Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

accu

New member
Bez reklam
no nie mam HDR bo to FHD panel...

nie mniej przy zainstalowaniu wesji oprogramowania TV PGK3.395.0105EUA mam wersje Netflix 3.0.2 build 1279 April 12, 2016 z UI Build 20160411_39-sapphire




i dziala bez zastrzezen... pozdrawiam...

Witam uprzejmie,

To się tylko pozostaje cieszyć , że firma Sony ulepszyła aplikację Netflix w 2K . Ja pisałem , że mogą wystąpić problemy z aplikacją Netflix , ale w telewizorach firmy Sony Ultra HD z wsparciem HDR . Wątek ten jest przeznaczony dla telewizorów 4K firmy Sony serii X8509C , a nie dla telewizorów FHD firmy Sony serii W755C .

BTW ,
https://community.sony.co.uk/t5/televisions/new-firmware-april-12/td-p/2164278/page/3
aktualności i alarmy -->patrz niżej
Sony Support

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

redrum1906

New member
Wczoraj pobawiłem się trochę nowym softem i apkami.
- Action menu w końcu działa tak jak powinno od początku- szybko się otwiera, przyjemnie korzysta się z ustawień w jego menu.
- Przełączanie kanałów jest bardziej responsywne, przynajmniej na poziomie samego przełączania a nie wczytywania kanału
- testowałem większość apek na TV, wszystko działało stabilnie

Nie zauważyłem jakiejkolwiek poprawy w szybkości działania Launchera Andka w ekranie home- tutaj w dalszym ciągu potrafi lagować i tracić framerate.
- nie przywracałem Andka do fabrycznych po update. Ustawienia własne i wybrane profile obrazowe nie zostały ruszone przez aktualizację

Na pierwszy rzut oka update sensowny bo wnosi trochę pozytywnych zmian w kontekście lepszego UX.
 

Razahell

New member
Witam uprzejmie,

To się tylko pozostaje cieszyć , że firma Sony ulepszyła aplikację Netflix w 2K . Ja pisałem , że mogą wystąpić problemy z aplikacją Netflix , ale w telewizorach firmy Sony Ultra HD z wsparciem HDR . Wątek ten jest przeznaczony dla telewizorów 4K firmy Sony serii X8509C , a nie dla telewizorów FHD firmy Sony serii W755C .

BTW ,
https://community.sony.co.uk/t5/televisions/new-firmware-april-12/td-p/2164278/page/3
aktualności i alarmy -->patrz niżej
Sony Support

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Sluszna uwaga... Nie potrzebnie zrobilem (robie) wpisy w tym dziale. Przepraszam i pozdrawiam.
 

redrum1906

New member
Czy poprawnie Wam odtwarza np. przez Kodi filmy udostępnianie przez sieć(np. z NASA) o dużym bitrate?
Np. x264 pliki 10-20gb czy HEVC o podobnym rozmiarze.
Idą płynnie bez przycinek?
 

DrWredman

Active member
U mnie nawet mniejsze sie przycinają, ale większość działa dobrze. Nawet przez wi-fi. Na razie nie sprawdzałem jakiego typu pliki sie przycinają. Przycięcie występuje co kilka sekund. Dodam, że na komputerze też są czasem przycięcia.
 

bomarek

Member
A mój tv dzisiaj w nocy sam się pewnie włączył, na ekranie biegały cztery kolorowe punkty takie jak przy uruchomieniu, tv nie reagował na pilota.

Poszedłem spać ale nad ranem dalej to samo. Odłączyłem od sieci z duszą na ramieniu ale na szczęście tv się uruchomił.
Może ktoś się włamał do tv, wszak to Android :)

Wgrany najnowszy soft, Netflix działa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A mój tv dzisiaj w nocy sam się pewnie włączył, na ekranie biegały cztery kolorowe punkty takie jak przy uruchomieniu, tv nie reagował na pilota.

Poszedłem spać ale nad ranem dalej to samo. Odłączyłem od sieci z duszą na ramieniu ale na szczęście tv się uruchomił.
Może ktoś się włamał do tv, wszak to Android :)

Wgrany najnowszy soft, Netflix działa.

Po najnowszej aktualizacji Ci się to stało ? Na drugi raz jak coś takiego się stanie to od razu wyłączaj tv z sieci ... pewien coś android zgłupiał ..
 

tokoz

New member
Jesli wczesniej mieliscie problemy z wejsciami HDMI 2-4 to po aktualizacji jest u mnie ok. Wszystkie odtwarzacze sa wykrywane i nie rozlaczaja sie z TV jak bylo wczesniej...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A masz tv 8509 c ? Ja nigdy nie miałem takiej przypadłości.. od czego to zależy że jednio coś mają, a inni nie...
 
Do góry