Telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XG9505-niektóre ich właściwości

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki kiki za odpowiedz bo we wtorek jadę testować tv xg9505 oraz xg8596 wersjach 85 czy może mi ktoś podać dobre trailery 4k hdr żeby sprawdzić obraz jak i hdr ten tv wyświetla oraz filmiki z czernią żeby sprawdzić czerń w tych tv.
Podajcie proszę was stronki z demami czerni żeby sprawdzić na maxa te tv
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Wejdą nowe sony i inne marki na rok 2020 a ja chcę kupić jak najtaniej xg9505 wersji 85 pod nowe ps5 i w lutym kupuję a jutro jadę sprawdzić xg9505 wersji 85 cal podajcie mi jakieś dema 4k hdr
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ps5 nie będzie obslugiwalo 8k w grach tylko może jakieś filmiki i koszt 8k będzie zaporowe dopiero ps6 i 8k to tak widzę. 12 lutego 2020 pokazują ps5 a ja zakup w lutym właśnie będę wiedział już specyfikacje ps5 85 cal 4k xg95 wystarczy mi taki tv żadne 8k
 

Tvmania

New member
Bez reklam
No i co z tego xg9505 wystarczy mi idealnie pod ps5 .Dopiero w styczniu 2020 dowiemy się o nowych tv i nie wiadomo czy sony wyda na rok 2020 tv w 85 calach 4k
 

MJRegul

New member
Używam XG9505 od paru dni. Od siebie dodam, że na demkach XG9505 radzi sobie koncertowo.
Miejscowe wygaszanie bardzo pomaga z czernią. Nie uświadczysz bleedingu.
Do testów wyłącz w opcjach wygaszanie stref i wyłącz dostosowywanie czerni.
Będziesz wiedział jak matryca świeci normalnie.
U mnie bleeding jest widoczny z wyłączoną opcją wygaszania stref i dostosowywania czerni.
Najlepiej widać problem na YouTubie zanim załaduje się jakiś film to przez sekundę czy dwie jest czarny obraz zanim telewizor załapie wygaszanie stref, wtedy widać jak na dłoni co i jak.
Ogólnie w codziennym użytkowaniu to nie przeszkadza, jest tylko świadomość, że jest włączone maskowanie "problemu".
 

yhha

New member
no tak 16500 to będzie cena za ten TV ok i pewnie niżej nie zejdzie bo wejdą nowe modele
w Sony Center już drugi raz była weekendowa promocja
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Bardzo dobrze niech tanieje taka przekątna w filmach i grach cieszy oko czekam do lutego mam nadzieje ze cenka mnie zaskoczy i bedzie 16000
 
Do góry