TV HD w polskiej TK Multimedia

TOMGDY

New member
W sylwestra technicy z MM wymienili mi dekoder(mam teraz ten z wbudowanym modemem) i wydaje mi sie,ze obraz jest zdecydowanie lepszy-albo mam jakies omamy:D.Na ES HD rzadko kiedy leci typowe HD,ale i tak obraz super.Wczoraj wieczorem lecialo prawdziwe HD(pisze wtedy w dolnym rogu Native HD)-to obraz byl REWELACYJNY!!!

Napisz jaki był powód wymiany tunera. Może jest szansa aby zastąpić stary z dodatkowym modemem na jedną skrzynkę.
To ciekawe co piszesz o lepszej jakości. Może jest Polska A ze starymi tunerami i osobnym modemem z softem 37 i Polska B z nowym tunerem i lepszym softem (nr nie znam) która jest zadowolona i na to forum nie zagląda.
Ja jestem w Polsce A i potwierdzam pikselozę, duchy itp.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
W sylwestra technicy z MM wymienili mi dekoder(mam teraz ten z wbudowanym modemem) i wydaje mi sie,ze obraz jest zdecydowanie lepszy-albo mam jakies omamy:D.Na ES HD rzadko kiedy leci typowe HD,ale i tak obraz super.Wczoraj wieczorem lecialo prawdziwe HD(pisze wtedy w dolnym rogu Native HD)-to obraz byl REWELACYJNY!!!

Moj sasiad ma taki dekoder, ja mam z oddzielnym modemem, zadnej roznicy nie ma w obrazie:cool: Druga sprawa ze juz 3 razy wzywal technika, jak chwilowo wylaczyli prad to modem, ktory jest w srodku nie chcial mu sie sam zalogowac, przyjechal technik i recznie wklepywal parametry zeby sie zalogowal:lol:
 

maciekalisz

New member
Ja proponuje zapytać maciekalisz on najlepiej wytłumaczy:p podobno u niego zawsze wszystko jest ok hih;)

Ech - albo po mnie jedziecie - albo nie czytacie moich postów - przecież pisałem ostatnio że mnie też wkurza mgła na niektórych programach - ale niektórych - jest kilka takich wybrańców - ewidentnie np. polsat i wlasnie bbc knowlage. Widac że jest a tym za mały bitrate.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Ech - albo po mnie jedziecie - albo nie czytacie moich postów - przecież pisałem ostatnio że mnie też wkurza mgła na niektórych programach - ale niektórych - jest kilka takich wybrańców - ewidentnie np. polsat i wlasnie bbc knowlage. Widac że jest a tym za mały bitrate.

nikt po nikim nie jedzie po prostu do ideału jest im dalej niż bliżej :) wszystkie bbc nadają się do poprawy nie tylko knowledge, a animal planet oglądam sobie program szybka akcja lew goni mi zwierzyne a tutaj piksele że nic nie widać haha nawet nie trzeba się przyglądać, żeby piksele widać. Nie wiem czemu nie potrafią albo nie chcą zwiększyć bitrate bo po kanałach hd widać, że można:) chyba, że technicznie są ograniczeni i nie mogą tego zrobić. a taki program jak wedding tv na co to komu tak zamglony obraz, że nic nie wida Zresztą nie będę się wypowiadał na ten temat bo chyba każdy to widzi.
 

kredkink

New member
Ja proponuje zapytać maciekalisz on najlepiej wytłumaczy:p podobno u niego zawsze wszystko jest ok hih;)

Co wy się przyczepiliście do chłopaka. Może w Kaliszu faktycznie jest lepiej. Poza tym dla jednego jakość jest ok a dla drugiego beznadziejna. Kwestia gustu. W Pruszczu Gdańskim zajebiście nie jest ale oglądać się da. Multimedię trzeba cisnąć to jest fakt ale moim zdaniem do czasu wyłączenia analogu lepiej dużo nie będzie. Mój teść ma w gdańsku UPC cyfrową i pikseloza też jest na większości kanałów. Dekoder bez HDMI jeszcze gorszy niż MM. Ktoś widział pilota do tego urządzenia? Wygląda jakby go ktoś malował w piwnicy sprayem.
 

krzylosiak

New member
Przyczyna wymiany-kilkukrotne zglaszanie awarii C+HD(przy pomocy jednego z forumowiczów w koncu sie udalo;)-obraz wrocil)ale mimo wszystko technicy przyszli i uparli sie wymienic sprzet.I tyle(jeden rozgaleznik i troche kabli mniej)
 

cinek68

New member
Możecie powiedzieć jak wygląda sprawa tego tunera PVR?
Płaci się 99zł za aktywację i to wszystko czy jest jeszcze opłata miesięczna?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dochodzi jeszcze 20zł co miesiąc. Tak przynajmniej mi powiedziano w BOK.

( dokładnie było to tak, że jakbym chciał wymienić stary dekoder na nowy to musiałbym płacić 24zl za Komfort + 20zł razem 44zł.) Teraz mam w promocji Komfort ( przez 6 miesięcy) za 10zł - także to mało opłacalny interes....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Panowie a czy wy macie dalej Polsat Sport HD ?
u mnie dalej odkodowany i zapewne obejrzę sobie o 14:30 Puchar Polski w siatce mężczyzn :)
 

gregs

New member
Mam ten dekoder z wbudowanym modemem juz ok. 2 miesiecy i wcale nie zauwazylem poprawy obrazu. Teraz dekoder jeszcze bardziej muli po resecie. Sam dekoder nie rozni sie niczym od tego bez modemu (przynajmniej tak mowil technik ktory go montowal) poza tym ze bardziej muli a "kwadraty" na slabszych kanalach SD jak byly tak sa.
 

djh

New member
Witajcie w nowym roku. Powiedzcie proszę jak wygląda u was obraz na TVP Sport, bo z tego co widzę na platformach Cyfry i N - obraz jest nadawany w 16:9 w końcu :))) chodź obecnie leci program w 4:3 ale nie ma możliwości zmiany formatu. Lecz w kablu analogowym dalej kicha :((
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Witajcie w nowym roku. Powiedzcie proszę jak wygląda u was obraz na TVP Sport, bo z tego co widzę na platformach Cyfry i N - obraz jest nadawany w 16:9 w końcu :))) chodź obecnie leci program w 4:3 ale nie ma możliwości zmiany formatu. Lecz w kablu analogowym dalej kicha :((

w DTV nie ma TVP Sport a w analogu jest i będzie w 4:3 ;)
 

masloww

New member
Bez reklam
u mnie wczoraj tvp sport leciał w 16:9; dzisiaj patałachy z MM przyszli do pracy i coś namieszali; teraz obraz jest dziwoląg - ani 4:3 ani 16:9; przy formacie 4:3 obraz jest miniaturowy, aby był w formacie 4:3 trzeba go użyć trybu zoom, w trybie 16:9 jest czarna ramka dookoła obrazu i dodatkowo rozciągnięte gęby; tak pewnie zostanie do poniedziałku jak znów przyjdą do roboty;

tyle, że sygnał w analogu nie idzie na Polskę z jednego źródła jak DTV tylko z regionalnych stacji; dlatego w różnych miejscowościach może być różnie
 
Do góry