Test porównawczy amplitunerów (8 modeli)

machu

New member
jak ustawiam złącze HDMI to dźwięk nie chce iść inaczej niż po HDMI. Nie przewidziano tego, że mażna mieć SNAZIO, które ma wyście DVI i łącząc kablem z drugiej strony HDMI nie idzie nim dźwięk.

Złącze DVI przenosi tylko obraz...nie da się nim podłączyc obrazu i dzwięku (dlatego wprowadzono HDMI).
 

radosc2

New member
hawk70 gdzie kupiles tak tanio

hawk70 napisał:
Dałem 4 550,00 PLN brutto (nz fakturę). Taniej nie znalazłem. Właśnie rano odebrałem już przesyłkę i zabieram się do instalowania.

witam 02-12-2006

:eek:gdzie kupiles tego pioniera tak tanio podaj adres i telefon do tej firmy chce kupic.moj email radosc-2@tlen.pl
 

Hawkmoon

New member
blackninja napisał:
Zacznijmy od tego, że to nie jest tanio :)

Nie jest to tanio??? to ile to jest tanio??? I gdzie to tanio można spotkać?? Serio pytam. A przy okazji hawk70 napisz jak się ten sprzęt sprawuje, bo też jest tam gdzieś wśród interesujących mnie modeli. Napisz też jeśli możesz gdzie to kupiłeś...
 

anad13

New member
Marantz SR7001

Fatman_1 napisał:
Muszę przyznać, że jak na razie ostudzili trochę moje duże naszieje związane z wchodzącym Marantzem 7001. A specyfikacja tak dobrze brzmi... :)
Ze mną podobnie... Długo czekałem aż ten model się ukaże, a tu od razu zbiera takie opinie. SR8001 także był przez nich testowany i wypadł tak jak powinień czyli bardzo dobrze. Chyba trzeba będzie dołożyć ten tysiączek.....
Pozdrawiam
 

Spamik

New member
Fatman 1 napisał:
Jest już druga, kończąca test, opisująca wrażenia obrazowe i odsłuchowe część:
http://www.areadvd.de/index2.html

Gdzie Ty widzisz tę drugą część ???:eek:
Ja tam widzę tylko pierwszą, o której już było wyżej !!!

Faktem jest, że w tej pierwszej, na końcu jest opis wrażeń odsłuchowych, ale bez przyznawania punktów. Dziwne jest to w sytuacji, gdy amplituner jest właściwie urządzeniem, w którym dźwięk jest najważniejszy.:-?
 

Hawkmoon

New member
a ja mam pytanie, czy wszyscy audiofile znają niemiecki??? Kurcze nie chcę być malkontentem, ale często widuję tu linki do testów na niemieckiej stronie. Ok zapewne jest to jeden z najlepszych portali, ale ja niemieckiego ni w ząb nie rozumiem. Czy nie dałoby rady wspomnieć kilkoma słowy jak oceniają te modele niemcy, bo jakoś same obrazki do mnie nie przemawiają.
 

lukas

New member
Koda

Może ktoś korzysta z amplotunera tej firmy i się wypowie na temat jakości . Wiem że nie jest to sprzęt ,,z górnej półki,, ale nie mam słuchu jak Penderecki ani kasy jak Kulczyk .
Kupiłem zestaw głośników Kody -
2x120W Front
2x60W Surrond
90W Centr.
100W Subworfer
i zamierzam dokupić ampli też Kody.

pozdr.:confused:
 

lukas

New member
blackninja napisał:
Narobiłes już wystarczająco bigosu , kup sobie teraz dobry amplituner.
Ile chcesz na niego wydać?

Zdecydowałem się jednak na SONY STR DG-700 ma wejścia i wyjścia HDMI co uprości podłączenia pozostałego sprzętu . Przywiozłem go dzisiaj ale jeszcze nie podłączyłem bo dopiero w sobotę przyjedzie KODA AV 707+SW 850 5,1.
Ciekawe jak ,,pójdzie,, obraz na TV przez tą kombinację połączeń .;-)
 
Do góry