Toshiba seria ZF

saszkaaa

New member
Toshiba 40ZF355

ormats napisał:
Jezeli chcesz zobaczyc jak wyglada to poszukaj Toshiby XF 350. Wygladaja tak samo . Natomiast jak chcesz zobaczyc go w "akcji " to juz bedzie problem. Szukalem go w Szczecinie i nigdzie nie jest wystawiony. Pozostalo mi tylko poogladac XFa i pomyslec ze ZF ma lepsze parametry :)

Kupuje po Olimpiadzie takze moze jeszcze go wystawia w miedzyczasie.
Znalazlem w sklepie niemieckim pod Berlinem w cenie 4180 zl. Po igrzyskach pewnie bedzie 3 z przodu :) i wtedy wciagam.
WItam
Także proszę o info jak kupisz ;)
Mam też blisko do Berlina. Jeżeli są znaczne różnice w cenie u nas/ Niemcy to także pojadę tam i kupię.
Zaczekam po Igrzyskach

Ormats, możesz wysłać mi na priv adres tego sklepu?

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

saszkaaa

New member
darck napisał:
W Digitalo już zaczęła cena spadać -obecnie 4749zł.
Czekam na koniec olimpiady :)

Witam
Dzisiaj kupiłem w Berlinie 4250zł + 150zł za dodatkową 3 letnią gwarancję (w sumie 5 lat)

Telewizor 40ZF355 Super działa :D, dopiero sprawdzam możliwości
Nie chciałem już czekać do końca olimpiady.
 

darck

New member
Gratuluję zakupu, rzeczywiście cena świetna. Szkoda, że Berlin tak daleko... Poszukam na Litwie, może też mają taniej niż u nas ;).
 

grzymek.72

New member
saszkaaa napisał:
Witam
Dzisiaj kupiłem w Berlinie 4250zł + 150zł za dodatkową 3 letnią gwarancję (w sumie 5 lat)

Telewizor 40ZF355 Super działa :D, dopiero sprawdzam możliwości
Nie chciałem już czekać do końca olimpiady.

Witam! Saszkaa mam prośbę,daj namiary na ten sklep w Berlinie,mam tam rodzinę to będzie mi łatwiej,gwarancja 5 lat -REWELACJA! biorąc pod uwagę opieszałość polskiego serwisu
I jeszcze jedno, czy mają też w ofercie ZF46' z góry wielkie dzięki!
 

saszkaaa

New member
grzymek.72 napisał:
Witam! Saszkaa mam prośbę,daj namiary na ten sklep w Berlinie,mam tam rodzinę to będzie mi łatwiej,gwarancja 5 lat -REWELACJA! biorąc pod uwagę opieszałość polskiego serwisu
I jeszcze jedno, czy mają też w ofercie ZF46' z góry wielkie dzięki!

Podaję Adres sklepu - na ich stronie podane są punkty sprzedarzy oraz magazyn.
Nie mogę jeszcze podawać linków więc jest to ich adres (oczywiście najpiewr www)- Adres strony: innova24.biz


Tak wogóle to adres mam od Ormats - także jemu należą się podziękowania -Dzięki Ormats :D

Jeżeli chodzi o 46" to też go mają - nie widziałem tylko na stanie w tym sklepie. Na pewno mają w magazynie. - ważna rzecz - u nich można negocjować ceny. opuścili mi bez problemu 350euro

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pamiętać należy jedynie o sprawach serwisowych.
Schody jak zawsze rozpoczynają się gdy następuje wymiana na drodze handlowej. Wiele osób juś się przekonało co to znaczy.
Albo gdy trzeba zapłacić za expertyzę czyja wina / koszty w euro - też kilka osób miało te przyjemność/ . No i koszty rekojmi.
Ale decyzja należy zawsze do kupującego.
 

oppiz

New member
kiki napisał:
...Schody jak zawsze rozpoczynają się gdy następuje wymiana na drodze handlowej. Wiele osób juś się przekonało co to znaczy.
Albo gdy trzeba zapłacić za expertyzę czyja wina / koszty w euro - też kilka osób miało te przyjemność/ . No i koszty rekojmi...
rany boskie... to te ZF-y tak się psują :shock::?:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
też sie psują :( . Ale mowa jest ogólnie o zakupach bez polskiej gwarancji. Ale nie ma się czym przejmować . Decyzja należy do kupującego.
Jeśli róznice są małe - szkoda zachodu.
 

ormats

New member
kiki napisał:
też sie psują :( . Ale mowa jest ogólnie o zakupach bez polskiej gwarancji. Ale nie ma się czym przejmować . Decyzja należy do kupującego.
Jeśli róznice są małe - szkoda zachodu.
Jestem pewien , ze w sklepie niemieckim jest mniej problemow niz w naszym. Tam sa inne relacje z klientem. Mam kolege , ktory prawie wszystko kupuje u naszych zachodnich sasiadow i jeszcze nie mial z nimi problemow jesli chodzi o gwarancje.
Jezeli ktos mieszka blisko granicy to zakup tam jest oplacalny , w razie jakichs problemow , wsiadasz w auto 1 godzinka (czasem mniej) i jestes w sklepie.

Dla tych co mieszkaja przy granicy proponuje wpisac innova24 w googlu. Jest to sklep z duza siecia sklepow we wschodnich niemczech, tam kupowal Saszkaaa. Na stronie jest mapka ze sklepami z ktorymi wspolpracuja.
 

omar

New member
kiki napisał:
też sie psują :( . Ale mowa jest ogólnie o zakupach bez polskiej gwarancji. Ale nie ma się czym przejmować . Decyzja należy do kupującego.
Jeśli róznice są małe - szkoda zachodu.

zgadzam się z tym, że dla 200-300 pln nie opłac się kupować w niemczech. jednak w przypadku 46zf różnica wynosi ok 1000 pln pomiędzy najniższą ofertą w polsce (nota bene u Kikiego- faktycznie ma dobre ceny :)) a zakupem za granicą.
dlatego jeśli uda mi się wrzucić tv w koszty kupię tu, z prezentacją, a jeśli nie - u naszych sąsiadów
 

krzysztofm

New member
46 zf 355 v 52 z 3030

zakup zbliża sie wielkimi krokami. Jak wiele osób a takiej sytuacji zastanawiam się czy dokonalem najlepszego wyboru. jak dotąd jest to 46 zf 355 ale trafilem na ofertę 52 z 3030 w niezłej cenie (poniżej 46 zf). Weruję fora, niestety nie miałem mozliwości bezpośredniego porówniania. Matryce te same, elektronika prawie...
proszę zatem o opinię ..który?
 

R2rt

New member
Dzięki, ale to aukcja. Może będzie taniej niż normalnie, a w digitalo cena, jest 6899 zł. Też jestem ciekawy czemu ten tv ma oznaczenie z 3030, chociaż praktycznie to to samo co seria zf ?
 

TOMAZO

New member
Judder canceller

Czy ten telewizor ma jakąś funkcję w stylu "judder canceller" i czy działa ona poprawnie? Pytam, gdyż różne firmy różnie tę funkcję nazywają. Chodzi mi o odpowiednik "motion flow" w Sony z serii X. Jest to dla mnie bardzo ważne i dlatego szukam TV, który nie będzie "klatkował" gdy kamera przesuwa się ze strony lewej do prawej, czy z góry na dół. Ten "efekt stroboskopu", który niestety nie jest niwelowany przez większość telewizorów, jest dla mnie nie do zaakceptowania, a Sony z serii X jest stanowczo za drogi. A może jakiś inny TV posiada podobną funkcję???
 

alyjen

New member
Toshiby też posiadają taką opcję, ale wszystko zależy w durzej mierze od materiału który oglądasz, jeżeli jest to np. dvd nstc konwertowane na pal to niezależnie od TV będzie się rwało, ja oglądam na Toshibe źródła Bluray/DVD i jest super płynnie, opcja nazywa się bodajże "Film Stabilization" i ma kilka ustawień
 

grycek

New member
Pytanko...

Dzisiaj przeglądałem forum dotyczące Philipsa serii 9703/9603 i doczytałem że w tym LCD występują problemy dotyczące dźwięku tzn. że jeśli z jakiegoś tunka dźwięk jest oddzielnie podłączony do amplitunera a obraz do Philipka to w obrazie występują znaczne opóźnienia ..
Czy któryś z kolegów posiadający 46ZF355 również zauważył taki problem czy w po prostu w Tośkach tego typu usterka nie występuje ????
Przymierzam się do zakupu Tośki więc ma to dla mnie duże znaczenie , gdyż jestem przyzwyczajony że dźwięku slucham oddzielnie z Denona i raczej do tej pory nie interesowały mnie głośniki w telewizorze ...
Z góry dzięki za podpowiedzi..
 

experty

New member
krzysztofm napisał:
Digitalo przez allegro.pl - obecna cena na aukcji 5500 PLN.
Hehe dokładnie w takiej cenie udało mi się kupić 52Z3030D na aukcji Digitalo. Będzie w przyszłym tygodniu.

Wcześniej planowałem kupić ZF, ale 5500 zł za w sumie identyczny tv tylko z inną ramką to się opłaca.;)

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry