TV 4k 55" za około 4000-4500 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobre pytanie.
Model PUS 6561 ma być bezpośrednim następcą modelu 7100.
Ale ja brałbym serię 7100 z uwagi na :
- czerń
- głębię obrazu
- podświetlenie matrycy
- wygląd
I oczywiście różnicę ceny.
 

jasssu

New member
Z 7100 i 7150 lepiej 7150 rzecz jasna, jest tylko 100 zł droższy, kiedyś ta różnica cenowa była większa. Ogólnie jest to jedna seria, parametrami są bardzo podobne. Ten z numerem większym ma trójstronny ambilight, 7100 tylko po bokach, także ja polecam dogranie sobie trzeciej krawędzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dostaniesz specjalną cenę dla niebieskich i te potrzeby realizuje w całości.
Będą też wgrane specjalne wtyczki, aby się nie zakłócały.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przed chwilą ktoś opisał 7100 i ze jest super zadowolony, a amblight robi ogromne wrażenie nie tylko na rodzinie ale również na gościach.
Dla Twoich potrzeb - każdy będzie extra .
 

dawad

New member
Dla potencjalnych nabywców:

Obraz - ładny, płynny
Ambi - robi wrażenie
Android - zawiesza się
Wykonanie - plastik, sprawia wrażenie bardzo delikatnego
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dla potencjalnych nabywców:
Android - zawiesza się
Kolejny "zadowolony" posiadacz Philipsa. Odnoszę wrażenie, że te telewizory są robione na pokaz dla znajomych z uwagi na ambi, bo stabilność działania systemu to po prostu żart.
Przyjdą znajomi włącz telewizor i ambi wywołując u nich opad szczeny. Aby jednak ten zachwyt szybko nie minął to po chwili należy tv koniecznie wyłączyć, gdyż istnieje bardzo wysokie ryzyko wystąpienia laga.

Nie rozumiem jak to możliwe na na obecną chwilę telewizor jeszcze się wiesza. Przecież kolejne aktualizacje miały rozwiązać ten problem. Wgraj sobie "odpowiednie wtyczki" i napisz czy działa płynnie :p
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Trzeba wgrać odpowiedniego wtyczki do TV, żeby ten się nie wieszał??? To jakiś żart??? hehe Wyjmuje się TV z pudełka, podłącza instalację antenową i TV ma śmigać bez zawiech, zwłaszcza w przypadku, gdy ktoś nie bawi się smartem, tylko wykorzystuje TV w tradycyjny sposób, czyli do oglądania, a nie grzebania w necie.
Idąc tym tokiem rozumowania, to błąd popełnił producent, który fabrycznie zainstalował w TV aplikacje powodujące zawiechy.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Trzeba wgrać odpowiedniego wtyczki do TV, żeby ten się nie wieszał??? To jakiś żart??? hehe
Podobno tak :) Ja natomiast uważam że z gówna bata nie ukręcisz. Jeżeli TV ma dziadowskie podzespoły, które nie dają rady Androidowi, to tutaj żadna wtyczka nie pomoże.
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety w Sonym tez sie wiesza wiec nie chodzi tu o podzespoly nie wysuwajmy tak daleko idacych wnioskow, przezylem to podczas testow przed zakupem. Jesli chodzi o jakosc obrazu i czern Philips jest jednym z lepszych telewizorow, dlugo testowalem Sonego i Samsunga czernia niestety nie dorownywali Philipsowi. Android w TV to jakas pomylka szczegolnie, ze jest straszliwie okrojony, przegladarka internetowa koszmar bez myszki ani rusz.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ojciec ma od sierpnia W755c i tylko raz zdarzyło mu się restartować telewizor i to jeszcze w roku ubiegłym. Philips może i ma dobry obraz ale co z tego skoro system operacyjny działa jak działa. Chętnie zakupiłbym od nich telewizor ale niestety płynność działania softu skreśla go już na wstępie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ale w TV wlasnie chodzi o jakosc obrazu, to jest priorytet.
Co mi po jakości obrazu jak z telewizorem w trakcie oglądania będą się działy cuda. Nie mówiąc już o samoczynnym wyłączaniu czy włączaniu. Dla mnie smart i funkcje sieciowe w TV są równie ważne jak i samo oglądanie a podpinanie dodatkowo kompa aby z tego korzystać mija się z celem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakość obrazu to priorytet, Po to wymyślono telewizor.
Philips ma normalną obsługę jak każdy inny inny telewizor.
Jak ktoś chce mieć komputer i super jakość obrazu to wystarczy przewodowo lub bezprzewodowo podpiąć do sieci i działa wszystko bez problemów.
Nawet jak zapłacisz za telewizor 1.000.000 $ to nie będzie miał takich rozwiązań na dziś jak telewizor Philipsa czy Sony podłączony do komputera.
Chcę korzystać z 1.000.000 aplikacji - wystarczy sparować w sieci domowej smartfona.

Na dziś modele Philipsa serii xxx9 mają Androida z Google Play.
 
Do góry