Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To napisze jak dzisiaj było w SC .
Zięć uparł się na Sony !
Testowaliśmy 3 modele : 85..,91..., 94.... Wszystkie 65'
I wszystkie z jednego pena po OK 2-3 min. Były zawieszone i trzeba było
Robić reset materiał to 4K
Bardzo mnie to zaskoczyło !
Zięć miał TV Sony 905A i było wszystko OK
Poczytalibyście po powrocie o TV Sony opinie wEuropie i wszędzie jest nie ciekawie ?!
Co Myślicie bo jak mam doradzić aby Zięć kupił TV za spora kasę !
Czy ma to być Sony ???

Najlepiej jakby to teść sam zdecydował bo później będzie więcej krzyku jak warty jest tv bez względu na markę... ja testowałem na swoim filmiki 43k tylko z dysku twardego i wszystko jest ok nic się nie zacina... niewątpliwie android jeszcze ma troszkę do poprawy i muszą nad nim posiedzieć - to nie ulega wątpliwości..
 

racuh

Banned
Najlepiej jakby to teść sam zdecydował bo później będzie więcej krzyku jak warty jest tv bez względu na markę... ja testowałem na swoim filmiki 43k tylko z dysku twardego i wszystko jest ok nic się nie zacina... niewątpliwie android jeszcze ma troszkę do poprawy i muszą nad nim posiedzieć - to nie ulega wątpliwości..

A sprawdzałeś jak się on spisuje przez DLNA? bo to mnie najbardziej interesuje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jadę po wifi - mieszkam w domu więc net mam nie za mocny że tak powiem, a do tego ja generalnie tylko używam tv do oglądania YT.. a to sprawdza się i jest naprawdę dobrze...
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy wiesz jak to jest ;)
Wole nie zajmować do końca stanowiska bo zawsze wyjdzie ze powiedziałeś :)
 

racuh

Banned
mam dokładnie taką samą sytuację, w Samsungu i Panasonicu nie było problemu podczas odtwarzania filmów z NAS po wifi, a dla mnie to priorytet, lubię z żoną wieczorem posiedzieć przy dobrym filmie i nie zawsze mi się chce kopiować na HDD albo na pena.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

To tak dla porządku , aby było wiadomo co i jak .:|

Sony udskyder igen optage-funktion p Android TV skrme - FlatpanelsDK

BTW, do 07 grudnia 2015 r.(włącznie) cena za telewizor firmy Sony KD-55X8505C w Media Markt wynosi 4967.08 zł (brutto) , transport darmowy + ewentualnie 7.00 zł za pobranie . Gdyby , nie to , że jest niedopracowane oprogramowanie tego telewizora to cena moim zdaniem jest bardzo dobra .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cena jest fajniutka - szkoda tylko że dalej męczą się z poprawą oprogramowania...
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
SONY KD-75X8505C czy sony kd 75x8509 a może 75w855c? Do grania na ps4 jakie mają inp? I czy sony 8505 różni się od 8509?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Czym się różni model sonego
Sony KD-75x9105c od sony x8505c? Wiem że cena
Jak czerń,plynnosc, inp do ps4,równość podświetlenia jak system. Cały czas zbieram na w855c 75 ale myślę też nad 4k bo jak kupie nie będę zmieniał co chwila tv bo kasa. Wiec proszę o pomoc jaka jest różnica w tych tv 4k.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
MOdel 9105 chyba nawet w tym wątku ktoś kupił trzeba prześledzić i zadać temu Koledze pytania i wszystko będziesz wiedział na temat tego modelu...
 

MiSiEk1987

New member
SONY x8507C
problem polega na tym że po włączeniu TV wejścia HDMI jakby nie działały i nie ma obioru na TV.
Dopiero po wyłączzeniu z kontaktu zaczyna działać ok.
Nie wiem jak bedzie po dzisiejszej aktualizacji, ale moze macie jakiś pomysł co może być.
dodam jeszcze ze problem pojawia się sporadycznie ale pojawia się....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego na te rożne anomalie nie ma pomysłu , bo rożne rzeczy dzieją się w rożnych modelach a do tego tez zauważyłem że różnie jest to w zależności od wielkości tv... trzeba czekać na takie oprogramowanie które wszystkie te anomalie poprawi ale czy to się stanie zanim wejdą nowe tv w przyszłym roku --- nie wiem powiem szczerze...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jest wydana nowa wersja oprogramowania : v2647 z 08 grudnia 2015 r.
Pono wnosi dalszą poprawę stabilizacji działania telewizorów firmy Sony z systemem
operacyjnym Android .:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale o 3d zapomnieli - przynajmniej nic nie piszą o tym.. i o tym co niektórym się dzieje kiedy wchodzą w menu 3d... trzeba będzie zainstalować i zobaczymy ale czuję że dalej będzie ten problem, a z innymi to się zobaczy... Anglicy muszą jeszcze poczekać...
 
Ostatnia edycja:

MiSiEk1987

New member
mimo aktualizacji nadal mam problem z tym ze po włączeniu pojawia mi się informacja o wybrany wejściu HDMI i nie niknie wogóle, a obraz ani głos nie działają, muszę go wyłączyć z kontaktu i ponownie włączyć. Masakra zdarza się to coraz częściej...
Ma ktoś jakiś pomysł... ?
 
Do góry