Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

skibus93

New member
Dzięki wielkie. Byłem mocno nastawiony na ten TV i potrzebowałem tylko potwierdzenia swoich przekonań co do niego. Także postanowione.
 

leonzawowowiec

New member
Ja mam TV od 2 tygodni i jest super generalnie. Mam jednak pytanko - chciałbym się upewnić czy Waszym zdaniem to może być wina telewizora. Podczas oglądania serialu na TVP VOD co kilka minut pojawiał się taki efekt jak na screenie i filmiku poniżej (na filmiku 7. sekunda) - zauważyłem to tylko na tej jednej aplikacji, na innych tak się nie działo

Ponadto zauważyłem, że po podpięciu pod szybsze łączę (muszę niestety tymczasowo działać na mobilnym tylko) problem jakby zniknął. Czy to może być wina internetu zatem? Czy powinienem się martwić o telewizor?


1672150825002.png
 
Ostatnia edycja:

elboxero

New member
Witam szanowne grono.
Od tygodnia zastanawiam się nad wyborem nowego TV do siebie głownie pod nowej generacji konsolę PS5, no i wiadomo oglądania filmów na Netflix'ie czy innych serwisach.
Na początku mocno lgnąłem w stronę 55c735, jednak zmieniłem zdanie i zdecydowałem się na 55c835, jutro mam zamiar jechać do media expert go odebrać i bardzo bym prosił o jakieś słowo, opinie na temat tego telewizora, bo przeczytałem cały wątek i widziałem dużo znaków zapytania pod względem grania na PS5 czy innych różnych dziwnych problemów, jest się czego obawiać, poszukać sobie jakiegoś innego TV czy można śmiało jechać i brać w ciemno? Chciałbym dodać, że jakiś czas temu mamie kupiłem 43c635 i mama jest bardzo zadowolona, ale ona używa go do podstawowych rzeczy, a przesiadła się z Samsunga.

Pozdrawiam Wszystkich!
 

Mattek9

New member
Witam szanowne grono.
Od tygodnia zastanawiam się nad wyborem nowego TV do siebie głownie pod nowej generacji konsolę PS5, no i wiadomo oglądania filmów na Netflix'ie czy innych serwisach.
Na początku mocno lgnąłem w stronę 55c735, jednak zmieniłem zdanie i zdecydowałem się na 55c835, jutro mam zamiar jechać do media expert go odebrać i bardzo bym prosił o jakieś słowo, opinie na temat tego telewizora, bo przeczytałem cały wątek i widziałem dużo znaków zapytania pod względem grania na PS5 czy innych różnych dziwnych problemów, jest się czego obawiać, poszukać sobie jakiegoś innego TV czy można śmiało jechać i brać w ciemno? Chciałbym dodać, że jakiś czas temu mamie kupiłem 43c635 i mama jest bardzo zadowolona, ale ona używa go do podstawowych rzeczy, a przesiadła się z Samsunga.

Pozdrawiam Wszystkich!
Duzo czytałem na temat tego TV i zastanawiałem się nad nim lub nad jakims Sony. Tydzień temu była promocja i zdecydowałem się na jego zakup w wersji 65 cali. Wykorzystuje go głównie do oglądania seriali na HBO Max, Netflix i do grania na PS5. Ja jestem zadowolony i polecam :)
 

ImpalerV

Member
I have 55C835 already since 2 months now. Im very very pleased/ Calibrated i update the software if need from telegram TCL and thats it.
About the game for TCL you can check on youtube aswell on reviews . Ex :
there close to the end its for the games review.
Will be nice if Kiki will make a full reviews with that C835 since also sell it from the shop. Will be a plus in my oppions
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla członków forum cena 55C835 - 4899 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Bez pakietu 100 zł taniej.
Polecam - świetny to model szczególnie po kalibracji.
 

Marlo

Active member
Jak kupowałem w maju 55C835 to kosztował 5999 , Samsung 55QN91B kosztował wtedy 8999 , to była bardzo duża różnica w cenie , dlatego zdecydowalem się na TCL 55C835 , teraz Samsung 55QN91B kosztuje 5299 , TCL 55C835 był w promocji za 4399 , teraz patrzyłem w ME jest za 4999 ,przy tej cenie wolałbym Samsunga , bo według mnie ma lepiej dopracowany soft.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem co to lepiej dopracowany ?
Lepiej jak Google ?
Wydaje mi się że zdecydowanie więcej ludzi na świecie korzysta z Google i są zadowoleni.
Dział płynnie i bez zastrzeżeń i ma nieporównywalnie większe możliwości.
A TCL ma DV czego nie ma Samsung.
 
Do góry