TV 43" do 2000 zł

Key_PL

New member
Cześć,

Pozwolę sobie podłączyć się pod ten wątek. Bardzo podoba mi się opis w/w TCL, ale gdzieś czytałem, że nie ma funkcji timera, tj. drzemki (sleep). Kiki, czy mógłbyś to sprawdzić?
Potrzebuję czegoś dla rodziców po 60-tce, na smarcie mi nie zależy tak bardzo, choć dobrze by było odtworzyć czasem jakieś MKV z USB, może coś z YT (nie jest to wymóg). Ogólnie chodzi o serial w TV, wiadomości, wieczorny film. Sporadycznie korzystamy z PS4 podczas świąt. Ogólnie chodzi mi o bezproblemową obsługę, rozsądny dźwięk (na dodatkowy mebel pokroju soundbar nie namówię) no i tryb "drzemka" lub automatyczne wyłączenie po jakimś tam czasie bezczynności - wymóg konieczny :)
Czy mógłbyś mi coś dla nich polecić do ok 2 tys? Dziękuję.
 
Ostatnia edycja:

omot

Member
Z tym timerem (drzemką) mnie się nie udało rozkminić.
Sa aplikacja AlarmClock i NextAlarm ale u mnie nie działają
(Thomson UC64) U kogos na Thomsonku/TCL zadziałały ?
 

Key_PL

New member
Na Androidzie chyba trzeba mieć ROOTa do wyłączania, ciekawe jak "zrootować" TV ;-)
Właśnie szkoda, niby tak prozaiczna a jakże praktyczna funkcjonalność, producent o niej nie pomyślał?
 

endorph1n

New member
Witam,
ja również podpiąłbym się pod ten wątek, mam nadzieję, że autor nie będzie miał mi za złe ;)

Ta jak w temacie, szukam TV w okolicach 2000zł, 43".
Głównym wyznacznikiem powinna być jakość obrazu.
TV ma służyć głównie do YT / grania, sporadycznie TV.
Czasami może być oglądany pod kątem.

Mam na oku póki co poniższe modele:

Philips 43PUS6401/12:
+ ambilight - ludzie raczej chwalą w recenzjach, wydaje mi się że sprawdziłby się w grach?
+ IPS - szersze kąty
+ Android TV - mógłbym doinstalować chociażby twitcha
- najdroższy w zestawieniu
- IPS - gorsza jakość obrazu?

Samsung UE43KU6072UXXH:
+ tańszy
+ fajny design
+ VA - lepszy obraz?
- brak android TV
- VA - pod kątem może być słabiej?

LG 43UH603V
+ najtańszy
+ IPS - szersze kąty
- IPS - gorsza jakość obrazu?
- brak android TV

Co myślicie o powyższych pozycjach? Czy może bylibyście polecić coś lepszego? :)

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najdroższy w zestawieniu ale najlepiej spełni potrzeby grania i YT.
Jak będziesz niebieski - masz specjalną ofertę .
 

Key_PL

New member
Kiki napisałbyś mi jak jest z tym timerem w TLC (cztery posty powyżej), lub polecił coś innego dla rodziców? Dzięki.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Timer - działa , ale napisz na PW , dam Ci kontakt do kolegi a on Ci wszystko dokładnie sprawdzi.
 

endorph1n

New member
Dzięki @kiki:) jak to często bywa, apetyt rośnie w miarę oglądania, wpadłem na Philipsa 43PUS6501 - z tego co widziałem, główna różnica między nim a 6401 to większa jasność i 100hz matryca (cześć pisze, że ma 10 bitową matrycę, ale z tego co widzę 6401 też ma?), no i kosztuje 600 zł więcej - opłaca się dołożyć? :)
 
Do góry