Test nowego telewizora LCD firmy Samsung UE55ES8000

mrs

New member
Jak najbardziej można. Używasz do tego programu Samsung Smart. Można praktycznie na każdym urządzeniu z odpowiednim androidem, nie istotne czy to jest samsung czy też inny model.
 

kudys11

Member
Pan w sklepie wspominał że można ustawić kamerkę tak aby wysyłala zdjęcie co określony czas mimo wył TV. Na forum też była wspominana możliwość zdalnego połączenia się z kamerą.
Próbowałem się za to zabrać jednak nic nie mogłem znaleźć.
Czy ktoś już to rozpracował i może podpowiedzieć coś w tej kwestii ?
 

mrs

New member
Ostatnia edycja:

Nimloth

New member
Moi drodzy,

posiadam telewizor D7000 jednak mam okazje przekazac go dalej i kupic nowszy, np. UE46ES7000 badz nawet UE46ES8000.

D7000 46' trzyma cene ok 5000 zl ... jednak nowsza seria UE46ES7000 badz UE46ES8000 kosztuje niewiele wiecej.

Dlaczego tak sie dzieje? Czy seria D7000 nad czym guruje nad nowszymi?
Dziekuje za info oraz opinie.

Pozdrawiam serdecznie
 

RHJG

New member
Bez reklam
To spróbuj go realnie sprzedać za ta cene?,UE46ES7000 badz nawet UE46ES8000.
Ja bym bez wachania go zamienił....
 

star32

New member
Dzisiaj spróbuję 4.0.4 -> przetestowane, działa OK
Na 4.0.3 działało rewelacyjnie.
Sprawdzę też co za wersję mam na tablecie, ale na pewno jest to czwórka i działa na 100%.

Jeśli chodzi o icośtam to zapodaję link:
https://itunes.apple.com/gb/app/samsung-smartview-for-ipad/id475948491?mt=8

U mnie na Samsungu Galaxy SII (4.0.4) aplikacja nie uruchamia się, na tablecie Samsung Galaxy Tab 10.1 (4.0.4) również nie uruchamia się (w obu przypadkach po próbie uruchomienia ekran miga kilkanaście razy a następnie aplikacja zamyka się) a na Samsungu Galaxy SIII (4.1.2) tej aplikacji nie ma na liście.
 

Nimloth

New member
Czy dziala na ES8000 odtwarzanie plikow mkv po DLNA?
Wedlug dokumentacji tylko z usb ... ale to samo pisali przy D7000 a dziala po DLNA

Edit: Korzystam z minidlna ... jezeli ktos ma szanse sprawdzic to super
 
Ostatnia edycja:
U mnie na Samsungu Galaxy SII (4.0.4) aplikacja nie uruchamia się, na tablecie Samsung Galaxy Tab 10.1 (4.0.4) również nie uruchamia się (w obu przypadkach po próbie uruchomienia ekran miga kilkanaście razy a następnie aplikacja zamyka się) a na Samsungu Galaxy SIII (4.1.2) tej aplikacji nie ma na liście.

ja również próbowałem na Xperii Sola z A2.3 i nawet nie było go na liscie jak równiez po "apgrejdzie" do 4.0 to samo co najwyżej na kompie na stronie go widzę ale wyskakuje że nie kompatybilne z tym modelem stąd pytanie z jakimi urządzeniami jest kompatybilne?
docelowo zależałoby mi na tablecie i może również jeśli jest taka opcja to na laptopie...?
 

star32

New member
No jest w App Store ale czy działa?:niewiem:
Bo na Androida jest i nie wszystkie modele działają.

W App Store jest aplikacja Samsung Smartview. Tylko, że ona jest na iPada. Ja nie posiadam iPada, mam tylko iPoda Touch. Oczywiście musiałem sprawdzić jak to działa. iPod połączył się z TV po sieci. Nawet na ekraniku pojawił się obraz... lecz byłoby to zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Obraz był statyczny. Może iPod ma za małą moc obliczeniową do prawidłowego działania albo jest to za mało dopracowane. Dźwięk był przy tym płynny. Druga sprawa to taka, że ta funkcja działa tylko z wewnętrznego tunera TV. Ja mam n-kę, więc nic mi po tej funkcji gdyby nawet działała. Szkoda, ale pomysł jest niezły...
 

mrs

New member
A próbowałeś wybrać źródło sygnału na ipodzie. Na androidzie jest taka możliwość, z tunera cyfry działało bez problemu.
 

kudys11

Member
Nie ma opcji sleeptime gdy włączy się film przez DLNA.
Standardowo sleeptime znajduje się pod przyciskiem tools, po włączeniu DLNA nie ma tej opcji
 
Ostatnia edycja:

irek29

Member
Czy możecie potwierdzić jak jest z polską czcionką przy mkv z pena? Chodzi mi o napisy w oddzielnym pliku txt. Czy odtwarza to bez problemu? Ewentualnie czy wielkość napisów jest do zaakceptowania? I jak jest z dźwiękiem który wysyłany jest do amplitunera, czy przesyła ac3 czy go "tnie" (chodzi o np filmy z pena)? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

kudys11

Member
Nie mam doświadczenia bo jestem leniwy i wole poczekać na lektora, ale z tego co się oriętuję to z plikami SRT nie ma żadnych problemów. Ewentualnie należy zmienić region na europa środkowa
 
Do góry