Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

Ryujin

New member
PC. Teoretycznie skoro matryca jest 120 to powinna wyświetlić do 120 fpsow. Chyba, że to kolejny marketingowy chwyt.

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka
 

Ryujin

New member
Konsole nie wyciągają wiecej jak 30fps. Potrzebuję kogoś, kto sprawdzał takie rzeczy na PC już.

Mimo wszystko dzięki.

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka
 

koja118

New member
Kino LG, ale jaki model to niejstem w stanie ci teraz powiedziec, odtarzacz DVD plus 5 glosników plus subwoofer.
Jak oglądam materiały na YT i np. wpisuje cos, lub przeskakuje na inny materiał to nie ma dzwieku tylko szum w głośnikach, Jak oglądam polsat czy jakikolwiek inny program i mam głośnośc na minimum (zazwyczaj wieczorem) to słysze bardziej szum ni z to co mówią w tv. Jak zrobie głośniej to jest to mniej słyszalne ale wciż jest
 

DrWredman

Active member
A jak gra płyta CD/DVD to też szumi?
czy w każdym głośniku szumi tak samo?
Sprzęt masz od nowości? Jak długo go użytkujesz? czy z drugiej ręki?
teraz zaczęło szumieć?
 

koja118

New member
Z drugiej ręki
W każdym szumi tak samo
Nie oglądałem nic z płyty
Dziwi mnie to, ze nie mam dźwięków systemowych.
Jak włączę kino i dźwięk idzie tylko z głośników w tv to dźwięk jest
 

DrWredman

Active member
Może poszukaj w ustawieniach TV czy wyjście optyczne jest poprawnie ustawione, ale wątpię czy coś zdziałasz.
Nie znam tego sprzętu więc więcej nie pomogę.
Zastosuj się do instrukcji LG i ustaw wszystko od nowa. A jeśli jej nie masz to sprzęt powinien mieć jakiś symbol, naklejkę po czym można go zidentyfikować. Instrukcja powinna być dostępna w sieci.

A jeśli nadal będzie szumieć... cóż, tak to jest ze sprzętami z drugiej ręki.
 

koja118

New member
Ze sprzetem jest wszystko OK, testowałem go przed zakupem i jest z pewnego źródła. Zastanawia mnie dlaczego nie ma dzwięków systemowych. Jak wejde w klawiature żeby coś wpisać na YT to w głośnikach cisza niec nie szumi :) a model kina to LG HT905TA
 

orlik8808

New member
Jaka jest róznica między modelami 8507C a 8509C ?? W Saturnie 8507C jest za 4799 plus soundbar gratis. Zastanawiam się między tym modelem a Samsung UE55KS7000. Czy warto dopłacać do tego samusunga ponad tysiaka?? TV ma służyć głownie do filmów i sportu. Będę wdzięczny za odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak chcesz dopłacić to bierz Panasonic 58DX750 za 6199 zł , albo Sony ale 55DX8505 za 5599 zł, Philips 55PUS7101 za 4699 zł
Samsung generalnie jest ok. Problem jest tylko że sypią się bad piksele i to nie jeden ale kilka lub kilkanaście. I jak dłużej przesiadujesz jak piszą ludzie, to odkleja się od ciepła tylna obudowa.
Jak się zalogujesz w klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html
Masz jeszcze kalibrację gratis.
 

DrWredman

Active member
Mój nie trzaska, ale miałem model HX 46 cali, który czasem trzaskał. Jednak nie przeszkadzało mi to bo głównie strzelał w nocy a nie śpię w pokoju z TV.
 

milanoa

Member
Mój za to trzaska gdy nie jest włączony, gdy go włączę jest to samo, po wyłączeniu też trzaska, z tego co czytałem model HX miał wadę konstrukcyjną, możliwe że z tym modelem jest podobnie.
 
Do góry