Thomson 55FU8765

marcinkoleksl

New member
W jednej z sieci rtv-agd pojawił się wysoki model 55 calowy Led Thomson FU8765.
thomson-55fu8765,3486139676_2.jpg

Rozdzielczość FullHD
200Hz Cmi
WiFi (dołączany)
DLNA
4 Hdmi, 2 Usb
Timeshift, Pvr
Dvb-t/c/s
przeglądarka internetowa
SmartTv apps
pasywne 3D

Cena 5499pln - ciekawe, czy adekwatna do jakości tego produktu?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Rozumiem, gdyby kosztował 4599, ale podana cena to koszt philipsa 55pfl6007. Jakieś nieporozumienie.
A właśnie, Thomson to nasz krajowy produkt?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Wygląda na matrycę od LM660/670, wygląd będzie bardzo podobny do tych modelu i Tośki vl963.
Cena - według mnie zabójcza, w porównaniu do w/w modeli. Chyba że Thomson zrobił coś naprawdę super z tym telewizorem - choć nie spodziewam się.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dokładnie tak. Mnie by nawet ten TV zainteresował, ale nie za tą cenę!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będziemy go wkrótce testować więc sprawdzimy jaki jest naprawdę.
To cena detaliczna więc w necie może być super cena.
Z danych zapowiada się nie źle. Zobaczymy ....
 

marcinkoleksl

New member
nie wiem, czy to prawdziwe opinie (nie chce obrażać dystrybutora) - jedna ze stron:
Najwyższa jakość obrazu połączona z najwyższą jakością wykonania. Doskonały w każdym ze swych 50 cali. Piękny obraz 3D, doskonałe 2D! Dodatkowo pełno funkcji multimedialnych z których aż żal nie skorzystać. Polecam serdecznie i pozdrawiam.
--------
50 cali w pięknym wydaniu!

Full HD, wysoka rozdzielczość, Internet, WiFi, DLNA, USB, TimeShift i mój ulubiony PiP z którego najczęściej korzystam!

Cena adekwatna do jakości. Prezentuje się pięknie i obraz jest czysty jak łza! A 3D jak w kinie!
-------
mylą 50 cali z 55 - pełno funkcji multimedialnych - no cud nam się szykuje ;)
a w euro już w promocji 3 stóweczki taniej ;)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Coś za dużo cukru. Z drugiej strony, jeśli cena byłaby bardzo atrakcyjna, warto wesprzeć rodzimy przemysł. Jednak aby to się stało ten TV musiałby kosztować 4500 zeta.
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Dzisiaj cena w jednej z sieci 4999. Jeszcze trochę a będzie to fajny kąsek. Tylko jak wypadnie w teście? KiKi , coś już możesz powiedzieć?
 

TECH

New member
Najwyższa jakość obrazu połączona z najwyższą jakością wykonania. Doskonały w każdym ze swych 50 cali. Piękny obraz 3D, doskonałe 2D! Dodatkowo pełno funkcji multimedialnych z których aż żal nie skorzystać. Polecam serdecznie i pozdrawiam.
--------
50 cali w pięknym wydaniu!

;)

błędów w internecie znajduje sie sporo również dot. to innych telewizorów najbardizje popularnyhc producentów (nik nie jest w stanie zapanować nad takimi błędami)

polecam stronę producenta:
http://www.thomsontv.pl/telewizory-z-plaskim-ekranem-led/seria-u8
 
Do góry