The Expendables 3

tdx

New member
Bez reklam
Cejrowski to inne buty :)

marktransfor.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy to sarkazm z Twojej strony, czy nie? Wierz mie na słowo, że po 5 latach to miałby co najwyżej odciski a nie prążkowanie mięśnia. Oczywiście piszę o odpowiedniej masie mięśniowej i rzeźbie. Są 3 rodzaje budowy Endomorfik, Ektomorfik czy Mezomorfik. Ten ostatni jest najbardziej podatny na rozwój masy i rzeźby mięśniowej, ale oczywiście przy odpowiednim wspomaganiu.

Pisałem całkiem poważnie.Gość wali towar i się z tym nie kryje.
Teraz doping poszedł do przodu,skończyła się epoka metanabolu,omnadrenu,cykli 12tygodniowych, spuchniętych twarzy, wielkich spadków po bombie.Teraz małolaci osiągają po 3-4 latach treningu to co inni budowali przez 10 lat również na koksie.
W zawodowstwie takie rzeczy jak hormon wzrostu,insulina i synthol (kilka postów wyżej gość z nim przesadził) to podstawa.
Istnieją także przypuszczenia o stosowanie dopingu genetycznego : http://cdn-w.musculardevelopment.com/photos/transferred/_PB62643_WUWVZMOFSK.jpg


 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma Oscara bo nie zasluzyl, chyba ze za Indiane Jonsa :) bo tak to raczej nie kojarze jego zadnej roli podpadajacej pod oskarową, chociaz cale te Oscary to o kant rozbic.
Co do Marka, to ten juz za mlodu mial szesciopaka.
Ja bym sie zastanowil nad Rockiem, ten dopiero przykoksil do roli.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra Panowie, bo cos sie dziwnie czuje ogladajac facetow ;)
Ponizej filmik motywujacy do tranformacji, efekty zadziwiajace.
Teraz wystarczy poznac mila, nie zepsutą, sympatyczna dziewczyne z brzuszkiem, wyslac ja na silownie i czekac na efekty :)

[youtube]nuHwwMp2ZY0[/youtube]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie mogę znaleźć śmiesznej fotki z przed lat, która idealnie pasuje do tematu, na której był fajny fotomontaż przedstawiający gościa, który jedną stronę ciała miał przykoksowaną, a druga ekstremalnie chudą ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cejrowski to dziwna persona, kompletnie nie rozumiem jego podejscia do wielu spraw, za to programy podroznicze ma swietne.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak. Ja też lubię jego programy bo bardzo ciekawie w nich opowiada, ale jako prywatna osoba to jest lekko dziwny i cięzko go rozgryźć. Z tego materiału wynika że tylko debile chodzą do klubów fitness, bo świetną sylwetkę można sobie wypracować szuflując węgiel lub kosząc trawę:)
 

collider

New member
Bez reklam
Nie wiem czy sylwetke ale kondyche na pewno. Mam znajomego, ktory jest napompowany od silki jak balon. Silny chlop. Targa zelastwo. Jednego razu gdy nie mial stalej pracy a finase przyparly imal sie roznych zajec dorywczych. Jednym z nich byla budowa. Po jednym dniu zrezygnowal bo byl zwyczajnie wypompowany. Lopata i betoniarka w polaczeniu z hartami ( szczuple chlapaki z budowlanki) normalnie go wykonczyly. Oczywiscie zachecam do uprawiania kazdego sportu i silki tez. Tyle ze wszystko trzeba robic z glowa i w umiarze.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś, jakieś 15-20 lat temu było tak, że inne ćwiczenia były na masę, inne na rzeźbę, inne na siłę. Ciężko było to pogodzić. Nie wiem jak jest dziś, ale podany przez Ciebie przykład pokazuje, że dalej coś w tym jest :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ma ćwiczeń typowych na masę,rzeźbę czy siłę.
Zmienia się tylko ewentualnie liczbę powtórzeń i długość przerw między seriami.
Najważniejsza jest dieta.Na masie musimy mieć dodatni bilans kaloryczny a na redukcji (rzeźbie jak to niektórzy mówią) ujemny.
Tak samo nie godzimy jednego z drugim tzn. albo w jednym okresie czasu robimy masę albo redukujemy tkankę tłuszczową.Im więcej tłuszczu spalimy tym lepszą będziemy mieli rzeźbę.
Co do siły to robimy ją tylko na masie bo na redukcji jest to raczej niemożliwe.
Zobaczcie na zawodowców.Przez 9 miesięcy robią masę a potem przez 3 miesiące zrzucają 10-15 kg (tutaj aby nakręcić metabolizm dodają do diety i treningu siłowego aeroby - rowerek,bieganie,basen...).
Mistrz świata na masie :
http://25.media.tumblr.com/c21fab58ccce13eae4674b481c6cae49/tumblr_mk2stwPcB81rqt886o1_1280.jpg
a tutaj po redukcji :
http://www.sixpacksmackdown.com/wp-content/uploads/2012/11/4110b_ORIG-PhilHeath_MD_864JJ.jpg

Co do tych robotników na budowie - oni mają rzeźbę ponieważ za mało jedzą przy takim wysiłku...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak nie ma czwiczen na sile? Fakt ze dieta to podstawa, pisalem o tym przeciez, chociaz znawca zadnym nie jestem, ale treningi wytrzymalosciowe, a co za tym idzie takze na sile, sa inne jak te na mase?
Tu juz musi sie wypowiedziec Krzysiek1980, bo to stary kulturysta ;)
No chyba ze Ty Piramida, wygladasz jak ten swiniak z fotki, w takim razie chapeau bas :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak nie ma czwiczen na sile? Fakt ze dieta to podstawa, pisalem o tym przeciez, chociaz znawca zadnym nie jestem, ale treningi wytrzymalosciowe, a co za tym idzie takze na sile, sa inne jak te na mase?
Tu juz musi sie wypowiedziec Krzysiek1980, bo to stary kulturysta ;)
No chyba ze Ty Piramida, wygladasz jak ten swiniak z fotki, w takim razie chapeau bas :)

Trening na typową siłę to taki w kórym robimy od 1-5 powtórzeń na dużych ciężarach i długie przerwy między seriami 3-5 min.
Trening siłowo wytrzymałościowy to np. taki trening :
[youtube]vtkhcQ480FQ[/youtube]

Co do tego świniaka w moim poście wyżej - ma on z 10 % tłuszczu na pierwszym zdjęciu,więc mniej niż ponad 90% ludzi na tym forum.
Na drugiej fotce to już coś koło 4 %.
 
Do góry