Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

luck76

Well-known member
No i pochwaliłem. Jest jakiś problem, tv sam wygasza obraz i słychać tylko dzwiek, a czasem tylko ciemny obraz z ledwo widocznymi artefaktami. Wtedy pomaga tylko odłączenie od zasilania. Zazwyczaj dzieje sie to na Tv satelitarnej (canal+). W czasie grania na ps5 nie działo się nic. Dziś tez zawiesił się podobnie na HBOMAX Jakies rady czy serwis?
Zmienić TV. Popatrz na inne subfora po producentach i poczytaj gdzie ludzie piszą o problemach a gdzie jedynie wymieniają się spostrzeżeniami.
 

luck76

Well-known member
Kiki, a jak ktoś kupił tego TCL nie od Ciebie i jakoś specjalnie nie zagląda do neta, to wtedy tv w przypadku nieprawidłowego działania wyrzuca mu info „Napisz do Marka - on ma nowy soft i działa”? Poza tym warto się zastanowić, czy usilne oferowanie TCL jest Ok, tak po prostu z czystej handlowej uczciwości - no bo przecież Ty nie jesteś sprzedawcą w elektromarkecie? :) Ta marka ma dobre ratio cena/osiągi ale nie cena/jakość.
 

luck76

Well-known member
No nie :) z myślą techniczną TCL kojarzy mi się tylko jeden, ale ten to chyba światowiec (przynajmniej europejski)
 

pastarajs

New member
Witam mam dylemat przed kupnem tv
1.Philips 75PUS8807 cena 1600€
2.TCL 75C835 cena 1444 €
3. TCL 75C735 1199 €

Mam bardzo mocny dylemat od dłuższego czasu. Zawsze marzyłem o Philips ze względu na ambilight ale jest drogi i obsługuje system android a nie google tv czy jest duża w tym różnica? Na papierze TCL wygląda naprawdę solidnie ale dużo osób się skarży na niedopracowany system ale za to jest google tv a nie android jak w Philips. Kusi mnie cenowo C735 czy mocno będzie odstawać od reszty jeśli chodzi o stosunek ceny/jakości?
TCL dwa piloty - Philips jeden wyglądem jak trochę starego typu ale wykonany bardzo solidnie.
Otwarty salon z kuchnią w miarę mocno doświetlony 35 m2. Planuje dokupić fajny soundbar do 300€ Pomocy ! Co byście wybrali?
 

caladanr

New member
U mnie po aktualizacji na v469 tv nadal wyłącza podświetlenie po dłuższym czasie. Sklep zgodził się wymienić na inną sztukę, może to był przypadek:)
 
Do góry