Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam zainstalowałem nowy soft potem tv zresetowałem ale to nic nie daje dalej wyskakuje co jakiś czas informacja o formacie ekranu oglądając filmy w 3d... także drugi soft i nic nie daje pod tym względem i tak jak psiałem żaden soft nic nie da... najbardziej dziwna sprawa jest to że ludzie mają rożne problemy z tymi modelami i to jest dziwne... bo u mnie praktycznie jest tylko problem przy 3d a inni piszą o problemach z którymi ja nie mam do czynienia... Sony cienko ja Was widzę jak nie dacie rady uporać się z tymi problemami ....

Misiek do jakiego serwisu chcesz się dodzwonić ( miasto) - dzisiaj normalny dzień... muszą pracować... Sony ma chyba 3 serwisy i podzielone są na rejony na terenie RP...
 

MiSiEk1987

New member
Próbuje wejść na stronę sony i zakładkę pomoc ale wywala. Żaden support nie odpowiada, jak masz jakiś nr to podziel się będę wdzięczny.

Oficjalnie stwierdzam że zaczynam mnie to wszystko drażnić, a z natury jestem spokojny :D
 

FotoVideo

Member
W moim X8505C po wczorajszej aktualizacji interfeace androida jakby przyspieszylo dosyć dobrze to teraz działa, ale nic nie zrobiono w sprawie odczytu plikow z dysku zewnętrznego po podlaczeniu dysku do telewizora pliki się pokazuja trwa to mozolnie nie ma ladu i składu totalny rozpizdziel po obejzeniu kilku filmow nagranych apartami Full HD telewizor wisi ! Tego problemu nie mam w TV Samsung UH6900 telewizor widzi wszystkie foldery podfoldery tak jak po podlaczeniu do komputera odczytuje bez problemu i nie ma mowy o zawieszaniu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Próbuje wejść na stronę sony i zakładkę pomoc ale wywala. Żaden support nie odpowiada, jak masz jakiś nr to podziel się będę wdzięczny.

Oficjalnie stwierdzam że zaczynam mnie to wszystko drażnić, a z natury jestem spokojny :D

Chyba strona Sony się sypnęła....

Wejdź bezpośrednio na stronę serwisu PRAM w Warszawie... i tam są numery tel.
 

revelare

New member
probuje zainstalowac na tym TV satelite - tak by ogladac bezposrednio przez TV kanaly sat. Problem w tym ze widzi on wszystkie SD, a jak uruchamiam HD to pojawia sie czarny ekran - ale dzwiek jest.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja zapytam się inaczej nie boisz się wydać 22 tyś za tv który nie do końca ma dopracowane oprogramowanie ??? Nie jest to ryzyko dla Ciebie??? Bo albo jesteś odważny albo ...... wstaw sobie sam epitet jaki chcesz :) oczywiście bez urazy... Na chwilę obecną nie wiemy jak to będzie z tym oprogramowaniem i czy Panowie po kolejnym oprogramowaniu nie poprawią tylko w przeciwną stronę tak jak to było po aktualizacji październikowej... Ja na chwile obecną w życiu nie dałbym 22 tys za tv który ma takie problemy... a ktoś wie jak zachowuje się ten tv w 75 calach? bo ja nie znam kto ma taki tv w tym rozmiarze... morze tam być lepiej ale może być gorzej... Pomyśl bo to kawał kasy jak na tv ...
 

slawkor

Member
Bez reklam
Tv Sony z tego roku to jakaś kpina. Nawet nie chciał dziś zobaczyć mojego dysku w sklepie... Masakra.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z dyskami to akurat tak bywa i nie tylko w Sony - nie wiem od czego to zależy ... jest nieporozumienie w innej kwestii ale to już poruszałem tyle razy że nie będę się powtarzał - dla przykładu ja do swojego modelu podłączam 3 różne dyski trzech różnych firm o trzech różnych pojemnościach i każdy widzi bez problemu i odczytuje - tyle że wg mnie za wolno inny tv który mam Sony znacznie szybciej sobie z tym radzi.... też kilka różnych penów podłączałem i też wszystko widzi...
 
Ostatnia edycja:

slawkor

Member
Bez reklam
Tak tylko, zę w Sony jakoś tak wszystko jest naokoło. W Samsungu podpinam twardego i od razu widać całą zawartość tak jak w kompie.
Swoją drogą odtwarzacz wbudowany łyka wszystko jak leci.
Szkoda bo cena była bardziej atrakcyjna dla Sony.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Swiją drogą ile może być teraz warty Sony kdl-40x3500? Bo mam na sprzedaż. Mogę też zamienić za jakieś stereo z podłogówkami lub soundbar.
 

accu

New member
Bez reklam
Swiją drogą ile może być teraz warty Sony kdl-40x3500? Bo mam na sprzedaż. Mogę też zamienić za jakieś stereo z podłogówkami lub soundbar.

Witam uprzejmie,

Może załóż odpowiedni nowy

wątek i tam próbuj sprzedać swój stary telewizor firmy Sony .:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam jest nowe oprogramowanie z 21.12 podobno ma likwidować problemy z pojawiającym się napisami podczas 3d - zobaczymy - tak serwis mnie poinformował... choć na stronie Sony nic o tym nie ma... mam na myśli przypadek z 3d.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Nowa wersja aktualizacji oprogramowania to : v3.155 -->powinna poprawiać stabilność działania telewizora , wydana w dniu 21-12-2015 .
1.Niedostateczna czułość pilota na podczerwień,
2.Pojawianie się czarnego ekranu podczas włączania telewizora,
3.Restartowanie się telewizora podczas zmiany kanału .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak na szybkiego sprawdziłem informacja o formacie ekranu nie pojawiła się ... trzeba cały film zobaczyć i wtedy człowiek się przekona , ale wygląda że poprawili to ,.... zajęło co prawda to dwa miesiące ale... choć nie ma co chwalić przed zachodem słońca... :)
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak na szybkiego dla mnie, mam W809C, tv nie zawiesił się ani razu, chociaż go męczyłem na naziemnej cyfrowej. Przeglądarka działa, jakby szybciej, reakcja na pilota jest lepsza. Mam nadzieję, że jest to jakieś światełko w tunelu :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry