonariusze TVN-u byli bardzo niezadowoleni kiedy TVN przejal N-ke.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Snakeee to wiem ze N nie zarabia na siebie :p ale niby nie zarabia i dokładają a jedna z najlepszych ofert w Polsce :D :hihi: a MM zarabia i to dużo i są jedni z najgorszych :D a tak wgl wszystkim polecam promocje Cyfry +, ci co chcą zrezygnować/albo już zrezygnowali tak jak ja to polecam pakiet Komfortowy + do tego Pakiet HD cały za 0 zł i Canal + bez opłat i to wszystko za 50 zł z groszami i umowa na 13 miesięcy, dekoder Phlips PVR HD 250 GB 10 zł miesięcznie albo 70 zł z groszami jednorazowo :p więc wszystkim co mają możliwość na wywieszkę talerza to polecam tą promocję :] sam jutro idę podpisać umowę ;]
 

kokolokol

New member
Patrro

Snakeee to wiem ze N nie zarabia na siebie :p ale niby nie zarabia i dokładają a jedna z najlepszych ofert w Polsce :D :hihi: a MM zarabia i to dużo i są jedni z najgorszych :D a tak wgl wszystkim polecam promocje Cyfry +, ci co chcą zrezygnować/albo już zrezygnowali tak jak ja to polecam pakiet Komfortowy + do tego Pakiet HD cały za 0 zł i Canal + bez opłat i to wszystko za 50 zł z groszami i umowa na 13 miesięcy, dekoder Phlips PVR HD 250 GB 10 zł miesięcznie albo 70 zł z groszami jednorazowo :p więc wszystkim co mają możliwość na wywieszkę talerza to polecam tą promocję :] sam jutro idę podpisać umowę ;]






Patrro a gdzie w Gorzowie podpisujesz umowę bo z tego co się orientowałem to cieżko o dekodery PVR jakiekolwiek
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ale ktoś fajne podliczenie MM zrobił :) zobaczcie :
20zł za PVR + 60 zł za obowiązkowy analog + 10 zł za dostęp do dtv + 24 zł za podstawowy pakiet 64 programów cyfrowych = 114 zł !!!!!
+ 19 zł za pakiet HD + 9 zł za pakiet Kids + 10 za pakiet Film + 15 zł za pakiet Filmbox + 39 zł za pakiet Canal+ + 25 zł za pakiet HBO + 10 za pakiet Cinemax + 6 zł Canal + HD + 7 zł Pakiet Sport = 254 zł !!!!

Wszystko na temat :D

kokolokol tak jest bardzo ciężko o dekodera PVR, byłem w sobotę popytać czy gdzieś jest to nie ma nigdzie ;/ ale ta promocja została przedłużona do 31 stycznia więc pan z punktu sprzedaży zapewnił mnie ze będzie miał żeby pod koniec miesiąca przyszedł :) umowę podpisze w biurze na Wełnianym Rynku :) fajnie się zgra gdyż podpisze umowę na C+ a już mi wtedy MM zejdzie :)
 
Ostatnia edycja:

maciekalisz

New member
Dostęp DTV-PVR - 20 PLN,
Basic - 14 PLN
Komfort (zamiennie z Basic) - 24 PLN

To daje łącznie odpowiednio 34 lub 44 PLN.
Analog - no cóż - porostu technicznie nie da się inaczej wiec nie liczę że te usługi rozdzielą.
A następna bajka to umowy promocyjne - obecnie na analog dają 30 % jak się ktoś uprze i bierze dodatkowe usługi. Na dtv też jest masa promocji wiec tylko pytać. Często się zdarza że maja np basic o 4 PLN mniej (no na piwo jest - a w skali roku w kieszeni już sporo)/
A dodatkowe pakiety to już inna bajka.
Aktywacja PVR w Basicu 199 PLN a w Komforcie 99 PLN
 

maciekalisz

New member
nie wiem czy to plotka czy nie ale wczoraj doszły nie słuchy ze MM pada, że nie przedłużenie umowy z Polsatem to efekt tego że mają ogromne straty finansowe, dlatego też ostatnio wzięli kredyt, ponoć ludzie masowo rezygnują z usług MM i przechodzą do konkurencyjnych sieci kablowych czy tez platform satelitarnych. Z dniem pierwszego stycznia nastąpiła zmiana dyrektora w MM. Rok 2010 ma być ponoć trudny dla MM gdyż kończą się im umowy między innymi z Discovery, czy tez AXN.

Wystarczy trochę poczytać dokumentów z giełdy. Pic na wodę fotomontaż. Chciałbym zarabiać rocznie tyle tyle co mm w 2 dni. MM jest jedną z firm która ma największy współczynnik wzrostu zysku EBITDA w Polsce. Sorry ale mimo kryzysu co byś wolał - zapłacić za kablówkę czy kupić sobie 4 pizze i później patrzeć się na śnieżący ekran cały m-c.
 

Primer

New member
Nie chciałbym być żle zrozumiany bo sam mam dość MM i złożyłem już nawet rezygnację i zaraz potem wybrałem się do cyfry+ i wcale nie jest tak kolorowo,teraz sam nie wiem co robić.Owszem cyfra wychodzi trochę taniej ale doliczając pakiety żeby mniej więcej mieć to co w MM jest to różnica naprawdę niewielka oczywiście pamiętajmy że instalacja + antena to ok 300 zł które przy podziale na 18 m-cy trwania umowy daje kolejne 17 zł /miesiąc.W Cyfrze stracę kilka kanałów na których mi zależy np.kilka discavery,niklodeon który uwielbiają moje dzieci,podstawowy polsat i jeszczę kilka innych do tego MM wprowadza teraz n sport,w związku z tym mam naprawdę problem i prosiłbym o pomoc dlaczego niektórzy tak zachwycaja się ofertą c+ wiem że MM to złodzieje jakich mało ale porównując ofertę programową :???:
Posiadam obecnie basic podstawowy,cyfrowy komfort,C+ oraz c+hd, kids, pakiet sport oraz internet to wszystko kosztuje mnie obecnie 160 zł z internetem za 59 czyli tv=100 czy cyfra jest w stanie dać za 100 te wszystkie kanały pzdr i proszę o poważne opinie
 

Primer

New member
Jeszcze jedno czy ktoś z was orientuje się dokładnie ile kosztowałby mnie w cyfrze pakiet komfort + oraz hd,canal+,ewentualnie ich najwyższy pakiet oczywiście z montażem aktywacją anteną i dzierżawą dekodera hd bo szczerze mówiąc byłem w kilku miejscach i wszędzie bredzą coś innego :hmm:
 
Ostatnia edycja:
Do góry